нармална ли е t 37.3 до 37.6

  • 4 099
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
това с потенето не е  хубаво.
идете на друг лекар, пуснете изследвания,  как са дробовете? поне на слушалка?

# 16
  • Мнения: 780
Пишеш, че детето има леки хрипове.....
Води го на читав лекар, искай да му пуснат изследвания и го лекувайте...

# 17
  • Мнения: 15 379
Анелия, какво стана? Как е бебето?

# 18
  • Мнения: 16
водих детето на лекар, пуснаха ни изследвания и се оказа че има високи левкоцити и др показатели са му високи newsm78 казаха че има вирусна инфекция и ни изписаха антибиотик оспексин 250мг да го пием 3x1,5 и в петък да го заведа пак на изследвания и ако резултатите са отново високи ще ни изпращат на ехограв,но нз защо иначе детото е весело все едно му няма ни6то не е вдигал Т вече ден и половина

# 19
  • Мнения: 15 379
И защо лекуват вирусна инфекция с Оспексин?
Предполагам, че вече даваш.
Бързо оправяне!

# 20
  • Мнения: 16
нямам редстава вече давам и се надявам да спаднат показателите а, а това че ако останат високи и че ще ни праща на ехограф не ми е ясно ни6то пове4е не каза

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
 добре де ти не пита ли какво му е на детето? АБ лекува бактерии, ако е вирус няма как да помогне всъщност...ехограф на какво? да не би за ренген да се  опасяват за пневмония?

# 22
  • Мнения: 16
 питах и тя каза 4е му пуска изследвания да видим какво му е а аз и казах 4е тази Т ме притеснява и за това го водя  не каза че е ехограф като го слуша гърдучките са му чист нослето е по добре и няма зачервено гърло водя го ве4е при една и саща докторка за6тото тя е най добрата в нашия малък град

# 23
  • София
  • Мнения: 44 121
Добре де какво иска да гледа с ехограф?

Общи условия

Активация на акаунт