Пепел от Рози по БТВ

  • 130 313
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 480
филма е хубав,а музиката в него е завладяващата,поздрав от другата тема

# 46
  • Мнения: 881
На мен пък заглавието ми допада.И аз го свързвам с разбит живот на едно красиво момиче.
В името  има ГЮЛ , случилото се с нея е унищожило онова първо "АЗ", нищо не е останало от него.Сякаш са убили душата й насилниците и сега от тази пепел ще събираме една,по една отломките и ще градим нов човек.Малко го оплетох,но така на прима виста са усещанията ми.
Явно комшиите искат най-после да бръкнат и в тази социална рана - насилието над жени,мълчанието и кой в края на краищата  трябва да се срамува и мълчи - жертвата или насилника.
Кой се страхува повече и т.н.
Музиката при анонса е разтърсваща направо с тези отмервания - сякаш
времето изтича..., но на кого или чие време... newsm78 newsm78 newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро ви утро  Hug Вярно ,че филма още не е почнал ама поне темата да е на първа страница, че после къде да ви търся из архивите  Joy Joy Joy

# 48
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз не разбирам, защо трябва да има две теми за един и същи сериал...това противоречи и на правилата на форума.

# 49
  • Мнения: 2 116
Добър ден! Hug

До колкото разбирам, ако е така...сериала ще стартира по БТВ от 10.01.  newsm78
Дано да пуснат някоя по-заитригуваща реклама, защото вече е време според мен... Peace
Направих едно малко проучване, определено непредставително, сред познати и приятели гледащи сериали, ама непосещаващи форуми... Wink
и установих, че интереса е слаб... Crossing Arms
Което ме притесни, защото сериала заслужава да се гледа. Peace
Надявам се да привлече по-голяма аудитория, с мнения и позиции по въпросите които разглежда.

Според мен, защо има две теми... newsm78
не е от такова значение, ако темите бъдат място където сериала се обсъжда, обсъжда се историята, пътя на всеки един от персонажите.
Ако са място за дискусия и спорове с краен градивен резултат... Peace
Ако наистина има възможност от свободно споделяне и допускане на различното мнение.
Ако няма групиране на шеф и подчинени, напреднали и начинаещи...
и какво ли още не...а, пишещи и четящи обединени от общия интерес около сериала.

Често срещам мнения за форумите и темите, че са едва ли не място за губене на време...
да не пиша и още какво, че е наистина обидно... ooooh! Crossing Arms
Знам, че това не е така, и много ми се иска и повече хора да го разберат... Peace

Затова, нека наистина покажем, че тук във форумите и темите, наистина има какво да се прочете, може да се сподели, може да се общува на едно ниво заслужаващо уважение и висока оценка...независимо, че е виртуално. Hug

Нека ни занимават въпроси с необходимото за тях внимание, нека не привнасяме битовизма на реалността и във виртуала... Stop


Навярно и тези ми мисли са малко извън темата и сериала... Rolling Eyes
За мен дали е Каква е вината на Фатмагюл или Пепел от рози, дали е една или повече теми...
няма толкова голямо значение, защото ме вълнуват по-важни въпроси...тези от самия сериал... Peace




На всички приятни часове със сериала...с Фатмагюл и нейната история, със силата и волята й да се изправи срещу това, което й се случи...
Със силата и волята да се пребори не само за собствените си страхове и злокобни сенки от фаталната нощ...но и тези на хората до нея...
Фатална нощ, която тя не допусна да се превърне и във фатална съдба за нея и близките й...
За силата на любовта, вярата и надеждата...
когато изглеждат като безвъзвратно загубени и обезценени...но не са!!! Heart Eyes

Хубав ден!  Laughing

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 16:12 от margita9

# 50
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Добър ден и честит празник на празнуващите! Hug    bouquet
Хайде и аз да се настаня, докато не са свършили местата. Опитах се през лятото да подкарам сериала, изгледах 1 епизод, но ми дойде ужааааасно тежък и се отказах. Сега ще направя втори опит, пък да видим.

# 51
  • Мнения: 9
Аз не разбирам, защо трябва да има две теми за един и същи сериал...това противоречи и на правилата на форума.

По-назад пише,че админите са дали разрешение.
В случая тази тема е напълно необходима.По турския канал сериалът е много напреднал,тук тепърва започва....Една тема повече или по-малко не е кой знае какъв проблем,нали???

По темата  hahaha
От колко часа мислите,че ще го пуснат  Thinking

# 52
  • Мнения: 0
 Embarassed Това със заглавието ще преглътна, но ако си позволят да променят имената, както ги промениха в "Перла"...................., много трудно ще го понеса. ooooh!

# 53
  • Мнения: 3 371
Добър ден на Ивановден ! На всички , които имат повод да празнуват и почерпят - честито !  bouquet

margita9 ,  Peace  bouquet!

