Подходяща ли е червена количка за момченце?

  • 4 332
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Какво е моц? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 932
Тъкmо ще предпазва и от уроки  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 416

Ами чувала съм и куку да му викат - т.е. една опашка, вързана горе на главата. Дано обясних правилно.

# 33
  • Мнения: 337
Разбира се, че е подходяща. Само розова количка не бих взела за момче.

# 34
  • Мнения: 2 926
Аз много харесвам момчета в червени колички Simple Smile
Даже моят син има червено колело Simple Smile
Купувай я смело и не се впрягай.

# 35
  • Мнения: 334
Розовото е много актуален цвят за мъжете през този сезон. Харесах на моя мъж страхотен розов пуловер на Boss, но той не беше много благосклонен и му купих син в крайна сметка.

А относно червената количка, аз подарих такава на моя племенник и баща му остана супер доволен, понеже е от ЦСКА. Така че имаш готов отговор, с който да парираш досадниците, кажи им просто, че сте фенове на ЦСКА Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 677
Най-важното е, че на вас количката ви харесва. Аз съм виждала доста момченца в червени колички, както и момиченца в сини.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз много харесвам момчета в червени колички Simple Smile
Даже моят син има червено колело Simple Smile
Купувай я смело и не се впрягай.

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning  А и да си призная има и бледо розова риза и дълги къдрици  Flutter

# 38
  • Мнения: 1 001
Аз много харесвам момчета в червени колички Simple Smile
Даже моят син има червено колело Simple Smile
Купувай я смело и не се впрягай.

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning 

И моят, и моят.  Peace Laughing

# 39
  • Мнения: 468
И аз съм за червената количка и против предразсъдъците.

Отделно - чакаш момченце; ако знаеш колко синьо ще имате и особено колко неща в бебешко синьо ще ви подарят... Ще ви болят очите от синьо  Grinning

Леко бременеене и смело с червеното  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 926
Аз много харесвам момчета в червени колички Simple Smile
Даже моят син има червено колело Simple Smile
Купувай я смело и не се впрягай.

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning  А и да си призная има и бледо розова риза и дълги къдрици  Flutter
И аз признавам една бледо розова риза  Laughing

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Вие бихте ли взели за сина си,червена количка? Thinking

Синът ми, на 6г и малко, има жестоко голямо червено колело, никога не съм мислела, че цветът му е проблем.... Същото мисля и за бебешките колички. Само розова не бих взела за момче.

# 42
  • София
  • Мнения: 6
Не се притеснявай, най-хубавите колички за момчета са червени:  passifier   Mr. Green



# 43
  • Мнения: 445
Срещам най-редовно няколко момченца с червени колички, които си имат каки. Въобще не ми е хрумвало, че количките са момичешки, личи си, че са момченца. При положение, че са хубави, удобни и абсолютно запазени няма да ги хвърлят я.

# 44
  • Мнения: 14
MaryJane обмислях варианта за фенове,ама на Манчестър Юнайтед,че и таткото и дядото са върли фенове на Левски,съответно не вярвам да позволят внука да е от вражеския ЦСКА, Grinning
Сега още повече си харесвам количката,след вашите мнения,ще си я бутам с гордост,че вътре е моят син. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт