90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 164

  • 27 910
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 542
 Hug леле колко бързо изписахме старата тема

nezemna_88 мисля че не може но нека кажат по опитните
успех на всички нови и стари подръжници на режима

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
Тинки, благодаря  bouquet!

Мойто дребното пак ми взима тока с тия зъби Close.
Обядвах докато той се тръшка, ужас просто...

# 17
  • Мнения: 678
Thinki_Pinki аз имам колит и винаги, когато хапна повече плодове ми се подува страшно корема.
лекарката ми ми препоръча да хапвам плодовете запечени. така не се подувало. за това си правя печени ябълки и тиква - хем е вкусно, хем има ефект. същото ми се получава (понякога) от фрешовете.

# 18
  • Мнения: 1 517
Thinki_Pinki аз имам колит и винаги, когато хапна повече плодове ми се подува страшно корема.
лекарката ми ми препоръча да хапвам плодовете запечени. така не се подувало. за това си правя печени ябълки и тиква - хем е вкусно, хем има ефект. същото ми се получава (понякога) от фрешовете.
И аз имам колит и ми се подува понякога. Не свесвай плодове. Не яж големи количества ядки особено наведнъж. Не е толкова страшно! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 427
Ама сте страшни направо - една тема я "смилате" за има-няма 2 дни.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 35 107
Тинки, благодаря Hug
Подписът ти ми е много носталгичен Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
Да се отчета за днес.
з. киви - 2 бр.
о. ориз със зеленчуци и салата айсберг с краставица
в. салата

Най-най-трудно ми е да пия много вода! Аз съм от онези, които на ден пият обикновено по половин литър, а два литра ми се виждат непостижимо количество. Но постоянно гледам да си пълна чашата с вода и насила се наливам.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 427
Тинки, благодаря мила.

След вчерашните сокове - днес белтъци за обяд и месо с грах за вечеря.
Грахът не беше ли за варивата  newsm78

# 23
  • Мнения: 494
  
 tiptoe

Нана е в почивка, затова за нея може грах с месо  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Тинки, благодаря мила.

След вчерашните сокове - днес белтъци за обяд и месо с грах за вечеря.
Грахът не беше ли за варивата  newsm78

Разбира се, просто Баба е в почивка  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 35 107
Баба ти е почивка Wink
Бабс, пиши го в червено...

# 26
  • Мнения: 1 427
 Crossing Arms ахааа, не дразни тогава ! че знаеш ли как обичам грах със свинско и картофи.

# 27
  • Мнения: 1 517
Нана е в почивчица Mr. Green Peace
Ms.Gorgeous заповядай в темата за филма Simple Smile
п.с. забравих да отчета прословутата луна. Аз бях на белтъци ама за обяд и вечеря беше само айран заради изпитите. Имам почти 1 кг минус, но определено се чувствам и по лека и крехка, последно време ми беше едно надуто ooooh!
тази сутрин пих врял чай с много лимон и определено ми поуспокои коремчето и даде нужния ефект. Препоръчвам го! Wink

# 28
  • Мнения: 0
tansu ,tinki_15 ,благодаря за отговорите.И аз съм с колит, но не знаех, че това е причината. Другия плодов ако имам възможност ще си направя печена тиква.Много обичам и без това. Иначе не беше кой знае какво смесване. Изядох 4 кивита и 1 банан.Да видим другият път какво ще стане. Сутрин нямам такъв проблем.

# 29
  • Мнения: 49
ТИНКИ, благодаря!

Хвърлям по едно око........, ама вече не вярвам Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт