Печелили ли сте ?

  • 7 144
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Ох, рАЗСМЯХТЕ, МЕ hahaha Joy hahaha, Сори за спама, де.... Blush

ПП Имам запетайка дет не и е мястото... Blush Whistling Laughing , карай.... Laughing

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 21:36 от Tumba_lumba

# 16
  • Мнения: 814
Не, не съм печелила от тотото.

# 17
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Да около 10 тройки и 2 четворки  Mr. Green

Преди години цели две "Линии и" едно "Бинго" (едната "Линия" беше цели 1,50 лв, другата още по "голяма"1,20 лв, а "Бингото"- 12 лв Joy Joy Joy)


Последния тираж имах шестица, но числата съм ги пръснала в четирите колонки на фиша и не се брояло Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, всеки път печеля сумата за фиш. Ако си ги сметна за няколко години, си е добра сума.
Не играя там, където вероятността е малка.

# 19
  • Мнения: X
Тройки от тотото съм печелила много пъти, няколко четворки и една петица преди десетина години. Веднъж спечелих и около 200 лева от Еврофутбол, без да си имам понятие от футбол. Мъжът ми ми даде да попълня нещо и после каза, че резултатите които съм написала са невъзможни.  Mr. Green
Преди година и нещо получих имейл, че печеля 100 лева, защото имам определен вид дебитна карта и съм плащала с нея в конкретен период, когато е вървяла съответната лотария. Мислех че е спам, но им се обадих и излезе истина. Даже не знаех  преди това, че има такава лотария. Към 20 човека печелеха различни награди и аз бях едната. Пратиха ми стоте лева по сметката.  

Абе често печеля различни неща.Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Tото съм играла не повече от 10 пъти. Печелила 2-3 тройки и една четворка.Печелила съм бинго няколко пъти, много отдавна и една от печалбите беше много голяма. На новогодишни томболи съм печелила. От една томбола в магазин съм печелила фотоапарат.За други не се сещам. Grinning

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 503
Аз не играя подобни игри,но веднъж спечелих 4-ка от Тотото.Точно пред вратата на пункта ме маркира гларус.Бе грозно и голямо,но аз го приех,като знак свише.Влязох и попълних фиш.Нацелих 4-ка,но бе слаб тираж и получих около 3,80 лева.Донадих още 2 лева и си купих зелени,актуални за времето си турски шорти от КОлхозен пазар.Много ми върви,когато боядисвам или лепя плочки с тях.

# 22
  • Мнения: 68
Нищо! Нищичко! Sad

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Тази вечер съм оцелила тройка от ТОТО-то.  Heart Eyes
Стана ми интересно дали някога сте печелили нещо от томболи или тото.
Честито!  Joy
При мен печалбата предстои- падна ми се такъв късмет от баницата.  Crazy

# 24
  • Мнения: 169
Благодаря!
Желая ти късмет!
Тръпката е готина! Познатите като чуха, че става въпрос за тройка и се чудеха защо скачам от радост. Но нали си е мое късметче и така. Усещането е важно! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 445
Да, тройки, една четворка, по 10лв. от тези талончета със зодиите, разни дребни предмети от томболи. А преди 14 години в Сандански ме заведоха за пръв път да играя бинго и ударих 4 бинга едно след друго. След това ни изгониха от залата. Този късмет обаче не се повтори, най-много някоя линийка.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 468
     Два пъти съм уцелвала четворки, но това беше преди 40 години.От тогава грам късмет нямам.

# 27
  • Мнения: 8 999
Ни-що! Ведъж само намерих сто долара на улицата /в Тайланд - ядохме стриди тая вечер/.

# 28
  • Мнения: 76
Една, две тройки... Tired
Но пък една позната постояно играе в разни игри и се е обзавела вкъщи- то не са печки, микровълнови, сокоизтисквачки, миксери, кафемашини.. голям късмет има. Толкова и е голям, че попълва на нейна приятелка талончето и то печели кухненски робот Laughing. На някой просто му върви в живота. Знам за известна фирма(няма да споменавам коя), всеки е чувал за нея, началния капитал е точно от спечелена сума от тотото.  Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 1 075
А пък аз прочетох "пчели ли сте"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт