Лидл ::11::

  • 68 353
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 864
За кои чорапогащници става въпрос? Тези, които бяха в каталога предната седмица ли?
Аз така и не купих тогава. Ако тях хвалите, може да взема, да ги пробвам.

# 691
  • Мнения: 3 675
Искам да похваля бисквитките Сондей, които бяха в предишния каталог в кутия от 200 гр, май всичките видове бисквити от тази марка са хубави.Вчера купих и от пилешките кюфетата Ла Шеф и малката за отрицателно време ми ги изяде.
Бях писала по рано за сиренето Камамбер, изобщо не ми хареса, друг път няма да повторя.
Много ми харесаха детските дрешки, но за жалост са ни малки, дано пуснат такива и за по-големите дечица, нещо в размер 98-104, общо взето за цените са много хубави

# 692
  • Мнения: 221
На мен също ми се е налагало да отворя накакви бисквити или солети, понякога пазаруването е дълго и децата се изнервят, после винаги си плащам на касата.
За да не е спам да се похваля, че днес си купих преса и сешоар от тези дето пуснаха още по Коледа.И двете много ми харесват.Пресата загравя точно за 60 секунди  Laughing.
а силна ли е?Хубаво ли изправя косата?
Аз лично съм доволна, колебаех се с един модел на Ремингтън, kойто е сподобни характеристики и Kiebe, които загряват за 30s.Тази загрява на 200 за 60с. вчера преди работа си изправих косата, докато си измия зъбите и загрява доволно.Била съм на работа 12 часа, после половин час не можех да си размразя ключалките още толкова буксувах и като се прибрах към 21 часа, се погледнах в огледалото(луда съм) косата си беше права като сутринта.За тези пари е супер, все пак другите за които говоря са по 85 лв.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 239
Бебеш, благодаря и на теб за отговора за дънките. Тази вечер отивам и аз да го прослушам магазина.

А някой хвърли ли поглед на глобусите, хубави ли са?,

# 694
  • Мнения: 4 864
Аз много отдаван бях споделила, че съм доволна от пресата за коса. Имах една стара на babylis ама тя много изтощава косата и не я изправяше много добре. Доволна съм от пресата от Лидл.

# 695
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ние имаме още от пролетта спалния комплект с Мечо Пух, много съм доволна, цветовете не са избелели все още Peace Само имайте впредвид, че калъфката е малко уголемена, но това не ни пречи.
   Аз съм голям фен на детските дрешки в Лидъл, за цената си са много добри. Вчера купихме за малката от бебешките блузки Simple Smile Единствено не съм доволна от детските чорапогащници и след няколко опита спрях да купувам от там.
   

# 696
  • Мнения: 1 720
Сега отворих от Линцер-сладките.Много са красиви, но на вкус нищо особено и не си заслужават парите, поне според мен.

# 697
  • Мнения: 573
Здравейте! Досега само четях темата, но постът на Дарина ме подразни...та реших и аз да се включа в групата на манипулаторките. Вчера мъжо взе от шпека и много го ахаресахме,а и на тази цена...

# 698
  • Мнения: 1 720
Руми, дариноподобни, дето се регистрират 2 дни по-рано и вече знаят къде да плюят Лидъл е имало много.Пък може жената да яде само чер хайвер и да не й е по вкуса това дето се продава.

# 699
  • Мнения: 3 675
Да, и на мен шпека ми харесва
Искам да кажа, че детските книжки са много хубави по думите на майка ми, но за жалост сме малки за такива книжки.На мен ми хареса много книжката Моите първи думи, ако някоя я купил нека сподели дали става за проговарящо дете, според мен такава е и идеята на книжката съдейки по заглавието й.

# 700
  • Мнения: 22 867
Ейййй, ама вече втора манипулаторка с тоя шпек! Grinning Още малко, ще ме изманипулирате напълно и ще хукна до магазина!  bouquet
Книжките за оцветяване наистина са добри, а тази за първите думи съм я пропуснала. newsm78

# 701
  • Мнения: 527
Днес купих 10 яйца. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Уж трябва да за "М" размер, а всички до едно са около 40 грама. Но нито едно не надвишава 44 грама.  Т.е. са С размер. повече никога яйца от Лидл. Няма да ме лъжат тия мошеници, не стега, че непрекъснато вдигат цените! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 702
  • Мнения: 22 867
Днес купих 10 яйца. Уж трябва да за "М" размер, а всички до едно са около 40 грама. Но нито едно не надвишава 44 грама...........

Никога не съм се интересувала, но сега погледнах какво стои зад буквичките: "Зад познатите ни буквички се крие следния грамаж: S – над 43 гр., M – над 53гр., L – над 63 гр.и ХL – над 73 гр."
Ами хващай ги с кутийката и ги върни, поне това при тях става лесно, още повече, че не отговарят на обозначения стандарт. Peace

# 703
  • Мнения: 527
Днес купих 10 яйца. Уж трябва да за "М" размер, а всички до едно са около 40 грама. Но нито едно не надвишава 44 грама...........

Никога не съм се интересувала, но сега погледнах какво стои зад буквичките: "Зад познатите ни буквички се крие следния грамаж: S – над 43 гр., M – над 53гр., L – над 63 гр.и ХL – над 73 гр."
Ами хващай ги с кутийката и ги върни, поне това при тях става лесно, още повече, че не отговарят на обозначения стандарт. Peace

ОК, ще ги върна, но това значи ли, че ще се променят нещата? Просто повече няма да купувам яйца от там. И честно - напоследък се ограничавам с покупките от там.

ВНИМАВАЙТЕ!

# 704
  • Мнения: 22 867
ОК, ще ги върна, но това значи ли, че ще се променят нещата? Просто повече няма да купувам яйца от там. И честно - напоследък се ограничавам с покупките от там.

ВНИМАВАЙТЕ!

Мисля, че трябва да го отнесе производителят. Това от едно предаване с Мирослав Найденов по Нова тв:"Другата мода в измамите е в грамажа. Яйцата имат размери както на дрехите M, S и L. Найденов донесе в студиото и кутия от производител, който на кутията е отбелязал, че яйцата са с размер M, а в действителност са S. При подобни случаи на търговеца се налага санкция, а количествата яйца се конфискуват и унищожават."
Не, че оправдавам ЛИДЛ, но честно не знам доколко носят отговорност за това, просто не съм запозната. Peace

Общи условия

Активация на акаунт