Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Добро утро  Нека и аз да се запиша в новата тема  Та искам да ви попитам знаете ли някоя гледачка в районите Стара Загора,Пловдив,Бургас  Hug   Ще съм ви благодарна за информацията    Praynig Peace

# 76
  • Мнения: 26
Миленка,като ви чета менюто за днес от ДК,веднага ми изникна в съзнанието "що не са ви дали и 1 бира"?! Да ти кажа и аз не знам как да те посъветвам да му го предложиш,така че да го яде?! ooooh! А за мерките ви-супер,голямо момче!

# 77
  • Мнения: 17
Мимеее, много палчета за тебе и семейството ти. Praynig Praynig Praynig  Има такива тежки моменти, но дано бързо да отмимат. Сигурна съм, че ще се справиш на изпита. Hug

Дидишонче, радвам се да те видя в темичката. Hug Както и honey-bee Hug

При нас нищо ново. Момата вече не иска и детска кухня. Снощи отказа пилето от ДК и яде от моята лазаня с кеф. Явно ще минаваме на кюфтета. Mr. Green Много ми е смешно, защото уж я захранвах по правила, избягвах храни, ала–бала. Пък тя си реши сама какво иска newsm78. Иначе от два дни се пуска и стои сама изправена, ама не смее още да тръгне. Само обикаля по мебелите, отваря шкафовете и започва да "подрежда".

Бобъра да вземе да оздравява и хич да не се прави на Дарт Вейдър. Hug
Палчета и за другите болни бебоци! Hug

Хайде, цун от нас. Heart Eyes


# 78
  • Мнения: 991
Само да кажа, че ако направите срещата в мола на Стамболийски може и да дойдем, въпреки че за понеделник не знам дали ще е здрав все още ...  Rolling Eyes

# 79
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Който не е видял в чата и иска да дойде да се чувства поканен !!!
ЮЖЕН ПАРК 14:00Ч.

СРЕЩАТА Е НА СРЕДНИЯ ВХОД ОТ КЪМ НИШАВА !!!!
чувсвайте се поканени!

# 80
  • Мнения: 7
Който не е видял в чата и иска да дойде да се чувства поканен !!!
ЮЖЕН ПАРК 14:00Ч.

СРЕЩАТА Е НА СРЕДНИЯ ВХОД ОТ КЪМ НИШАВА !!!!
чувсвайте се поканени!

Съвсем ме оплетохте. Joy
Тази вечер ще разучавам как да стигна до Южния Парк. newsm78

# 81
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
А това е за днес  Blush

# 82
  • Мнения: 110
Ние продължаваме черната серия....скъсаха ме на изпита и няма да ни изписват днес, както ни бяха казалаи. Кога? Не се знае......

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Мерси,че ми отговорихте  Wink

# 84
  • Мнения: 991
Ние продължаваме черната серия....скъсаха ме на изпита и няма да ни изписват днес, както ни бяха казалаи. Кога? Не се знае......

Не бих казала, че ме изненада със скъсването!  Naughty
Дано от втория път го вземеш!  Hug
Цункай Сладурко и скоро да сте си вкъщи!

# 85
  • Мнения: 2 447
Миме, ще го вземеш, не се коси. Дано скоро ви изпишат!  Hug
Нинчето,явно никой не знае, затова не ти отговаряме!  Wink


Утре сме на преглед в Пловдив при нефролог.Моля за едни палчета,да не се потвърдят съмненията на педиатъра!

# 86
  • Мнения: 7
Миме дано скоро да сте си у дома,пък изпитите ще ги вземеш. Hug
adi_v4   стискам ви палчета. Praynig

# 87
  • Мнения: 65
Ади имаш стиснати палчета от нас. Тия педиатри с тяхните съмнения  ooooh!   Нас нали ни пращаха на невролог а се оказа , че всичко е наред. И при вас всичко ще е наред и ще си остане само съмнение  Praynig 

Мари ще го вземеш другия път със сигурност   Hug   Сега са ти 100 неща  и притеснения на главата и си оказва влияние.

Как ви завиждам за срещите  Grinning  ако знаете!!! 
Доместика   От Бургас съм ,ще се радвам да се видим  Simple Smile 

Вчера правихме контролните изследвания за 12-ти месец (кръв и урина ) , хемоглобина се вдигнал и вече е 133  Party Но пък пак ни почват ваксините  ooooh! 

Да успокоя мамите дето си мислят , че си имат дребчовци - На 1 година и 1 месец  9.500 и 73 см е моята щерка. Имаме да наваксваме доста още. Зъбите са си 6 броя като първите два бяха кътници  Shocked  Сега другите излизат без много зор  baby_neutral 
Айде ,че стана много дълго после пак

# 88
  • София
  • Мнения: 796
Мария, много кофти за изпита, но е било почти невъзможно да го вземеш в такъв момент... Другия път! Wink Стискам палци бързо да се прибирате вече и само хубави неща да ви се случват! Peace И Ади,  стискам палци за нефролога!! Hug

А сега нещо по-весело:
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА БОБО, ВЕСЕЛИНА И ЯВОР (това ли наричате "астралните ни близнаци"...? Wink) Да почерпя виртуално за месечинката на Али с чийзкейк:




Не мога да повярвам, че само след месец вече няма да е бебе... Все едно беше вчера..., а е минала почти цяла година...!!!

И кафе - за всеки според вкуса...

# 89
  • Мнения: 991
По принцип, може и да греша, но мисля че в днешно време почти никого не пускат от първия път на кормуването ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт