Отговори
# 45
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Хей, забравих Sad
Пчеличке Hug Бобъра бързо да се оправя и да махате АБ-то  Naughty

Аз за ръчната не знам, никога не са ме учили така и не знам дали е позволено или не.

Лори, то само ние ще сме март мила, няма смисъл от такова заглавие. Може пък след РД-то да го сменим Simple Smile то има още 3 бебчета но за жалост мамите не пишат.

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 22:17 от Snejinka86

# 46
  • Мнения: 26
Ади,Лори  Flowers Bouquet

Аман от тези болести,няма ли да се махат  smile3513?!Бързо оздравяване на всички  Praynig
Мари,много каръшко ви е тръгнало,дано да е за кратко  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 796
Оооо, Мария, много мъчно ми стана за теб... Всичко ще мине! Дръж се!  Hug Това е много тежък период за семейството ви. За съжаление, така е животът - на спадове и възходи. Само да мине лошото и следва нещо много по-добро! И дано тъпата сестра да говори глупости за бебето!
Стискам палци за изпита! Съвети за тръгване по наклон няма да давам, защото трябва да се усети. Дано се окаже, че го можеш, но не знаеш! Wink
Пожелавам бързо оздравяване на всички!! Peace Вкъщи вече само мъжа ми не буха! Дария обикновено дава тон и ние с бебка поемаме щафетата след нея... Laughing

# 48
  • Мнения: 1
  Мария сигурна съм, че утре ви чакат добри новони. След толкова лошо ТРЯБВА да дойде и добро  Praynig . Стискам палци за вас и за 45-дневното мъниче  Praynig
  Пчеличке, Бобърчето утре да те зарадва, че вече се е разделил с Дарт Вейдър  Hug

# 49
  • Мнения: 43
Да хвана почти последния влак и да пожелая на днешните ни рожденици да са здрави, силни, щастливи и да радват всички около себе си  Hug     bouquet Ще чакам снимки от партитата  Wink
Галини, да ти е жив и здрав рожденика  Hug
Миме-М, стискам палци всички негативи и всички болести бързо да ви отминат  Hug
Пчеличке, и на вас бързо оздравяване и Бобърчо да не те тревожи  Hug
Тия дни нещо не мога да се организирам да пиша. А и седна ли на компа малкия веднага е отгоре ми и блъщи по клавиатурата и как успява някакви комбинации от клавиши да натисне, че веднъж беше ми изчезнал екрана  ooooh! Голям е беладжия - ето днес счупи една купичка и разля препарата ми за пране  Twisted Evil Да ми е жив и здрав де, че то и аз съм за бой, че още не съм купила от механизмите за заключване  Rolling Eyes
Много сте готини на срещата....радвах ви се и аз  Party
Евридика, успех с отбиването.....пустите му и килограми  Simple Smile
Лека нощ  Hug

# 50
# 51
  • област Варна
  • Мнения: 270
Пак ми скрихте шапката с това писане  Laughing
Я да се запиша с един въпрос в новата тема.
Дайте предложение за сайтове с играчки, които да пращат до България. Искам за РД на Соня да й купя една интерактивна играчка и ми се струва, че тук по магазините са доста скъпички.
Искам това , ама нямам 2000 $  Joy, та ще се задоволя и със 100-200 лв. за сега. За горното почвам от сега да й събирам пари за 18 РД  Grinning

# 52
  • Мнения: 3
Ето кафенце, добро утро  Hug



Как са Мъро и Бобърчо? Бобърчето е месечинче, нали?  Heart Eyes
Еспиноза, аз не знам сайтове с доставка до България, всичко поръчвам с посредник, но пак излиза по-евтино...
Хубав ден на всички и без болести!!!
въх много голямо това кафе, да не се хиперкофеинизирате  Mr. Green












# 53
  • Мнения: 194
Добро утро милички Heart Eyes Hug
Яребичка, разписвай се по-честичко с Трохичко Heart Eyes

Бобърчето, бързичко да се оправя Praynig
Мари- дано повече да няма повторения на лошата серия при Мъро Praynig Hug
ОО, ставам д амия наакано дупенце Crazy

# 54
  • Мнения: 26
Добро утро! 
Зелдичка,точно от това имам нужда. Hug
Не стига,че ми се спи,а и глава ме цепи.... Tired

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Добро утро Simple Smile Нека и аз да се запиша в новата тема Simple Smile Та искам да ви попитам знаете ли някоя гледачка в районите Стара Загора,Пловдив,Бургас  Thinking Ще съм ви благодарна за информацията  Hug И честит рожден ден на всички празнуващи днес  newsm59

# 56
  • Мнения: 7
Мария, аз тъкмо мислех да ти пиша ЛС, да те питам ходихте ли на Сандански миналото лято и къде отседнахте, но като видях постовете ти ..... едва ли ще ти е до това. Може би вече си на изпит, стискам палци, да не минаваш през наклон, за да не се пиртесняваш, но мисля, че където и да те пррекарат - ще се справиш. Човек в най-трудните си моменти успява да се концентрира и да се справя с всичко. Ще видиш, леко полеко нещата ще влязат в релси и ще се види края на тунела. Има една приказка "И след най-дългата нощ, изгрява Деня!". ...
Още си имаме болнички дечица, между които и ние - кашляме си, влачиме си храчки, тече си ни носа, поддържаме ниската температура - точно като вас, Ади. Пием сиропче за кашлицата и промивам със Стеримар-а постоянно. Втора седмица подкарваме, писна ми вече...
А навън едно слънчицееееееееееееее .....

# 57
  • софия
  • Мнения: 88
Здравейтееее !

Дребния спи, сестра му на градина, сядам тук с чаша кафе и много положително настроение да разкажа какво става с нас !

Не съм влизала отдавна... защото... защото съм несериозна.... деня ми минава като миг...
Сутрин ставаме , водим си Мишката на градина, прибираме се, дребния заспива, после да свърша нещо, айде навън... после да сготвя нещо за вечеря, айде то станало време да си я прибирам.... вечер да ги видя малко  и то ... станало 22ч.....

Инсталирах си Хром и от тогава нямам парола за тук, и тези дни много хора ми показаха, че липсвам и аз се задействах да се сетя, на кой изобщо мейл съм се регистрирала...
След мноооогооо опита успях и ето ме !!!!

А дребния... за него нямам да се хваля....

Не иска почти нищо да яде.... (само сладки неща- плод, каши....)
Иначе от основните яде супи предимно от мен направени, започна да яде като спрях да го мъча с пюретата, ама то беше отдавна - писала съм ... :-*

Не иска да ходи... или поне не сам, лази си, изправя се и движи по мебелите, ама като го водя и като пусна едната ръка кляка... МЪРЗЕЛ !!!

и така, ама аз не бързам...

Вчера бяхме на консултация (че и това 4 месеца го пропускаме) и резултата е близо 9 кг. и 76-7 см....
Не му личат, обаче .... Simple Smile

Много се радва на кака си !
Един такъв е... да се гушне, не е някакъв любопитко, но аз съм щастлива, защото имам повечко лични моменти с него, с който радва само мен (никой друг)
Целува ме, гали ме ! ЛИГЛЪО !!!

и така, общо взето това е !

Ето ви сега снимка да ни видите (обаче във фейса, че нещо тези дни не ми работи ftp-то)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=265970813466566&set= … ype=3&theater

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Много сте красиви  Hug

# 59
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Я виж кой се разписал  Hug

Добро утро.

След като има толкова желаещи обмислям една среща пак понеделник  Hug (разбира се само ако Мимето и Мърко са ги изписали  Naughty) Така че чакам мнения!

Общи условия

Активация на акаунт