КЪДЕ да празнувам рождения си ден?

  • 6 672
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
идеята ти да направиш партито у дома е много добра  Peace
ако,разбира се,поканените са ти много близки хора,тогава може да сложиш свещи и възглавници,за по-уютна обстановка  Peace

Свещи, възглавници... да не им се обяснява в любов?! Според мен 30 човека в апартамент си е жива мъка, както за теб, така и за тях. Шетане за теб не само на самия ден, но и на следващия. За тях - неудобството да се побутват един друг. Залагам на заведение, винаги може да се разбереш дали можеш да занесеш нещо или да ти направят някакво меню специално за теб.

# 16
  • Мнения: 2 134
Не бих си причинила подобен геноцид - у дома 30 човека ?!!!!
Що за безумие ? И къде ще се настанят,освен ако няма градина? А и колко вида
чаши по 30 бр. са необходими ? Не.не, не  ..... ! За другите не знам,но лично аз - НЕ !
Заведенията са затова - а и си спестяваш умората,сервиране,отсервиране,почистване и пр.
За всичко се плаща и има цена.Помисли си относно хората на празненството -
спокойно би се лишила от някои,а и не е необходимо!Дори и сватба да е,винаги има подбор.

# 17
  • Germany
  • Мнения: 7 947
Аз също смятам, че вкъщи такива празнувания не са удачни. 30 човека са си доста. Трябва да имаш поне 60 чаши, както и мнооого лед, а и не на последно място благосклонни съседи /аз не бих търпяла такава сбирка в нашият блок след 22,00/. Най-добре говори с приятеля си да затвори заведението само за теб и твоите гости. Предполагам, че наем няма да ти иска, ако се разберете за някакъв минимум консумация. Аз в такива случай поръчвам предварително по няколко бутилки водка и уиски, безалкохолните всеки си поръчва допълнително. Според мен по около 15-20лв на човек е добре, като зависи от ценовия клас на заведението.

# 18
  • в пералнята
  • Мнения: 1 006
Ще се запиша да следя, защото и аз имам рожден ден скоро

# 19
  • Мнения: 176
Питай тези млади хора, може да се навият да ти предоставят място и да се договорите, харесвам инициативите им.

http://plustova.com/


Не погледнах дали за София става въпрос, извинявам се.

Да, за София става въпрос, но част от компанията са пушачи, а доколкото виждам от сайта - там не се пуши! Което е похвално, де. При други обстоятелства щях да се възползвам от идеята ти веднага!!! Изглежда интересно!


И аз имам рожден ден горе-долу тогава. Дай да се стиковаме  Grinning

Ери, аз съм на 3-ти Simple Smile))) Хайде!

Честно казано, като размислих малко снощи, и аз реших, че май наистина е по-добре в заведение. Ще разуча цени и т.н. и ще пиша пак.

Благодаря на всички ви, че се отзовавате!  Simple Smile

# 20
  • в пералнята
  • Мнения: 1 006
Искам и аз, аз пък съм на 2-ри Mr. Green

# 21
  • Мнения: 101
В нашата компания е масова практика да празнуваме рождените дни в някоя близка хижа или на палатка /през лятото/. Винаги се получава много хубаво. Рожденикът /или рожденците/ купува/т/ храната и напитките, всички се включват в подготовката, всеки си плаща нощувката в хижата, а места в колите винаги има достатъчно.
Ако хората, които поканиш са купонджии, ще стане супер. Само трябва да си осигуриш хубава музика и да има кой да я пуска.
Весел празник и честит предстоящ юбилей!   bouquet

# 22
  • Мнения: 631
Аз съм събирала по 30 човека в къщи, че и по повече, но съм правела тематични рожденни дни или партита. Последния ми рожден ден беше "бирено парти" - имаше около 30 човека, за пиене само бира със всички видове дребни мезенца естествено за бира и бях организирала игра "beerpong", като още на входа всеки си теглеше късметче със закачка и играеше на масата. След това имаше импровизирано караоке за загубилите или за ентусиастите да попеят и се получи страхотен купон. Бях купила около 65 литра бира, а на сутринта бяха останали не повече от 6.
 Имаше едно парти с колегите -  около 25 човека след коледа пак в къщи, тогава правихме импровизиран търг с наддаване за дребни предмети със стотинки, или за колежка и т.н.т.
Вярно, че е леко уморително след партито да почистиш, но ако си решила да си оставиш следващия ден за почивка не е проблем.

П.П. Предимство е да нямаш мебели - ето масата за играта преди да дойдат гостите...

# 23
  • Мнения: 0
Горещо бих препоръчала кафе-ресторант Concept. Ресторантът е нов, много стилен и е разположен в центъра на София. Намира се на ул. "Иван Вазов" 12. Миналата седмица го посетих за първи път и останах очарована от качеството на обслужване и вкусната храна. Всички ястия бяха наистина страхотни! Атмосферата е приятна и уютна, лично според мен обстановката в Concept напълно предразполага посетителите да се насладят на отличната кухня Simple Smile Препоръчвам кафе-ресторанта на всички ценители на хубавата храна! Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И специално се регистрира, за да споделиш тази ценна информация?
Ех, някои хора няма да се научат как се прави реклама. Tired

# 25
  • у дома
  • Мнения: 965
Направо е очарователно как някои хора, ни взимат за мезе  Joy

# 26
  • Мнения: 106
Авторке какво реши  Party

# 27
  • Мнения: 176
Привет на всички и се извинявам за огроооомното забавяне Simple Smile)) Ще си помисли човек, че след рождения ми ден и потоп...
Е, събрахме се във въпросния бар. Излезе ми доста соленичко, но пък беше по-добрият избор. Бях поръчала солени хапки от кетъринг, алкохолът беше от заведението (не безплатен, разбира се, исках да кажа, че не съм внасяла), музиката беше добре подбрана... Получи се... Та чак забравих какво е било Wink

# 28
  • Мнения: 11
Ако в апартамент мислиш да събираш толкова хора е напълно безумно, все пак отдолу-отгоре живеят хора на които едва ли ще им е приятно някой да им танцува, крещи и надува силна музика по нощите.
Обаче ако си в къща, може да стане готино парти, в градината и на партерният етаж, ще има пространство за веселба, танци, музика без да се пречи на другите, които нямат празник и утре сутринта са на работа.
Аз залагам на заведение, но бройката от 30 души за мен си е малка сватба, и няма как да ти излезе съвсем евтино в никакъв случай, както в домашни условия, така и в ресторант, бар.
(темата била стара, нищо аз пак да се изкажа Joy)

Последна редакция: вт, 10 апр 2012, 11:35 от Зеринтия

Общи условия

Активация на акаунт