Британците, британците! - лека и накъмбърбачена - тема 43

  • 14 106
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
аз не си давам от половинката  Crossing Arms
а тя Сарк писала преди мен  Mr. Green

 Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
Да си го държат - аз съм над тези неща. Ларж съм, дет се казва. А и нямам време да го пазя - тия дни пътувам и сесиивам. Whistling hahaha Hug Hug

# 17
  • Мнения: 3 736
за заглавие имаше едно от миналата тема

2. Британците, британците- нова година, нови завоевания


Не е смешно, обаче.  Mr. Green Искам смешно.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 334
Накъмбърбачена нова година. Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 9 144
за заглавие имаше едно от миналата тема

2. Британците, британците- нова година, нови завоевания


Не е смешно, обаче.  Mr. Green Искам смешно.

Еми Къкъмбъра тогава  hahaha hahaha hahaha

Обаче ще го размятаме всички... тематично  Twisted Evil Peace

# 20
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Към-бър-бач! Към-бър-бач!  ura newsm18

# 21
  • Мнения: 1 162
За много години, момичета  Hug Hug Hug

Оле, колко съм изпуснала, колко имам да наваксвам, колко сериали имам да гледам, не е истина  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 736
Готово. Все пак, дори тези, на които не ни трепва от Бенедикт, се кефим на сериала, та всичко е много демократично.  Mr. Green

Оле, колко съм изпуснала, колко имам да наваксвам, колко сериали имам да гледам, не е истина  ooooh!

Ще каже човек, че някой ти е допрял пистолет и "Гледай та гледай!"  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 5 334
Оооо, тази тема си е направо бАлсам за душата ми... Направо съм си Cumberbatched, не Sherlocked. Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Муриии , всичко си кажеш тииииии  hahaha .Не,не мога се поддам по едни ръце(пък и сръчни да са те  Mr. Green Mr. Green)...виж силно скулест мъж ,че и грозноват ме впечетлява ,че и поддава  Laughing
да се запиша с актуалното +1 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бумър, защо имаш Гонг Ли в списъка, тя е китайка? Протестирам от дъното на душата си, за нея съм изказала вечна любов н-теми назад...

# 25
  • Мнения: 9 144
Бумър, защо имаш Гонг Ли в списъка, тя е китайка? Протестирам от дъното на душата си, за нея съм изказала вечна любов н-теми назад...

Ех, Джо следи по-отблизо клюките за браковете  Mr. Green
Гонг Ли от 2008 е сингапурска гражданка по мъж,  Heart Eyes
а за принадлежността на Сингапур към Империята спор няма  Naughty

Цитат
On Saturday November 8, 2008, Gong, in an effort to make amends, attended a citizenship ceremony held at Teck Ghee Community Club and received her Singapore citizenship certificate from Member of Parliament Lee Bee Wah.
On 28 June 2010, the chief editor of Chinese entertainment magazine "Southern Entertainment Magazine" revealed that Gong's agent confirmed that Gong Li and her husband had divorced.

МОЯ  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 14:23 от Boomer

# 26
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не съм съгласна и това е Crossing Arms. Китайка е Гонг за мен. Тази ти придобивка я имам за незаконна и ще си лазя на воля Whistling Whistling Whistling.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 334
Не ви е срам. В такава тема да минете без Бени. Crossing Arms



After the Dance - театрална постановка в National Theatre. Заклевам се, имам наум да отида в Лондон на театрална постановка (макар повече да държа на Globe Theatre), та може и да уцеля някъде Бени. Flutter Не искам да се гледам отстрани докато гледам него. Shocked Joy Embarassed Embarassed

П.П. Виждат се пръстчетата му. Whistling hahaha hahaha Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 9 144
Не съм съгласна и това е Crossing Arms. Китайка е Гонг за мен. Тази ти придобивка я имам за незаконна и ще си лазя на воля Whistling Whistling Whistling.

Има правила и тя си ми е по правилата, ако искаш питай Шефа,
а ако лазиш ще има последствия, в библията си пише как  Joy

# 29
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В Библията пише и за спаведливост и има божия заповед 'Не кради', ама ти ми я окраде, хем и докато ме нямаше Rolling Eyes. Така че не ме плашиш hahaha

Общи условия

Активация на акаунт