Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 694
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 716
А , не бе . Laughing То чак и на Вириат му стана смешно като Клавдия му направи стриптиз.
И ето една много хубава нимка на Вириат:

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 14:24 от medissa123

# 151
  • Мнения: 1 716
Други:


- а, това какво е ?  Joy


Който не иска да знае какво ще се случи да не отваря тази снимка: http://www.teleprograma.tv/var/plan_site/storage/images/series_t … eria_portrait.jpg

# 152
  • София
  • Мнения: 1 273
Здравейте, много ми харесва филма  Peace Дали го има някъде по торентите целия  Praynig

# 153
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313




# 154
  • Мнения: 1 716
tara_lezhka , как можа да ми го причиниш?  Crazy
Ох, сърцето ми спря.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Embarassed

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
С черното поло е...уау Heart Eyes Mr. Green

# 156
  • Мнения: 0
Само на мен ли ми харесва повече с по-къса коса?

# 157
  • Мнения: 1 517
Само на мен ли ми харесва повече с по-къса коса?
И на мен! Peace Но аз не съм от тези , които се прехласват по него май Rolling Eyes Има нещо студено в излъчването и погледа Crossing Arms

# 158
  • Мнения: 1 716
Най ми харесва с визията си от филма, но от горепостнатите снимки ми хареса много и на снимката с приятелката/жена му. Гелосан нагоре е като таралеж.  hahaha
Има нещо студено в погледа му, но и много мъжествено.

Напоследък и Пауло ми стана симпатичен. Много е сладък като сбръчка чело. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 1 716
Интересно ми, ако някой знае, защо Клавдия като й е прибрана косата отзад има 1-2 доста дебели кичули, които са оставени така. Това някаква мода ли е?


# 160
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Само на мен ли ми харесва повече с по-къса коса?
И на мен! Peace Но аз не съм от тези , които се прехласват по него май Rolling Eyes Има нещо студено в излъчването и погледа Crossing Arms

И на мен,много е сладък  Blush

# 161
  • Мнения: 0
Най ми харесва с визията си от филма, но от горепостнатите снимки ми хареса много и на снимката с приятелката/жена му. Гелосан нагоре е като таралеж.  hahaha
Има нещо студено в погледа му, но и много мъжествено.

Подкрепям! толкова е хладнокръвен и силен, а униформата така добре очертава релефа му  newsm76. В същото време имам чувството, че ще се разтопи, докато гледа Клавдия. Аз го намирам за доста привлекателен. Определено той е моя фаворит.


Интересно ми, ако някой знае, защо Клавдия като й е прибрана косата отзад има 1-2 доста дебели кичули, които са оставени така. Това някаква мода ли е?




Сигурно така е било модерно, но на мен най-много ми харесва, когато косата й прибрана горе:


A някой случайно да има представа как са се къдрели по онова време?

# 162
  • Мнения: 1 716
Със сигурност, ама едва ли с маша за коса. То е нещо като очната линия при Клеопатра - някакъв примитивен вариант.

# 163
# 164
  • Мнения: 3 805
Някой знае ли,дали филма го има някъде в нета качен целия,да го дръпна ми е мисълта  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт