АЛКАЧОФА ДЕ ЛАОН ЕКСТРАКТ ОТ АРТИШОК

  • 18 398
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Аз много благодаря на тези дами, които са споделили резултата. Hug Не е нужно да се набутват все повече хора. Аз бях си взела преди време Acai berry thin. Нямаше абсолютно никакъв ефект! Глад му е майката! След гладуване 10 дни ( не пълно естествено ) не свалих нищо първите 7 дни и след това рязко свалих 5кг за 5 дни някъде. Та искам да кажа, че и без хапчета става ако се гладува Peace

# 16
  • Мнения: 0
Mомичета някоя от вас да е използвала този продукт АЛКАЧОФА ДЕ ЛАОН ЕКСТРАКТ ОТ АРТИШОК и ако е ще ми кажете ли дали помага??? Wink
ако не ти е късно-не го вземай!!! аз се набутах и ефект никъкъв!!!и когато позванях да и кажа че неструва илужат хората,те ми затвориха тел...един грам несвалих Sadжалко за парите,щото и доставка се плаща и мисля че 84 лв ми излезе !

# 17
  • Мнения: 2
Ох добре че се отказах!!!И да ви кажа момичета взех си Витаслим лайт и лайн пих ги някуде около месец и нищоооо...нооо нали не се отказвам и си взех Инхуа капсули и чай пия ги 6 ден и съм -1кг. Пък ще видя по натам резултата какъв ще е Wink

# 18
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ,нова съм във форума, но исках да изкажа своето разочарование от този прословут артишок.
Така,значи аз и една моя приятелка решихме да си го поръчаме като си раздели ме по 7 шишенца след като ни ги доставиха аз започнах да го пия от следващия ден защото доставката дойде след обяд,а пишеше че артишока трябва да се пие на гладно сутрин,така аз 7 дена подред го пие като се спрях окончателно със сладкото,хляба и газираното който и преди не употребявах толкова често и така след 7-мия ден след като бях изпила всички шишенца реших да се премеря като да уточня когато започнах бях 70кг.и какво да покаже кантара когато днес се премерих  нито едно килце надолу направо побеснях нямаше никакъв ефект.Искам просто да знаете да не си давате парите напразно не си заслужава,а цената е 70лв.никак не е малка.Лек ден от мен.

# 19
  • Мнения: 0
И аз опитах с този продукт цели 14 шишенца но резултат няма , не правете грешка и не се доверявайте на тази така добре направена реклама.

# 20
  • Мнения: 1 095
Страшно много се ядосвам ! Добре де, нали уж имаше някакъв закон, който забранява невярна реклама ! Защо никой нищо не прави ? Имам предвид, дали не може да се забрани тази след колективна жалба ?
Този е един от малкото продукти, които не съм ползвала, явно вече по-трудно се доверявам !

# 21
  • Мнения: 0
Със сигурност рекламата е пресилена, за да може да създаде внушение, че продукта е уникален. Истината е, че няма продукт, от който се отслабва, без да се спортува. Не съществува такъв просто. Аз ходя на фитнес от 12 години и съм пил всякакви препарати и искам да ви кажа, че този е добър - цената му е малко завишена, но нали трябва да се избива реклама :DD. На мен ми излезе 74,90 със доставката от един сайт. Свалих 5 кг, но с доста усилени тренировки и лека диета, но основното предимство на продукта е, че е натурален продукт, доколкото знам

# 22
  • Мнения: 13
Здравейте!Майка ми си поръча първa въпросния продукт.Намали й се апетита и свали 5-6кг.Реших и аз да пробвам и поръчах.Ами при мен не се получи.Нито ми намали апетита, нито премахнах излишните кг.Сега ми остават 2 шишенца и съм решила, когато имам повече свободно време да започна с Pump it up и да вмъкна шишенцата.

# 23
  • Мнения: 0
Аз видях, че в интернет го продават няколко сайта. Някоя от вас знае ли дали има някаква разлика в продукта или всички са еднакви?

# 24
  • Мнения: 13
Аз видях, че в интернет го продават няколко сайта. Някоя от вас знае ли дали има някаква разлика в продукта или всички са еднакви?
Мисля, че няма разлика.Но, за да бъдеш сигурна си го купи ти, а не го поръчвай.Има го в аптеките Фрамар.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
В рекламата не казваха ли,че връщат парите при несвалени кг.

# 26
  • Мнения: 413
Трябва да се напише жалба до комисия за защита на потребителите за подвеждащата реклама и да се сезира изпълнителна агенция по лекарствата - за Л-карнитина не е упоменато колко е като количество в тоя "вълшебен екстракт от артишок", а друг е въпроса дали не е вреден, тъй като лекарствата със съставка артишок се използват при жлъчно-чернодробна дисфункция.

# 27
  • Мнения: 1 095
Трябва да се напише жалба до комисия за защита на потребителите за подвеждащата реклама и да се сезира изпълнителна агенция по лекарствата - за Л-карнитина не е упоменато колко е като количество в тоя "вълшебен екстракт от артишок", а друг е въпроса дали не е вреден, тъй като лекарствата със съставка артишок се използват при жлъчно-чернодробна дисфункция.

Аз съм ЗА, макар че не съм потърпевша. Омръзна ми да ни лъжат ! #2gunfire

# 28
  • Мнения: 8
ох, много ме отчаяхте, но ви благодаря, защото тъкмо щях да го поръчам. Трябва да сваля 7 кг, които натрупах зимата. Ами ако си купувам артишок зеленчук и си варя супа няма ли да е по добре? За 70 лв много артишок ще изям

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
Няма да изядеш много,з-то и пресен е доста скъп,а и има много фира....всичките външни листа се махат,кочана също,само сърцевината се яде.....не съм яла,но съм гледала предавания в които са го приготвяли

Общи условия

Активация на акаунт