Евтините неща, от които сме доволни - 10

  • 92 608
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15
Аз също използвам крем Pally и съм доволна  Peace

# 751
  • Мнения: 1 167
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?

# 752
  • Мнения: 1
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?
Нямам никакви оплаквания от крема пък и опаковката е преведена на български и не пише никъде,че съдържа живак.Предполагам,че щом го има в търговската мрежа и се продава от доста време значи не е вреден.

# 753
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Време е за нова тема, ако някой има възможност да допълни първа страници, че тук бяха коментирани много нови продукти може да направи

# 754
  • Мнения: 1 167
А, не ви ли притеснява, че съдържа живак?
Нямам никакви оплаквания от крема пък и опаковката е преведена на български и не пише никъде,че съдържа живак.Предполагам,че щом го има в търговската мрежа и се продава от доста време значи не е вреден.

Да, живака не е упоменат в съдържанието, но го има.(в линка са посочени и останалите кремове със скрит живак)

Чела съм, че крема има обратен ефект, но при продължително ползване.

И аз бях си го взела. Правеше ми бялата кожа, още по бяла и без несъвършенства. Но вечер след баня, не ми харесваше как ми изглежда лицето. Но след като прочетох какви скрити съставки има го изхвърлих.

http://www.whiteningskincarebeauty.com/whitening-skin-care-or-li … 3-mercury-danger/ Заповядайте  Hug Всеки сам си решава. Аз бях длъжна да споделя.

# 755
  • Мнения: 299
Във връзка с продуктите на Констанс Карол - ето и резултата от разговора ми с вносителя - към момента никой търговец във Варна не зарежда от него. Каза ми, че преди време собственичката на маг. Делфин е пазарувала от тях определени неща, но е спряла. Друго, което успях да разбера е, че спират от производство някой от старите цветове на червилата/ повечето пастелни/ , за сметка на нови розови, лилави и др. свежи цветове. Нооо ще им се радват само момичетата в другите градове явно  Crossing Arms

P.S. Ако някой го интересува каталога на марката - мога да му го пратя на мейл, човека беше много любезен и ми  го изпрати     Извинете за спама   bouquet

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 15:22 от Natalka

# 756
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Във връзка с продуктите на Констанс Карол - ето и резултата от разговора ми с вносителя - към момента никой търговец във Варна не зарежда от него. Каза ми, че преди време собственичката на маг. Делфин е пазарувала от тях определени неща, но е спряла. Друго, което успях да разбера е, че спират от производство някой от старите цветове на червилата/ повечето пастелни/ , за сметка на нови розови, лилави и др. свежи цветове. Нооо ще им се радват само момичетата в другите градове явно  Crossing Arms

P.S. Ако някой го интересува каталога на марката - мога да му го пратя на мейл, човека беше много любезен и ми  го изпрати     Извинете за спама   bouquet

Благодаря ти, много жалко, че ги няма продуктите във Варна, преди много години си спомням, че беше много разпространена, даже нещо ползвах, но вече не си спомням какво ))

# 757
  • Мнения: 1 640
О,и аз си спомням тази козметика,още имам мн.стари опаковки,които е време да изхвърля.Ползвах само техни пудри и ФДТ-цвят порцелан и тендъ/р/ тъч бяха моите нюанси.Имах и червила.

# 758
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.

# 759
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Момичета, препоръчайте евтина и хубава боя за коса, която да покрива добре бели косми.

# 760
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
Ваня ,аз харесах тази боя http://dora.bg/bezamonqchna-boq-pqna-za-kosa-aroma-professional- … ina-423-3810.html .Много искам да чуя отзиви за нея .До сега съм се правила само с Кастинг и много си я харесвам ,но тази също е безамонячна и ми се ще да я пробвам.Моля ,ако някой я е пробвал да каже  Praynig

# 761
  • Мнения: 54
Като че ли назад в темата, се споменаваше именно тази боя, като много добра.  Peace

# 762
  • Мнения: 1 282
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.
Heart Eyes

# 763
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Да похваля четката на Mania, която се появи в предните постове! Адски удобна е и разнася много добре. Аз я намерих за 1,39лв, а имаше и по-малка - 0,98лв.
Heart Eyes

Може ли да ми кажеш от къде  Flutter

# 764
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Момичета, препоръчайте евтина и хубава боя за коса, която да покрива добре бели косми.

Последно с тази се боядисах: http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%B0 … ashion-120ml.html

Косата  ми стана много лъскава, определено пак ще повторя.

Общи условия

Активация на акаунт