# 54
  • Мнения: 14 837
 В програмата на БТВ до13.01 все още никъде не фигурира сериала. На мястото на " Листопад" започва някакъв испански сериал.Колко ли време сега ще си въртят рекламата и ще ни държат в очакване newsm78 Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 115
Малко инфо за нашия сериал - Почвал от февруари в прайм тайма -

http://tvandhobi.alle.bg/%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D … 0%B0%D0%BB%D0%B8/

# 56
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Според мен, защо има две теми... newsm78
не е от такова значение, ако темите бъдат място където сериала се обсъжда, обсъжда се историята, пътя на всеки един от персонажите.
Ако са място за дискусия и спорове с краен градивен резултат... Peace
Ако наистина има възможност от свободно споделяне и допускане на различното мнение.
Ако няма групиране на шеф и подчинени, напреднали и начинаещи...
и какво ли още не...а, пишещи и четящи обединени от общия интерес около сериала.

Често срещам мнения за форумите и темите, че са едва ли не място за губене на време...
да не пиша и още какво, че е наистина обидно... ooooh! Crossing Arms
Знам, че това не е така, и много ми се иска и повече хора да го разберат... Peace

Затова, нека наистина покажем, че тук във форумите и темите, наистина има какво да се прочете, може да се сподели, може да се общува на едно ниво заслужаващо уважение и висока оценка...независимо, че е виртуално. Hug

Нека ни занимават въпроси с необходимото за тях внимание, нека не привнасяме битовизма на реалността и във виртуала... Stop

Много хубав пост!

# 57
  • Мнения: 0
Привет и от мен ,заинтригува ме рекламата.Не съм го гледала филма ,но съм чувала добри отзиви .Пишете ме и мен към темата  Hug

# 58
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Добър ден! Hug

До колкото разбирам, ако е така...сериала ще стартира по БТВ от 10.01.  newsm78
Дано да пуснат някоя по-заитригуваща реклама, защото вече е време според мен... Peace
Направих едно малко проучване, определено непредставително, сред познати и приятели гледащи сериали, ама непосещаващи форуми... Wink
и установих, че интереса е слаб... Crossing Arms
Което ме притесни, защото сериала заслужава да се гледа. Peace
Надявам се да привлече по-голяма аудитория, с мнения и позиции по въпросите които разглежда.

Според мен, защо има две теми... newsm78
не е от такова значение, ако темите бъдат място където сериала се обсъжда, обсъжда се историята, пътя на всеки един от персонажите.
Ако са място за дискусия и спорове с краен градивен резултат... Peace
Ако наистина има възможност от свободно споделяне и допускане на различното мнение.
Ако няма групиране на шеф и подчинени, напреднали и начинаещи...
и какво ли още не...а, пишещи и четящи обединени от общия интерес около сериала.

Често срещам мнения за форумите и темите, че са едва ли не място за губене на време...
да не пиша и още какво, че е наистина обидно... ooooh! Crossing Arms
Знам, че това не е така, и много ми се иска и повече хора да го разберат... Peace

Затова, нека наистина покажем, че тук във форумите и темите, наистина има какво да се прочете, може да се сподели, може да се общува на едно ниво заслужаващо уважение и висока оценка...независимо, че е виртуално. Hug

Нека ни занимават въпроси с необходимото за тях внимание, нека не привнасяме битовизма на реалността и във виртуала... Stop


Навярно и тези ми мисли са малко извън темата и сериала... Rolling Eyes
За мен дали е Каква е вината на Фатмагюл или Пепел от рози, дали е една или повече теми...
няма толкова голямо значение, защото ме вълнуват по-важни въпроси...тези от самия сериал... Peace




На всички приятни часове със сериала...с Фатмагюл и нейната история, със силата и волята й да се изправи срещу това, което й се случи...
Със силата и волята да се пребори не само за собствените си страхове и злокобни сенки от фаталната нощ...но и тези на хората до нея...
Фатална нощ, която тя не допусна да се превърне и във фатална съдба за нея и близките й...
За силата на любовта, вярата и надеждата...
когато изглеждат като безвъзвратно загубени и обезценени...но не са!!! Heart Eyes

Хубав ден!  Laughing


Много скоро по бг телевизиите тръгват още доста тв сериали, които се обсъждат и си имат теми тук...какво ще стане тогава, темите ще се дублират масово. Това не е решение на създалото се положение. Мисля, че авторката на темата трябваше да се допита до групата на сериала преди да пусне подобна тема.

# 59
  • София
  • Мнения: 627
Цитат
Мисля, че авторката на темата трябваше да се допита до групата на сериала преди да пусне подобна тема.

Аз ... извинявам се че се намесвам , но си направих труда да почета малко от другата тема и там ми се стори , че точно това решиха , да има друга тема за онези които тепърва ще гледат епизодите по ТВ , за да не настане хаос с епизоди и коментари . За мен лично наистина е по добре да има 2-ра тема  Hug
Дано не съжалявам , че взех отношение по въпроса  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт