Как да сваля 2-3 кг?

  • 24 821
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Лесен и много полезен начин за отслабване и прочистване на организма е елдата(гречка) . Аз преди време бях пробвала и не ми беше харесала , но преди около месец ми се отвори да я готвя, и на мъжа му хареса много newsm78... използвах, че на него му харесва, за да си наложа този път да я ям ииии взе, че и на мен започна да ми харесва. Естествено този път не си налагам да ям за отслабване, а от здравословна гледна точка и определено психически нагласата е друга.  Wink Яде се само гречка за период от 5-7 дни , като се оставя вечер във вода да кисне , без да се вари. Хубавото при нея е , че е  богата на желязо (аз лично съм с анемия , затова я хапвам) иии прочиства много червата от натрупани гадорийки  Peace Определено има ефект, човек се чувства много добре след това!

# 16
  • Мнения: 2 127
А защо не пробваш да спреш, или поне да намалиш хляба и сладкото? Извинявай, но докато присъстват АКТИВНО в менюто ти, не чакай кой знае какво.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
ОО, Водно лили, бях се притеснила, изгуби се от темата за домашни тренировки и броенето на калории, радвам се , че си ок и си във форума   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 127
Това е защото от няколко месеца не тренирам в домашни условия, с изключение на някой друг ден с лицеви опори, прехвърлих се в зала. А за калориите - откак спрях да ги броя, се наредиха нещата. Плюс, че сега се боря за качване на активно тегло Hug Но ви наглеждам.

# 19
  • Мнения: 5 346
И аз препоръчвам разделно хранене. В последните 9 месеца правих 2  пъти 90-дневната с 3 месеца почивка между тях и резултатът е - 19 кг.
Ти искаш да свалиш малко и можеш да направиш облекчен вариант. Накратко: сутрин само плод от един вид, на обяд и вечеря само белтъчини от един вид със салата /месо, риба, яйца и млечни, но без да се смесват/, варива със салата /боб, грах, леща, картофи, ориз със зеленчуци и салата/  или въглехидрати /спагети със сос, каша от гъби,доматена каша, печени чушки с доматен сос, постна пица или сладкиш по избор/. Поне един път седмично-само на плодове и един път в месеца-воден. Резултатът е гарантиран.

# 20
  • Мнения: 0
Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт