Оставяте ли децата си сами?

  • 1 150
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Оставям я , като беше по-малка в леглото , на стола за ядене , а сега е на 4 г. и и пускам детско докато отида до магазина или се къпя. Тя е свикнала и не плаче ,даже понякога не иска да идва с мен. Не може да държиш детето вързано за крака си и да расте със страх да остава само. Когато е обезопасено няма какво толкова да му се случи на детето , то навънка е по опасно дори и с вас. Човек просто трябва да се престраши. Peace

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 926
Голямата - не съм я оставяла, за да отида да магазина да речем. Страхувах се..., ако се събуди, ами ако се закашля, ако стане нещо и разни такива ...
Сега малката я оставям с кака и, е каката ни е достатачно голяма  Wink

Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 16:35 от nelisa

# 17
  • Мнения: 1 370
Оставям го, той е по-послушен, когато е сам, отколкото като е с мен. Но го оставям за кратко, т.е. докато изпуча 1 цигара, пред входната врата

# 18
  • Мнения: 7 430
Не съм го оставяла за сега сам  Naughty..навсякъде е с мен и около мен....като отиде в друга стая, веднага го връщам в страята, в която съм Wink
И в 00 сме заедно Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Естествено, ама голям зор видях да я отлепя от себе си. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 489
Седи за около 10-15 минути сама в стая и после й омръзва и започва да тропа на вратата.

# 21
  • Мнения: 5 140
Докато спи я оставям сама, но когато е будна, просто абсурд е да е сама.Даже предпочитам да ми прави компания докато се къпя, отколкото да е сама, незнам какво би сътворила през това време.Един ден си беше отключила и злезнала от апартамента на площадката  #Crazy, ужас сърчицето ми отиде в петичките тогава.И на балкона ме е страх да седи сама, независимо че перапета е висок.

# 22
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
То аз и да искам да я оставя, Дени не ме изпуска от очи! Laughing Ако влезна в тоалетната и е след мен, пък камо ли да й се скрия от погледа за 15 минути! Mr. Green

Иначе съм ги оставяла и двете сами когато спят, за да си хвърля един душ, да отскоча до магазина под нас или до мазето и други такива за по 10-тина минути. Но само когато спят, будни ли са няма как да стане!

# 23
  • Мнения: 2 000
Не повече от 5 минути, и то аз съм в едната стая, а той в другата например. Много е палав и все ме е страх, че ще направи нещо дето не трябва.

# 24
  • Мнения: 18 542
Случвало се е да оставям Борис сам докато се къпя или да отскоча до магазинчето за цигари (3 минути - засичах) , но само докато спи. Като беше по-малък и не се катереше ми беше по-лесно. Сега не смея освен ако не спи, защото със сигурност ще свърши някоя пакост. Crazy

# 25
  • Мнения: 10 758
Да, оставям го.Ходи на кака си в стаята, там си играе, после отива в хола.Не може постоянно да е с мен.Ако трябва да отида до някъде за 5 мин. го оставям в кошарата.

Общи условия

Активация на акаунт