Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 88
Бройте и мен, само ако се разберете нещо конкретно и не съм потвърдила, МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НЯКОЙ НА СКАЙП ИЛИ ФЕЙС.... smile3525

# 61
  • Мнения: 7
А предложения къде ще е срещата? Hug

# 62
  • Мнения: 43
 
Добро утро! Една закусчица  Wink
Миме, ти от "провинцията" дойде да организираш "софиянки"  Wink  Hug

# 63
  • софия
  • Мнения: 88
Еееее Мимето ще я броиме вече за Софиянка !

Попринцип не закусвам, ама ... как да откаже човек...

# 64
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Миме, ти от "провинцията" дойде да организираш "софиянки"  Wink  Hug

НАли, нали  Hug Hug Ами чакаме предложения къде, ако никой не се престраши да даде идеи, пак на същото място  Peace

Оооооооооооооооох защоооо никой не ми каза какъв ад е с ходещо детееее  ooooh! От 2 дена не издържам вече, искам поне да се стопли и да излизаме. ПОстоянно намира нещо да яде, сега орехи набара, добре че го хванах навреме...

# 65
  • софия
  • Мнения: 88
ааа, ако е в Мол, искам някой в който се пуши !!!!

Там зад метро има един ... водят го аутлет, ама си е жив мол и все е празен... ако искате там!

Има и кафе, в  което се пуши ! (НЕ Е ЗАТВОРЕНО КАФЕ, АМИ ОКОЛО ЕСКАЛАТОРИТЕ... КАТО В ДРУГИТЕ...)   

# 66
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
ааа, ако е в Мол, искам някой в който се пуши !!!!

Там зад метро има един ... водят го аутлет, ама си е жив мол и все е празен... ако искате там!

Има и кафе, в  което се пуши !


 hahaha Не го знам това къде е,  ама  ще го измислим де  Whistling

# 67
  • Мнения: 7
ааа, ако е в Мол, искам някой в който се пуши !!!!

Там зад метро има един ... водят го аутлет, ама си е жив мол и все е празен... ако искате там!

Има и кафе, в  което се пуши ! (НЕ Е ЗАТВОРЕНО КАФЕ, АМИ ОКОЛО ЕСКАЛАТОРИТЕ... КАТО В ДРУГИТЕ...)   


А метрото минава ли в близост? Mr. Green

# 68
  • Мнения: 26
Като видях,че Диди се е разписала как да подмина и аз.Много се радвам,че пак си сред нас,макар и малко несериозна  Wink.Митето отдавна съм го харесала за зет  Peace,така че другите-долу лапите  Laughing.Прекрасен бонбон и Мишето и тя  Heart Eyes.

За срещата-да не се заричам,но ако е в МОЛ-а на Цариградско или в Аутлет-а зад Метро съм там.
Дива,метрото не стига до там.

Браво на Мими за организацията!  bouquet

Който ял-ял,който не е-да е яд! LaughingТози младеж ви го отмъквам да ми готви  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 7
А някой може ли да ми обясни  къде се намира Аутлет-а? Embarassed

# 70
  • Мнения: 26
А някой може ли да ми обясни  къде се намира Аутлет-а? Embarassed

На 3-4 спирки от МОЛ-а на Цариградско (метрото все още не е пуснато до там) http://www.sofiaoutletcenter.bg/how-to-find-us.php ако имаш нужда от повече упътване,пиши ми на ЛС.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 907
Мами, благодаря ви за пожеланията за моето пораснало чудо Ники  Hug.
Благодаря и на Стани, че ме "събуди" на лични Hug.
Не съм писала от ........... не знам, много дълго, но признавам, че минавах от време на време през темата Simple Smile.

За мен вчера беше един мноооого емоционален ден, който ме върна в кошмара преди една година. Поревах си порядъчно  Crazy, поне весело парти стана вечерта у дома - Ники беше много впечтлен от фонтана на тортата. Бяхме купили и клоунска шапка, но той не търпи нищо на главата си  Laughing. Беше ми хубаво ... че се пребори, че го има Heart Eyes, че ги има и двамата  Heart Eyes.
Благодаря ви още веднъж   bouquet, желая ви здрави дечица  Hug.

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 12:19 от honey_bee

# 72
  • Мнения: 26
Момичета,аз го мислих за срещата и да ви кажа стигнах до извода,че най-удочно е срещата да е в МОЛ-а на Цариградско,защото мамите,които са без личен транспорт имат не малко ходене пеш от спирката на автобусите до Аутлет-а  Crazy (Диди сори Peace).Това го казвам ако е в района на Цариградско,а ако го решите за центъра,там вече нямам мнение!
Мислете и решавайте. Hug

honey_bee  Hug.Включвай се по-често!

# 73
  • Мнения: 186
Хелоуууу  Hug

Мимка, четях, ревах, пак четях... Outta Jointама аз съм си ревлива по принцип...как може така да ти каже сестрата за другото детенце...какъв професионализъм е това  #Cussing out Аз пък му пожелавам на ПУК на нея и на живота да си порастне едно хубаво и здраво дете, чудеса стават всеки ден  Praynig

Радвам се за липсващите мами, които са се разписали, правете го по-често дееее  Hug

Отчет за нашите мерски - не сме качили нищо, даже 100-200 грама надолу/ще ни заминат убавите бузаци май... Laughing/11 килца горе долу, и на см сме си 82.../ама и тва си е много, та не се притеснявам, голямо си ми е момчето  Heart Eyes

Мола на Стамболийски и на нас ни е най-добре по принцип, щото направо с колата долу на паркинга и в количката/не че на 100% ще дойдем де, само отбелязвам... Sunglasses

Днеска в кухнята има кюфте с картофена салата, злева салата и кис. краставица, та ми е много чудно как ще го предлагам сега... newsm78 Няма да го иска гаранция, не е ли манджичка или супичка...то и тях напоследък със зор лапа и доста по-малко от преди, ама като чета как доста нещат яденетата, а са по по сладичкото...явно им е такъв перидо, знам ли ги... newsm78

# 74
  • Мнения: 4
Мари силно гуш за теб  Hug много тежък период минаваш, но съм сигурна, че много скоро ще се развидели  Hug а Мърко хубаво да го нагушкаш от нас и да му минава вече  Peace дано и бебенцето се оправи  Praynig Praynig Praynig
honey_bee много мъчно ми стана за теб  Sad незнам през какво сте минали, но толкова се радвам, че вече сте го преодоляли  Hug пожелавам ти още веднъж момчетата да са ти здравички и много целувки на Ники  Hug
Много болнички бебчета има пак  Sad Венци, Яворчо, Бобъра, Александра и Дария и хубавото им майче  Hug бързо оздравяване на всички  Hug Hug Hug

завиждамммммммм за срещичката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт