Влошено качество на "Памперс" на Проктър енд Гембъл

  • 2 429
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Pampers,не ползваме близо година,пробвах на скоро и новите модели,но изобщо не ми харесват.Най - много ми харесват Либеро, а на последък ползвам Bimbo & Bimba  - и съм много доволна Peace

# 16
  • Мнения: 1 327
вчера отворих нов пакет и вътре памперсите са с лепенка на сърчица (както е логото на памперс). някой ползвал ли е от тях?

# 17
  • Мнения: 302
Да, такива позвахме досега, но последните два пъти попадам на такива със зелена лепенка. И едните и другите ми вършат еднаква работа.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като цяло съм доволна от Памперс. Имало е пропуски от яко куци серии,но пак съм доволна. От Либерото също съм доволна/в момента ползваме/, въпреки че от последния пакет се обрина страшно от ластика им.
Изобщо не съм обръщала внимание на лепенките на Памперс Tired-сега разбирам, че били различни Blush
А тези Бимба и Бамба, къде в София ги има? И колко вървят като цена?

# 19
  • Мнения: 1 645

А тези Бимба и Бамба, къде в София ги има? И колко вървят като цена?

В София не знам къде ги продават,но като цена - 12 - 25 кг. 0.33ст. бройката
Моделът е като на Либеро,а по качество не отстъпват,поне според мен

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Моля ви мами помогнете ми да разбера доволни ли сте напоследък от памперсите "Памперс". Препоръчайте ми нещо друго!

Либеро

# 21
  • Мнения: 8 505
От около 3 месеца ги смених с Либеро.
А на P&G не остана продукт,който да харесвам ConfusedАко Хенкел правеха памперси,щях да купувам техните.

# 22
  • Мнения: 449
След доста проби се спрях на Хепи. Имат ластици и отпред и отзад в областта на кръстчето и въобще са много добри!  newsm10

# 23
  • Мнения: 870
Не стига че влошиха качеството а и цената вдигнаха с 5% на Jumbo Pack, аз от доста време ги смених с други Mamia, My Love, Pillo  и съм си доволна от тях а и цената е по-достъпна

# 24
  • Мнения: 208
Не бях доволна от Памперс и затова ги смених . Сега ползвам Либеро и съм доволна.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 255
отдавна се отказах от Памперс  #Crazy
Сега сме на Мамиа  thumbsup

# 27
  • Мнения: 3 356
Взех му Бобсъна 9-20кг. да пикае на спокойствие уж.
Резултатът- скочи разходът +2 пампи?!! и поне 1 път мокър.
Също точно по средата на дупенцето-дрешките и пампата влажни.
Преди няколко дни една мама ми поиска 1 памперс ,да го сравни с 7-18 кт-то,да види каква е разликата.
Оказа се,че по-малкият размер е доста по-голям от големия.
Нямам думи просто.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 308
На Мамия сме,тъкмо ги похвалих в друга тема и купих пакет с други картинки и лепенките дефектни.Въобще не са същите

# 29
  • Мнения: 2 085
Взех му Бобсъна 9-20кг. да пикае на спокойствие уж.
Преди няколко дни една мама ми поиска 1 памперс ,да го сравни с 7-18 кт-то,да види каква е разликата.
Оказа се,че по-малкият размер е доста по-голям от големия.
Нямам думи просто.

Моя син е 8.200,а 9-20 кг на Pampers другата седмица ще са му малки #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт