Как се чувствате в кожата си?

  • 7 077
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Абе, на чувства към себе си го докарвам, ноо, не мога да не "отразя", че имам мимически бръчки, косата ми вече не е толкова пукхаво къдрава, каквато беше, и че имам да свалям още 10 кила  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 897
Добре се чувствам. Харесвам се. Повече отколкото преди 10-на години примерно.

# 17
  • София
  • Мнения: 357
Точно в момента като се погледна сутрин и ми идва да изкрещя - защо си го причиних, изглеждам ужасноооо. Променям си цвета на косата и се наложи да се подстрижа доста късо, което не ми отива, но така става като искам от черна да стана руса Mr. Green
Иначе се чувствам добре в кожата си Grinning

# 18
  • Мнения: 741
Прекрасно се чувствам. И в кожата си, и пред огледалото.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 364
На настроения е при мен.
В кожата си се чувствам добре, когато съм отпочинала и спокойна. Също когато си лягам вечер и се завивам със завивката - моментът на отпускане направо с кожата си го усещам и ми е много приятно. Чисто физически - така.
А иначе - има неща, които никак не мога да приема в характера си, постоянно се старая да работя в посока да ги променя, но е много трудно. И съответно когато най-много съм им подвластна, тогава и най-много не мога да се търпя. Никак не мога да стигна до етапа да се приема такава, каквато съм, все нещо искам да издялкам в себе си.  Confused Както и житейски съм в ситуация, която много бих искала да променя, но на този етап не мога - това също ме трови от време на време, когато се замисля, затова избягвам да го правя.
А за външността си - преди или сега: определено сега се харесвам много повече, преди просто бях дете, сега имам някакви наченки на женственост все пак.  Laughing   Южняшки тип съм и единственото, което бих искала да премахна форевър и да се чувствам наистина перфектно в кожата си, са космите - писна ми от епилиране, ако могат да се махнат завинаги...  Crazy

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Как се чувствате в кожата си?

Като ззззмия  Mr. Green от време на време я сменям  Wink


# 21
  • Мнения: 2 592
Все още визуалната разлика с образа, който виждах в огледалото преди десетина години, не е толкова фрапираща и до сега не ми се е случвало да си кажа "А как изглеждах преди ..."
За сега още сме приятели с огледалото  Grinning

# 22
  • Мнения: 750
Някой път си казвам "добре съм" а друг път ми се струва, че изглеждам ужасно. С годините по често ми се случва да си мисля, че изглеждам ужасно, а понякога се чудя защо съм си мислела преди така....явно е на настроения при мен. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 21 457
 Не много добре. Вече виждам в огледалото пораснала жена, и това не ми харесва.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Чувствата ми в тази насока варират и всичко зависи от това дали съм преди/ по време или след цикъл  Laughing , както и дали съм се гледала преди или след правене на любов с половинката   Wink

# 25
  • Канада
  • Мнения: 264
Добре се чувствам в кожата си.
Остарявам с грация Simple Smile

# 26
  • n/a
  • Мнения: 3 341
С какви чувства гледате сутрин жената в огледалото?
Носталгично си казвате "Ех, каква дива бях ...!" или самодоволно констатирате "Точно това излъчване чаках!!!"?

Благодаря, добре се чувствам. Макар напоследък да нямам много възможност да чувствам каквото и да било, добре ми е така.

# 27
  • Мнения: 11 747
Все повече ми личи, че остарявам  Sad  Нямам проблем с възрастта и годините, но не си се представях тъй повехнала  Confused

# 28
  • Мнения: 1 252
Различно. Не знам на какво дължи , може и на цикъл да е  Grinning И вероятно.

Има дни, в които много се харесвам , чак ми идва да се разцелувам, а има други , в които избягвам да се гледам.

# 29
  • Мнения: 86
Чувствам се добре като цяло. Харесвам кожата си (в буквалния смисъл - нежна и розовка), косата си и разни други неща. Трябва да отслабна и работя по въпроса. С възрастта ставам все по-уверена и на мястото си и това ме кефи.

Общи условия

Активация на акаунт