бременна ли съм

  • 1 934
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Благодаря за съветите Ви.

# 16
  • Мнения: 61
явно трябва да прочета всичко във форума и да не питам никой нищо защото някой хора се изнервят...ако ми беше ясно нямаше да питам......вече ставаме и виновни,че питаме ...............щом не искате да отговаряте за какво са тези форуми и за какво сте тука вие бреееееееееееееееееееее голяма работа сте .........като ви е омръзнало чао какво да направя не съм видяла не съм длъжнна да знам всичко щом се пита често значи много хора не знаят и аз съм една от тях...нищо да не питаме и да няма такива форуми това е моето предложение...извинявам се ако съм обидила някой..... развалихте ми настроението.............явно е срамота да не знаеш ......мен не ме е срам да питам  Sad

# 17
  • Мнения: 3 242
Неви защо така нервно бе маце Simple Smile и не е задължително да четеш целия форум Simple Smile) достатъчно беше да си присъствала в часовете по биология  Mr. Green
Та да зема и аз да задам ся един въпрос Simple Smile В момента съм неразположена но другия месец смятам да правя секс , та как мислите дали ще забременея  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 61
ДОКАТО СЪЩЕСТВУВАТ ТАКИВА ХОРА КАТО ТЕБ В ТОЗИ ФОРУМ МНОГО ХОРА КАТО МЕН ЩЕ СЕ ОТКАЖАТ И ПРЕМИНАТ В ДРУГИ ФОРУМИ....ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ.....ВЛЕЗ МАЛКО И ПО ДРУГИТЕ ФОРУМИ ДА ВИДИШ КАКВО Е ОТНОШЕНИЕТО...МЕН НЕ МЕ Е СРАМ ДА ПИТАМ ПАК ГО КАЗВАМ ДА ГИ Е СРАМ ТЕЗИ,КОИТО КАТО ТЕБ СИГУРНО В НАЧАЛОТО НИЩО НЕ СА ЗНАЕЛИ АМА СЕГА СЕ ПРАВЯТ НА ГОЛЕМИТЕ..... Joy СМЕШНА СИ МИ .......ЩЕ МИ ГОВОРИ ЗА ЧАСОВЕ ПО БИОЛОГИЯ  ...... НИКОИ НЕ ТЕ КАРА ДА ВЛИЗАШ ТУК И ДА МИ ОТГОВАРЯШ,А ДОРИ И ДА Е ТАКА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА КАКТО ТРЯБВА .......НЕ СИ ПРЪСКАЙ ЗЛОБАТА ВЪРХУ ХОРАТА......МЪЖА ТИ КАК ЛИ ТЕ ТЪРПИ СЕ ЧУДЯ?  newsm78

# 19
  • Мнения: 3 242
Виж ся маце Simple Smile твоето не е незнаене  , а чисто и просто невежество и мързел! Ако беше си направила труда да прочетеш листовката към теста щеше да знаещ кога да го направиш!   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 477
Невенце, колкото и да не ти се чете поне на тоя тест аджеба не видя ли, че пише кога трябва да се направи?!?!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 646
Пък и най-малкото за да не изглеждаш "смешна" в очите на хората пишеш в чичо Гугъл "забременяване" и поне малко може да прочетеш  Peace
Никой не е казал,че не може да се пита,но при такива малко неадекватни въпроси трябва да се светнеш,че ще има и не толкова любезни отговори.
Каквото и да питаш/правиш критика винаги ще има и понякога може да се вземе под внимание,а не само да "храниш" хората!

# 22
  • Мнения: 27 524
достатъчно беше да си присъствала в часовете по биология  Mr. Green

И не само по биология  Tired
Не обичам да съм груба, но все си мисля, че е по-добре човек първо да се образова поне до някакво добро ниво, да израсне малко като личност и представи за света и тогава да мисли за деца. Иначе дава после на обществото индивиди, от които никой няма нужда.   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт