Тихо се сипе пухкав сняг, изправи се МАЙ-чето вече на крак!

  • 31 331
  • 699
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Честита Нова 2012 година,момичета!Бъдете здрави,усмихнати и щастливи през нея,вие и вашите семейства!



Ние сме добре .  Тони бонбони щурее с проходилката, задържа се прав за 10-15 сек, седи стабилно седнал. Ядем почти всичко, вода рядко се излъгва да пийне. Риба си хапва в седмицата 1-2 пъти.

И да ви почерпя днес моето голямо слънчице Ванко има имен ден. Да ми е жив и здрав !




Отивам да оправям дребния и да се подготвям за именника ,че си е поканил 3-4 приятелчета на обяд.


Честит имен ден на всички празнуващи днес !   bouquet

# 16
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ ИВАНОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!ЖИВИ И ЗДРАВИ,С РАДОСТ И ГОРДОСТ ДА НОСЯТ ИМЕТО СИ!

Почерпете се за здравето на ММ и татко ми Heart Eyes Да са ми живи и здрави и младия малко повече да ме слуша Mr. Green



Честит имен ден на Лава  bouquet
Честито помъдряване на ММ на Тони!
Честит имен ден на малкия Ванко на Мама на Тони и Ванко Hug

Честити месечинки на всички мъници от последните дни,специално на снаАта - Рая-Евелин Heart Eyes

Нелли  Hug Hug Hug

А-вал,честито ви зъбче Hug
Хоупова,зъб излезна ли или да newsm78 Mr. Green

Нанди Hug

П.П.Емотиконите от предният ми пост си остават същите,няма промяна Mr. Green


# 17
  • София
  • Мнения: 153
Честит имен ден на всички, които празнуват на Ивановден, а те са многооо!    bigdance2
 Тони: Да ви е жив и здрав таткото- много да ви слуша и да ви помага! Peace
Мариетка: Мариса е страхотна с новия тоалет ( и изобщо ) Изпрашам и   love001 Хубаво е, че  скоро пак ще сте заено с ТМ smile3521
А-вал:Честито ви зъбче! Да ви е беличко и здравичко! Hug
Нелили: Много прекрасна и актуална ни е темичката-за което благодарим на теб и на мама Буба!  bouquet
Жужи: Дано да не е  сериозен проблем, а само временно явление! Peace
Риба: Още не съм давала!
За зодиите Мисля, че е всеизвестно коя зодия съм, защото много пъти съм споделяла Mr. Green Имало 2 зодии- скорпиони и всички останали( изядени от тях smile3532)
За анкетата - с моето малко съкровище сме една и съща зодия  - ТЕЛЕЦ (девиз - Аз притежавам)
"Аз притежавам инат несравним,
но с блага душа съм, даже раним!
Обичам парите, комфорта, добрата храна,
обичам простете всички земни блага!"  Joy Joy Joy


Все пак- всеки си ''намира майстора'' и аз си го намерих в лицето на Магелана Hug
Отново нощта беше ден  newsm71 smile3541 newsm07 smile3514..та...ако някой се оплаче от детето си веднага му давам на заем Магелана за 24 часа и после ще оцени по достойнство своето отроче newsm10
 И накрая да обсъдим гърнето: Имали сме пеешо гърне, гърне кола, с капак , без капак и всякакви други измишльотини- за мен най удобното гърне е и най-простото! Peace
 Първо гледам да е компактно, второ детето да може да сяда на него и без да му свалям изцяло дрехите надолу (т.е. да може и само да го ползва като поотрасне и да не го събличам голо зимата) и трето да не служи за играчка, защото, колкото и да го мия...все пак си е гърне! Това е моето скромно мнение! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.За храненето да се включа-в попарата слагам малко захар.
За рибата-дадох със сьомга миналата седмица,а вчера пекох скумрия на скарата и отделих малко и сложих в супата на Дани.
Да ви кажа че вчера направих кремче-нишесте ванилия с вода и вътре натроших една бисквитка закуска и Дани много му хареса за следобедна закуска.
За гърнето-имаме най обикновено и то няколко -едно в София и по едно при двете баби.Те са от каката но не мисля да купувам за Дани,ще си ги ползваме тях.Купени са от магазини по левчета и вършат идеална работа.

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 104
Запис и от мен в новата темичка.

ЧЕСТИТ ИВАНОВ ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ !!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 302
Честит имен ден на всички именници!
Честит рожден ден и на мъжа на Тони!

Да почерпя и аз за именния ден на ММ:



Относно гърнето - вчера взехме най-обикновено, и аз съм чувала, че няма смисъл да е пеещо и т.н. Сложих го за първи път вчера и веднага свърши и малката и голямата работа Laughing. Днес обаче нямам попадение още Laughing.

Изчезвам, че днес очакваме гости за именния ден на ММ и имам да правя торти, салати, манджи и какво ли не Crazy.

# 21
  • Мнения: 0
Момичета, почерпете се за здравето на моята дъщеря Йоана, да ми е жива и здрава, да спи повече през деня, да яде повече плодове, да ме слуша повече, да и излизат вече тези зъби! А на майка й и пожелавам по-малко нерви  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



П.П. Нямам никакво време да чета назад! Но ако има болни - да оздравяват по-бързо!
На празнуващите - да сте живи и здрави!!!!

# 22
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
 Hug

И аз да почерпя за имения ден на моето слънце Калоян  Simple Smile Да ми е здрав и щастлив!

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 4
Добро утро Simple Smile Днес определено е деня с много именници Simple Smile

Честит имен ден на Лава   bouquet
Честито рожден ден на ММ на Тони   bouquet
Честит имен ден на Ванко на Мама на Тони и Ванко, Калоян на zlatttka (снощи се сетих за вас, но съм пропуснала да ви отбележа  newsm12, моля да ме извините  Blush)
Честит имен ден на таткото и ММ на Lussy, на MM на Maria_I  Simple Smile


Аз да се похваля и тук Simple Smile Ели за пръв път днес се събуди в 8 без да се е будила през ноща, хапна си 180 мл вода с 6 л АМ и отново заспа, даже още спинка с татко си:) Немога да повярвам, обикновено заспива около 23 и става в 5-6... НО явно вчера се е уморила, с това изправяне и щуреене Simple Smile

Хубав празничен ден на всички Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 27
Честит Иванов Ден и Честито на всички малки и големи именници!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Одисеята с нашто гърне приключи, след като през нощта в 3ч се събудих от "приятна" мелодийка, идваща от банята  #Cussing out Вече е най-обикновено гърне, след като буквално му изкормих пеещия механизъм bishop

# 25
  • Мнения: 30
Честито на всички именници! Със здраве да си носят името и много късмет да имат!!!   love001 newsm51 baloni
Честит Рожден Ден на любимия на Тони! Много да ги обича, слушка и глези!!!  baloni bdbaloni baloni hbday

Благодаря ви за хубавите думи за моята мишанка-глезанка!  Hug Heart Eyes Тя наистина е моята сбъдната мечта! Години наред страдах от мисълта, че няма да мога да имам детенце и мечтах и се молих за нея... И ето, тя е с мен!!! Много я обичам!  newsm03  newsm76 Two Hearts
Десинце, ако не минава, по-добре инжекции! На мен са ми слагали такива и много помагат! Скоро да се оправяш!  Hug
Дуденце   Hug И аз така - ако и гърнето ми запее и ще се застрелям вече!  Laughing  Hug
Жужи, дано нищо й няма на Елина!  Praynig Предполагам, че това, което ти е изписал педи са пробиотици. Много добре действат пробиотиците - при Мариса ми дават много добър резултат и има голямо подобрение!  Hug
Марте  Hug

# 26
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ! МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ
Адашче, благодаря, че въпреки всички грижи които си имаш сега, намери време за нова тема   bouquet Страхотна е, както винаги  Hug
МартеHug
Мариетка, Мариса е страхотна! Пу-пу, дано вече все здравичка да е! А ти при кой лекар ходи тука? Може и на лични да пишеш и да кажеш доволна ли си.  Grinning

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 12:15 от Лече-Буболече

# 27
  • Мнения: 14
Честит имен ден на всички именници и специално на почерпилите до този момент - Лава, Ванко (брата на изтърсачето ни), М и Т на Луси, М на Maria_I, Йоана На NickyTo, Калоян на zlatttkaл. Но и почерпилите на по-късен етап да се чувстват поздравени Simple Smile

Тони, честит рожден ден на вашия татко. Да ви обича и да се грижи за вас все така всеотдайно. Той е един от татковците, на които най-много се възхищавам - образован, грижовен, усмихнат Wink

Посяга с двете ръце,като с дясната бие шамари,а с лявата-крошета на играчките си.Интересното е,че от раждането си до ден днешен никога не е бъркала това разпределение на ръцете си.

хахаха, този пост направи сутринта ми още по-приятна и весела Simple Smile Боксьорка от малка (така мечтая да се запиша на бокс, ама само отлагам)

Мариетка, малката ти е одрала кожата, толкова много прилича на теб. А на тати как няма да му липсват две такива чаровници, естествено че ще се стопи….

Десинце, оправяй се бързо, че тоз кръст гадна работа.

Хоуп, абе я пусни някоя снимка от коледната фотосесия на Фифо. Толкова ги чакахме тези снимки, а накрая - покри ги и това е Simple Smile

Въпрос за бисквити - понеже повечето давате бисквити, някой може ли да ми каже бисквити без захар? Някой чувал ли е дали стевията е подходяща за деца?

Ние вчера имахме "баба on board" и успяхме с ММ да поизлезем. Май за пръв път излизаме на бар заедно и без бебо Simple Smile. С компанията първо се замъкнахме в един бар-дискотека, но там дори и DJ-ът още не беше дошъл, сервитьорките гледаха някакъв сериал (в 22 вечерта  newsm78 newsm78). Та се преместихме в някакъв много свежарски бар наблизо, та си пийнахме, потанцувахме, понатискахме… и така до 01:20, когато имах глупостта да се обадя на бабата Simple Smile Малкият се бил събудил, разревал и сега играели в хола Wink Тъй че в 2 се прибрах и поех нещата в свои ръце. Въобще не съм усетила дребния тая нощ - кога съм го взела при мен, кога е ял, какво е правил… но днес се събудих чисто нов човек…. трябва по-често да го правим… Луси, разбирам откъде ти идват силите да се справяш с твоя сладкиш Simple Smile

Утре съм замислила един Боровец да направя, че съм зажадняла за ски… Но май ММ няма да се реши да оставим малкия цял ден на бабата, та ще ходя без него, хихи

Въпрос - някой да може да ми препоръча готин хотел на Чепеларе? Ще ми се да отидем там за 1 седмица да се разцепим...

# 28
  • Мнения: 23
Ето ме и мен Hug

 baloni baloniЧестит имен ден на малки, големи и още по - големи! Да са живи и здрави! Да са обичани и обичащи! Да са много щастливи и добри! baloni
baloni cheers cheers cheers cheers cheers cheers


Нелии, благодаря за снежната, пухкава темичка! Много е хубава!  Hug  bouquet

Десимонкааа, мноого се смях с това ваше пеещо (оп, вече непеещо гърне)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

За рибата - смятам да дам тази седмица. Т.е. на навършени 8 месеца! Ще давам готови от пюрета риби. Знам че трябва да са от сорта на: бяла риба, хек, сьомга, пъстърва.. (имаше и още ама забравих). Даже ще започна с пюретата на Плазмон, ще пробвам и с тези на Овко, ще видя коя друга марка предлагат риба и каква... Не смятам да купувам от пазара или от супермаркети. Много ги знам колко са прясни и какви са, че и от къде са Stop

Тази нощ, оставихме малкия на баба му, а ние с тати в хола легнахме и се наспахме... и познайте... след ужасяващата предна вечер, в която ми идеше да се хвърля през прозореца  #Silly, нашия хубостник си спааааал сладко с баба си  Crazy Ми  не е честно пък  Crossing Arms Мен (нас - с баща му) ме прави луда калинка, а с баба му - ОК  Crossing Arms

Хоупче, аз също не мисля че някога ще го науча този арменски език, много, много е сложен...  Crazy, знам определени нещица само и туй то!  Mr. Green Blush

май и още неща щях да пиша ама забравих... ще разгледам и ако се сетя пак ще се включа  Peace Blush

# 29
  • Мнения: 69
запис, да ви следя  Heart Eyes

при нас нищо ново, мести с проходилката, хапва здраво...и рибка яде / ципура
Не може да се изправя от легнало в седнало пол. и да стои прав сам в кошарата.
Хич не му идва наум да се хване и да се изправи newsm78

Общи условия

Активация на акаунт