Що е то домашна ноктопластика? тема 2

  • 46 775
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 136
Да имам пълен стартов комплект, единственото което не направих е да пиля с груба пила ноктите защото имах малко останал гел, възможно ли е да  от гела или от това че го нанесъх много близо до кожичките? Той самия гел не падна от самосебе си, просто ми закачаше където се е надигнал и с малко накисване падна целия.

# 661
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
и аз не пиля с груба пила  Peace

според мен основният проблем е била близостта до кожичките  Peace

# 662
  • Мнения: 136
Благодаря ти Алена за отговора, ще се опитам отново да си сложа и този път на 1 мм разстояние. По колко време пичиш основа и топ лак?

# 663
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
1-2 минути базата и 3-4 мин гела  Peace топ гела ок. 20 сек

# 664
  • Мнения: 136
Моята лампа е 36 вата  и го пекох 3 пъти по 2 мин. Да не би да съм го препекла  Laughing и затова да пада.  Забравих да спомена, че геловете са на Лина,  може да са ми пробутали менте и от тях да е проблема. Препоръчай друга марка гелове, основа и топ. Една маникюристка ми каза, че няма нужда да се слага основа, тъй като аз слагам 1-во прозрачен и после розов

# 665
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
няма опасност от препичане, риск ма от недоизпичане, била съм в салон, при недоизпичане, като търка лепкавото - гелът пада (течен), защото е недоизпечен  Shocked та ми слага отново  #Crazy

за базата не съм съгласна, при мен има голяма разлика в трайността при гел с база и без база

аз ползвам на Лина оригинали, купени от Петкидис, имам и IBD, но ще ги ползвам, като ми свършат Лини-те

# 666
  • Мнения: 136
Имам форми за изграждане та се чудя дали да не се пробвам. Колко време издържа изградения нокът имааш ли представа

# 667
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Имам форми за изграждане та се чудя дали да не се пробвам. Колко време издържа изградения нокът имааш ли представа

на мен изградените ми нокти издържаха докато не реших да ги изпиля...около 3-4 седмици Peace

# 668
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
на мен ми се е налагало веднъж да изграждам един нокът и си изкара - докато не израстна толкова, че вече да запиля изграденото, за да намаля дължината  Mr. Green

не знам за какви форми говориш, аз не съм ползвала форми, а понеже нямах и от онези лепящи шаблончета - се наложи да си приспособя една по-плътна гланцирана хартия от списание  Mr. Green

ако минавам край магазинче с аксесоари - трябва да си купя, но  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 136
Имам еднократни форми, златисти и лепящи дето са, но досега не съм изграждала и незнам ще се получи ли нещо. Глевах видео в нета не ми се стори сложно, въпроса ми е естествения нокът къс ли трябва да е за да стане добре и да е здрав.

# 670
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
от къде ги купи?

за хубаво изграждане е хубаво да имаш поне мъничко израснал нокът над плочката (беличкото)

иначе - ако няма и е изрязан до дъно - ноктопластика  Peace

# 671
  • Мнения: 5 892
Имам еднократни форми, златисти и лепящи дето са, но досега не съм изграждала и незнам ще се получи ли нещо. Глевах видео в нета не ми се стори сложно, въпроса ми е естествения нокът къс ли трябва да е за да стане добре и да е здрав.
Аз работя точно с тях, много е лесто, не се притеснявай. Първо слагаш едно по-грубо "топче" гел, като хване, оформаш с пилата( да е равно отгоре и стесняваш отстрани) и слагаш още един слой гел.

# 672
  • Мнения: 5 892
от къде ги купи?

за хубаво изграждане е хубаво да имаш поне мъничко израснал нокът над плочката (беличкото)

иначе - ако няма и е изрязан до дъно - ноктопластика  Peace
аз от продавалника

# 673
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
колко бройки взимаш наведнъж? аз като видя една ролка ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ще й изветрее лепилото - преди да я ползвам  Mr. Green

# 674
  • Мнения: 136
Ролката е от 500 бр. но аз имам 20 бр. Ако успея да си изградя сама мисля да си купя от многократните форми мисля че 5 бяха за 8 лв.
Става ли да сложа на 5 пръста и после да пека 6 мин или пръст по пръст. На видеото дето гледах изграждат на 1 пръст и пекат и така на всички. Притеснявам се как ще се получи с лявата ръка като правя  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт