Житният режим на Учителя Петър Дънов – 8 тема

  • 47 225
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 280
Здравейте  Simple Smile
Чета ви от известно време и мисля да направя режима. От утре започвам подготовката, че днес имаме банкет  Rolling Eyes

# 706
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Не е ли по-добре от 9.05? Thinking

# 707
  • София
  • Мнения: 293
По-добре е от 9-ти, но аз съм започнала от днес. Има ли някой друг от днес?

# 708
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте всичкии  Simple Smile има ли някой, който ще почва от 9ти? Аз да си призная след мартенската "сесия" на режима се чувствах невероятно добре, пропуснах априлския и вече нямам търпение да започвам наново Simple Smile тъй че ХАЙ ФАЙВ за тези дето ще зобаме този месец и успех  Peace

# 709
  • Мнения: 1 449
Е добре че отворих темата, и аз ще почвам от 9-ти, отдавна се подготвям (месец  Crazy) и най-сетне се нагласих  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 206
Някой май бъркат подготвителната част със същинската част на режима.От 9 май започва същинската част,а в момента има подготовка.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 208
Да повдигна темата, че доста е изпаднала.
А от днес започва същинската част, и аз отново съм на линия  Grinning

Обаче се чудя няма ли някакъв начин да се заменят ябълките с ягодки  Mr. Green

# 712
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И аз я почнах.. Peace

# 713
  • Карлово
  • Мнения: 4 703
Обаче се чудя няма ли някакъв начин да се заменят ябълките с ягодки  Mr. Green
След 10 дни  Peace

# 714
  • Мнения: 1 883
Привет  момичета, аз почнах от понеделник.За сега е много добре, най ми е трудно вечер.Всяка сутрин тичам по 7 км., надявам се поне 4 кг. да смъкна и хубаво да се пречистя.

# 715
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Аз искам да се пречистя, а ако и отслабна...берекет верси Hug

# 716
  • Мнения: 1 883
Аз искам да се пречистя, а ако и отслабна...берекет верси Hug
Отслабва се, преди две години 5 кг. свалих за 10 дни и то даже без никакви тренировки.

# 717
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Аз искам да се пречистя, а ако и отслабна...берекет верси Hug
Отслабва се, преди две години 5 кг. свалих за 10 дни и то даже без никакви тренировки.
Малко ще ме мъчи еднообразието, ама ще се справим?А не може ли бадемки,вместо орехи??? newsm78

# 718
  • Мнения: 1 449
И аз започнах от днес, много имах нужда да се по пречистя малко...толкова отрицателна енергия има около мен напоследък, че ....

# 719
  • Мнения: 1 883
Аз искам да се пречистя, а ако и отслабна...берекет верси Hug
Отслабва се, преди две години 5 кг. свалих за 10 дни и то даже без никакви тренировки.
Малко ще ме мъчи еднообразието, ама ще се справим?А не може ли бадемки,вместо орехи??? newsm78
Може, след 10 дни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт