Жената овен - 27 тема

  • 26 651
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Аз пък сЪ радвам newsm44 че дЕдо Божко е Варненец тези дни, и не ни е изтупурдисал тия снегове newsm44
Жална ни мамата, ако имахме такова чудУ,...... щото Кирето...кметЯ де Wink чака на добрата воля на Слънчицето да стопи ледовете които се появяват слИд снИгУветИ...................
Такъв сняг му сЪ радвам самУУУУ....дЪн е У Варна....можИ по планини и ниви. но тукаааа......сакън!

# 16
  • Мнения: 60
И при нас няма и следа от сняг,а мислихме шейна на Емко да купуваме, пък то..

# 17
# 18
  • Сливен
  • Мнения: 140
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 4 нови отговора.
леле  Shocked какво правите мацки много сте бързи  Hug

Честито на всички празнуващи!Много здраве,щастие и късмет!
Момичета от Сливен,искате ли да се видим утре?Аз пристигам довечера.

Аз утре ще ходя до Стара Загора. Друг ден имаш ли възможност?

Не знам дали ще мога в понеделник. Най-късно във вторник трябва да си тръгвам.
Лошо, но може следващия път. Аз в понеделник ще ходя на превръзка и да записвам сина ми, че догодина ще е в първи клас и след това отивам до работата.

ее ама лоша работа,и аз нали не влизам всеки ден
фортунче да свиркаш за следващия път   Hug
пуфиииииии ние кога ще пием кафе  Peace
бобии мале какъв е този сняг ,гледах новините вчера ама чак такова нещо не видях  ooooh!
при нас само дъжд,шейна не мисля въобще да купувам  Crazy


Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 132
Оф, Ели, и аз искам сняг.Ама сняг, не киша...
Много пък станахте дейни, бе, в темата!!!
Щерката е влюбена в 12класник newsm12

# 20
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Добро утро!!!

При нас снеговалежа е продължил и тази нощ - 2-3 см.... под снежна обсада сме, ще излизам за градски автобус, но дали върви......
Обявено е бедствено положение в Етрополе, но няма ваканция.... можеха да удължат с 5 дни, докато изчистят пътищата.... ако няма автобус не знам как ще стигам до училище - 3.5 км борба с преспи, почти няма разчистени пътеки, а 30-40 см пътечки....
Мира, да е жива и здрава майка ти! Да не си започнала нова работа?
Фран, моята Марти има гадже от 4 кл, утре си определиха среща пред лафката...., а цял следобяд като се прибра си чатиха в животно.ком  Mr. Green
Хубав ден!

# 21
  • Мнения: 410
добро утро и за много години  bouquetпри мен беше пълна лудница,но от днес всичко е по старому и ще съм по-редовна.  bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Heart Eyes и аз тук в новата тема Grinning
Не знам за вас, но аз още не мога да дойда на себе си ooooh! много банкети, много алкохол и най-вече много танци  dance изкарах си страхотно по празниците Party. Сега чакам и другата ми приятелка да дойде от Гърция, че да ходим на планина малко да си починем, че много се изморих последно време.

Оф, Ели, и аз искам сняг.Ама сняг, не киша...
Много пък станахте дейни, бе, в темата!!!
Щерката е влюбена в 12класник newsm12
Франи, почва се Wink Laughing

Кога ще се събираме бе newsm78 никой нищо не казва за среща Crossing Arms?
Корсетова  animal085  animal085  animal085 и аз имам нужда от тренировки, че се освиних по празниците Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Аз съм на линия за кафе във вторник, ако някой има желаещ да ми драсне едно л.с. Peace . Боби, Франчи как се чувствате с тези гаджета на дъщерите, а  Laughing . На мен не ми се мисли, когато дойде този момент, нашия татко е много ревнив. Веднъж бяхме на ресторант и едно момченце казало на Паола, че е "супер мацка" ( а тя беше на 4г., не, че сега е много голяма) и мъжа ми ужасно се възмути :"как можело така да говорят". Аз го успокоих, че трябва да свиква с мисълта, защото ще става и по-зле  Laughing . Боби много ми хареса снимката ти, знам, че е кофти задето сте блокирани, но толкова много искам сняг, да се пързалят децата със шейните, да правим снежен човек, да се замеряме с топки  Rolling Eyes...........ох, отплеснах се. Да сложа и закуската:

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 09:11 от pufi80

# 24
  • Мнения: 1
Лелееее, Боби тази снимка реална ли е??? Shocked

При нас още първи сняг не е паднал, пролет е! Цветята /лалета, зюмбюли, кокичета, нарциси/ са на по 10тина сантиметра зелени вече. А розите ни не са спрели да цъфтят! Направо не знам, това време се е побъркало..кога ли с гръм и трясък ще ни затрупа яко снега Thinking

# 25
  • Мнения: 608
  Днес се загледах в едни храсти в кооперация до нас- имаше рози на пъпки. Иначе се мъчи някакъв сняг, ама като прашец- това за Възраждане става дума, в Аспарухово е друга България.
И на нас с Веско ни се искаше малко на сняг да се порадваме, снежен човек да направим...Както да се прави - като нямаме пари за зимни курорти си мечтаем да тръсне тук.
Медузке, в петък сме на пиано бар. Макар че аз май няма да дойда.. Sad

# 26
  • Мнения: 2 132
Ели, петък ли е бара?Ако е тогава и аз няма да мога...Мислех, че е за 18 ти.

Пуфи, какво да ти кажа, няма лошо да има любови, ама поне да мине тоя 7 ми клас...Засега не й е гадже, но ако има отговор и от другата страна ще му мислим тогава Wink

# 27
  • Мнения: 608
  Права си, Франи, запомнила съм петък. Но наистина беше петък 18-ти.

# 28
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
  tiptoe

# 29
  • Мнения: 608
  Не се промъквай на пръсти, Трепетче, а сядай на дивана  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт