Тихо се сипе пухкав сняг, изправи се МАЙ-чето вече на крак!

  • 31 319
  • 699
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 331
Хоуп, абе я пусни някоя снимка от коледната фотосесия на Фифо. Толкова ги чакахме тези снимки, а накрая - покри ги и това е Simple Smile

Люфисче, всички снимки съм ги качила във ФБ.

Честит празник на всички празнуващи!!!


 Днес и мойта майчица има имен ден! ДА МИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!


Включвам се да добавя, че Филип се научи да пляска с ръце като му кажа "Браво" и е голяма забава!  smile3501

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 20:30 от Норе

# 31
  • София
  • Мнения: 291
Честит имен ден на всички празнуващи днес Hug  bouquet
Тони да ти е жив и здрав рожденика и все така да се обичате и разбирате Peace
Лусиии, все забравям да те питам какви бяха тези емотикони. Сподели какво става. Венцулини ли пак е във фаза ?
За рибата още не съм давала , смятам чак след 10 навършени да я включа.
Много се радвам , че темата ви е харесала  Embarassed Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 378
И аз да крадна:
Добър вечер Simple Smile Днес определено е деня с много именници Simple Smile

Честит имен ден на Лава   bouquet
Честито рожден ден на ММ на Тони   bouquet
 Честит имен ден на ЙОАНА НА МАМА NickyTo    
Честит имен ден на Ванко на Мама на Тони и Ванко, Калоян на zlatttka (снощи се сетих за вас, но съм пропуснала да ви отбележа  newsm12, моля да ме извините  Blush)
Честит имен ден на таткото и ММ на Lussy, на MM на Maria_I  Simple Smile




Мариса е страхотна!
Нелили,   bouquet за страхотната тема!

# 33
  • Мнения: 23
бреййй колко много сме близнаците  Wink Party

# 34
  • Мнения: 498
А и аз, и аз  Laughing,с любезното съдействие на Жужи  smile3501!!!
 
И аз да крадна:
Добър вечер Simple Smile Днес определено е деня с много именници Simple Smile

Честит имен ден на Лава   bouquet
Честито рожден ден на ММ на Тони   bouquet
 Честит имен ден на ЙОАНА НА МАМА NickyTo    
Честит имен ден на Ванко на Мама на Тони и Ванко, Калоян на zlatttka (снощи се сетих за вас, но съм пропуснала да ви отбележа  newsm12, моля да ме извините  Blush)
Честит имен ден на таткото и ММ на Lussy, на MM на Maria_I  Simple Smile





# 35
  • Мнения: 498
Оф да се запиша, че отиде месеца  newsm62. Във Фейса предимно гледам, преко силите ми е там да пиша, защото докато напиша нещо и ми прескочи двайсетина пъти  hitи там ще го карам само на Аресване.
Хоупи я си направете едно момиченце, да не отива зян дългият ти бедър  newsm56/то като гледам от мама е по наследство  smile3503 и дишай бавно и дълбоко, може и в хартиена кесия  smile3502. Мъжа ми в рамките на един месец без особено усилие и старание успя да си изгуби- телефона, ключовете за колата и халката на нивата. Разбира се нищо не намери, но то няма и как  newsm62, затова пък сега го спукваме от бъз, че ще жъне злато и коли  newsm62. От цялата работа- колата е старата, мъжа ми си е същия, само телефон му взехме още по-стар модел, да не ми е жал  smile3532.  
Джуфче, аз съм ходила само в Родопски дом много съм доволна/само дето нямат голям басейн/, но аз съм си СПАнатура  /веднъж ходих на ски, но желанието ми се изчерпа на втория ден, затова пък барът спечели редовен клиент на висока надморска височина, единствено черният ми дроб, се оплакваше след това/[smilie=smile3549.gif], за съжаление нямам скорошни отзиви.
Марте признавам те  newsm20, мацка та дрънка, къде ти 37  4470, е не е четка, не мога да си затворя очите.
Джени честити крачета на Митето, то у вас има равновесие един проходи, друг окуця  newsm19, оф не ми се сърди, не се сдържах   friendship.
Хера не знам, какво да кажа, дано не е вярна диагнозата, ама то с гадния въздух/ особено при вас/, желая ви бързо да се справите  newsm17.
Нелли Честит Рожден Ден на Алекс, да порасне голямо, умно и находчиво дете! А за инхалатора от все сърце ти пожелавам, да не се налага, да го използваш, и да събира прах в някой шкаф.
Мария И аз съм възможно най-антизодиакалния човек, що е то асцедент, не знам  newsm12, но за вятъничева си права  smile3535/ везна ме е орисала съдбата/.
Десинце аз таки си бях працакала кръста, че се влачих с дни  newsm27, а с 8 кила   261uu на ръце и кърмене, не е работа, направо ми идеше да  bishop, признавам веднъж са мазах с Фастумгел/ въпреки насъвместимоста с кърменето/, утехата е, че минава, но повтаря   Bulb.
Гери Честита ви Коледа, поне от празници не можеш, да се оплачеш, за Еди е имало   Gift, а за теб да не повтори дядо Коледа   party002.
Мариета, Мариса наистина ти е одрала кожата  1crib, хубавела като мама, а по всичко личи и пъргавелка.
Тадамммм приключвам другата година пак  newsm62, не е вярно, полагам неистови усилия, но не винаги се получава  smile3518, а с вас ми е добре едно такова топло и уютно и с едно Мартини почвам и аз да се чувствам малко по-нормално  newsm51.
За тези, които не следят фейса, Тот- розовия слон  smile3535 е 8кг и 73 см, двустранно ваксиниран, изливат 6 зъба на веднъж/2 пробиха/ и педи подръпна леко пишока. Горкият ми ранен тигър  newsm46 и както не му се отдава да реве, вече съм  ku-ku bambam perko, май трябва да си бия и аз една ваксина за непукизъм и да спирам, че музата ме удари.

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 23:46 от elissee

# 36
  • Мнения: 5 591
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!  bouquet

Нелили,   bouquet за прекрасната тема.

И сега да се похваля Лазар за първи път тази вечер се изправи от легнало положение прав в леглото(като се държеше  за решетките).

# 37
  • Мнения: 331
Мариса е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Елисче, много ме е яд, че пишеш толкоз рядко!  Crossing Arms Да знаеш, че си те мислим!  Hug За момиченце - аз съм "за" само да има кой да ми го носи 9 месеца, защото това не е за мен!

Само да кажа за Буба - тя се мести и сигурно е в джаза, за това не пише. Стискам и палци, защото това е ОТВРАТ!!!!  Tired

# 38
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте момичета.
Влизам само да честитя празника на многобройните ни малки и големи именници.Да са живи и здрави и много щастливи!  bouquet
Да е честит и РД на съпруга на Тони!
За повече писане нямам сили,че последните две вечери бяха ужас.Малката душевадка ме побърка отвсякъде.Направо съм #Crazy
Лека от мен.

# 39
  • Мнения: 30
ДУ и от нас.
Аз вчера имах полуден за себе си, страхотно ми се отрази. Трябва по-често да го правя.После бяхме на гости на една приятелка, дето си игра много с Гоголино. Супер! Той не е свикнал с други хора, време му е вече, но се държа много добре, не е плакал изобщо.
Марте, дай да ги разменим за един ден ако искаш. Ти и без това имаш доста опит покрай двете момчета. Simple Smile Но да знаеш Гоголино не е лесен никак.
Нели, дано се оправя по-бързо хубавата Елена.
Много празници имаше тези дни, изобщо януари си е такъв. И моята племенница Лейла днес има рожден ден. Да ни е жива и здрава!
Мариетка, радвам се, че си отиваш при мъжа. А за свеки - отстоявай си позициите, това си е твоето семейство. Бая се ядосвах с моята свекърва и напълно те разбирам. Но вече съм я отстранила от полезрението си.

# 40
  • Мнения: 23
Добро утро,  Hug

Да не мислите, че дядо Коледа ще ме прескочи - НЕЕЕ Naughty
Чакам си търпеливо подаръка, като дойде ще се похваля Flutter Wink

а аз тая сутрин много се ядосах.... сутринта правя аз кашата на детенце, а то при баба си в хола... по едно време чувам от онова ТУП и рев.... паднал човека, аз бегом и викам "какво стана? Къде се удари?", а от среща ми се отговаря " нееее не е паднал, аз го хванах във въздуха" #Cussing out
Съответно след малко се очерта червено петно на челото...
Много ме хвана яд, щото ме излъга - баси как да имам после доверие, тя пак ще ме излъже... #Cussing out
Та сега сме с лека цицина на главата и червено петно на челото....  smile3512 Rage tantrum

# 41
  • София
  • Мнения: 153
ДД и от нас!! Laughing Laughing
Елисе: Направо ще ме умориш от смях! smile3532 tooth  202uu
Гери: Най- много мразя от всичко да ме лъжат- всички го знаят и не си позволяват да го правят, защото последствията са  box bash #Bad Talk afwitch
Мили: Съгласна съм за временна размяна- винаги съм се чудила как ли щеше да е с 3 момчета, ако се беше случило  newsm78 Но...те предупреждавам да си купиш тапи за уши, че с този оперен глас Маги може да подлуди и най-нормалния човек! Hug

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас! Честито на всички празнуващи!
Не съм влизала от няколко дни, ама сили не ми останаха вече. Много съм изморена напоследък. smile3507
Аз да ви се похваля и тук- в петък на Богоявление кръстихме нашето малко момиче. Вече е християнче. Извинете ме ама аз така и не се научих как се качват снимки и картинки тук иначе с голямо удоволствие бих ви почерпила.  Embarassed
Сега отивам да ви чета, че имам и от предишната тема няколко странички да дочитам.
П.П. за зодията- аз съм Риби.

# 43
  • Мнения: 23
Мери Лу, честито ви християнче!  newsm51



# 44
  • на североизток
  • Мнения: 285
Нели, страхотна тема! Благодаря ти!!!  bouquet

Честито и на всички, които празнуваха тези дни! Да сте живи и здрави!

За зодиите - Везни съм, както и ММ.

Ния най-после е по-добре след повече от седмица пиене на антибиотик. Стои си стабилно седнала, казва - "тате, кака, мама, да, не, мама или амам", но си мисля че все още е неосъзнато. За изправянето - не може сама. Иначе обича да стои права като я държим.

Риба
не съм давала още.

Мариетка
, прекрасна е Мариса Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт