Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 652
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 692
Ето още един паметник на Вириат. Тук вече е сварил да си обуе панталоните. Grinning


С тези мустаци е страшен Grinning . Прилича ми на Астерикс.

# 136
  • Мнения: 0
Здравейте,
следя филма с интерес и си мисля че именно Клавдия ще унищожи мъжа си.

# 137
  • Мнения: 1 692
Здравейте,
следя филма с интерес и си мисля че именно Клавдия ще унищожи мъжа си.
Peace

# 138
  • Мнения: 408
Ама той този точно това заслужава ...Толкова ми е противен.

# 139
  • Мнения: 0
Утре ще бъде много интересно!

# 140
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 







# 141
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Пуснах малко снимчици  Peace 
Да коментирам и днешната серия: Хареса ми, когато Ектор отиде при испанците и взема тялото на Барбара. Когато го подаде на Сандро, бе много тъжно.  Sad  Само дето не дадоха, как Ектор влезе и излезе от лагера на испанците?  newsm78 hahaha  Също се радвам, че Вириат се върна. Но защо се отказа от челното място. Да няма дрязги между бунтовниците ли?  Thinking  Струва ми се, че Сабина играе двойна игра. Хубаво помага на Нерея, но с каква цел, не знам?!?!?!

# 142
  • Мнения: 1 692
Сцената с Нерея и Пауло ми беше най-милата. Cry Crazy

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 14:18 от medissa123

# 143
  • София
  • Мнения: 9 979
....
С тези мустаци е страшен Grinning . Прилича ми на Астерикс.

Крилца ли има на главата? Точно като Астериксовите, наистина  Shocked

# 144
  • Мнения: 3 795
Запис.Супер е сериала.Аз си мисля,че накрая Клавдия ще се вземе с някой от бунтовниците,ама няма да е Вариад.

# 145
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
....
С тези мустаци е страшен Grinning . Прилича ми на Астерикс.

Крилца ли има на главата? Точно като Астериксовите, наистина  Shocked

А стига бе  Shocked Shocked Shocked

В Сабина има нещо гнило настина Thinking

# 146
  • Мнения: 14 830
Дали има нещо гнило в Сабина- може и да е така. Дори и да играе двойна игра,положението там е такова че правиш всичко за да оцелееш
Клавдия ми става все по симпатична и макар че удря робините зе щяло и нещяло все пак в нея има състрадание

# 147
  • Мнения: 1 692
Дали има нещо гнило в Сабина- може и да е така. Дори и да играе двойна игра,положението там е такова че правиш всичко за да оцелееш
Клавдия ми става все по симпатична и макар че удря робините зе щяло и нещяло все пак в нея има състрадание
Ако правиш всичко, за да оцелееш, тогава защо Нерея се върна в лагера?
Клавдия наистина ги удря за щяло и нещяло, но може би е защото се усеща колко е мека с тях и го прави, за да може малко от малко да им вземе страха.

Относно Сабина: Вчера очквах че случката е следната: Сабина е казала на Клавдия, че Пауло иска да даде медальона си на Нерея и и иска разрешение, но тайно. Тя разрешава, Сабина го дава, а Клавдия пак да се докаже, че "има уши навсякъде" стряска Нерея и се възползва от ситуацията да се срещне с Вириат. Обаче Сабина бива бичувана защото е издала Нерея, тъй като от двете робини се предполага да си помагат.
После обаче стана ясно, че истината е далеч от всичко което предполагах. Сабина иска разрешение от Клавдия да даде медальона и просто Клавдия използва ситуацията да се види с Вириат. А Сабина я бичуват уж заради медальона, но всъщност да изнуди Нерея да се върне в лагера.

# 148
  • Мнения: 14 830
Нерея се върна в лагера но пък Сабина и върна жеста като я отърва от Галба. Ако по някакъв начин Галба разчере че е бил излъган и двете робини ще си изпатят

# 149
  • София
  • Мнения: 9 979
Клавдия е голяма лисица, много ме кефи! А какви очички върти на Вириат  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт