Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 00:50 от vania_e

# 661
  • Мнения: 0
Охххх ,този Демир стояя гледам си го и си мисля колкооо е хубав самооо  Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 9
Гледам снимките и си мисля:Боже,какъв товар й се смъкнал от плещите...пардон,корема на милото ни момиче! preggoСигурно се чувства лека,като перце... sohappyНо пък много рано е станала след секцио?!Дали не е родила естествено?

# 663
  • Мнения: 0

Това снимки от изписването от болницата са нали  Peace Виждат се кошниците за бебета
 Въпреки,че е  в задния двор на болницата папараците са ги хванали.Както и Vania   bouquet

# 664
  • Мнения: 260
Е дочакахме и снимки !Нашата принцеса е прекрасна както винаги.

# 665
  • Мнения: 10 252
Добро утро!    Hug

След такава приятна среднощна изненада кафето днес сутринта трябва да е  силно и сърдечно!
Ваня,  smile3525


Туба изглежда прекрасно, макар и отдалеч!  Peace

Снимките вече се препечатват тук - там!  Joy


http://magazin.milliyet.com.tr/ikizler-evlerine-gitti/magazin/ma … 92420/default.htm

http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyukustun-tuba-buyukustun-taburcu-oldu-39441.html

Приятен ден!

# 666
  • Мнения: 10 252
Ето и началото на снимките на "Мълчаливите!  Peace





# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро  Hug След като ви оставих малко да си почините от мен,от днес пак съм си тук  Grinning

Ринка,благодаря за силното кафе,такова най го обичам   bouquet

Леле,папараците са успели да ги снимат  Shocked То се и очакваше де, ама все пак браво. Обаче и за мен е много странно 3 дни след секцио да ги изпишат,и то с близнаци  newsm78 Нещо не е както е тиражирано,ама да видим кое  Wink Или е родила доста по-рано ,или не е секцио .Но пък и какво ли толкова значение има,важно е ,че и трите са добре  Peace Онур пърха,пърха около тях  Joy

И Мълчаливеца  ни се кани да проговаря  Laughing,седмицата започва повече от чудесно  Peace А коя е артистката,аз май не съм я гледала досега  newsm78

Красавицата ни  Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 10 252
Злати, актрисата до Мурат е Asli Enver.  Peace
Друг път почивай по-малко!   Hug

# 669
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ето и началото на снимките на "Мълчаливите!  Peace







Ахххххх Аслъ Енвер.....моята любимка от "Кавак Йеллери"....Бравоооо, радвам се, дано се справи с ролята.

# 670
  • Мнения: 132
Здравейте !

Бебчетата и мама изписани.Браво.Туба изглежда добре, а татко Онур нещо много сгорещен  и ошашавен ,че е тръгнал по къс ръкав,може да е объркал сезоните Laughing

За секциото в Тр изписват и след 24-ия  час, затова не го мислете ,защо така рано./снаха ми е акушерка там /,щом са изписани значи всичко е наред.

В статията във в-к ''Milliyet'' пише,че Онур Сайлак е казал на журналистите :
''Моля ви , не ни преследвайте до дома ни.Това е много чувствителна тема .Ако настоявате/ако продължите/ имаме и друг вариант.Моля ви без много да се доближавате , снимайте от разстояние.''
Видя се ,че са се отказали от идеята за охраната след като наемането и преди два дена видя реакция .На въпроса какви имена сложихте на дъщерите си , Сайлак е отговорил :''Повярвайте, все още не сме им сложили имена.''
Бащата на Туба  Сердар Бююкюстюн е натоварил багажа на дъщеря си в собствения си автомобил.
Бююкюстюн и съпруга и излязоха през входа на ''Спешна помощ'' и  с помощта на мед.сестри качиха бебетата в колата.
Лицата на бебетата били покрити.

В другия източник пише, че и майката на Туба е била в колата.

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 08:26 от sevi_nil

# 671
  • Мнения: 10 252
Севи,  newsm51 newsm51

Татко Онур проявява твърдост пред медиите.  Wink
Но сладураните сигурно го разтапят!
И не само него!  Hug Hug

# 672
  • Мнения: 9
Благодаря на Ваня за снимките,на Севи за разясненията,на Рини за информацията за мълчаливия и неговата последна и надявам се окончателна партньорка.Аз също харесвам "Мине"...абе повечето от актьорите им са много талантливи на комшиите ни,как да го отречеш?! newsm10

# 673
  • Мнения: 0
Добро утро в новата седмица! Hug Hug

Брееее....новини,новини. Бравас! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много благодаря на всички агенти!  bouquet  bouquet

А дано така да ни върви в новата седмица. Praynig Praynig

Успешен и лек ден на всички!

# 674
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

И как, да не е  Laughing, след толкова хубави новини.  Peace
Благодаря на всички вестоносци  Hug, продължавайте все така да ни радвате!  Hug

На младите родители Туба и Онур - да си гледат малките кукли и много да им се радват Heart Eyes, а пък ние с търпение ще си почакаме и за някоя снимчица.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт