ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 709
  • 766
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 794
Вчера ползвах Рейнбоу. Взехме я назаем от сестрата на мъжа ми, за да поизчистим малко след ремонта.


Останах изумена от това, което изсмука!!! Мръсотията във водата ме подтисна, защото преди Рейнбоу-а пуснах три обикновени прахосмукачки ..... и водата накрая пак бе мътна!

Бих си купила такава, жалко че е толко скъпа (в момента съм на вълна врати - с половината от стойността и ще си купим нови врати за целия апартамент  Mr. Green)

# 106
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Рейнбоу-то е супер и определено има почва у нас!  Peace

# 107

Регистрира за да правиш реклама на прахосмукачката ли Rolling Eyes  Че и точните цени знаеш  newsm78
[/quote]
Защо с този тон мила? Ако не ти харесва -  нещо не го чети! Grinning

# 108
  • Мнения: 399
Имам Рейнбоу от 7 г и дори работих във варненския офис на фирмата няколко месеца!  Embarassed Беше много забавно,но и в същото време ужасно!!! Наистина се чувствах като в секта! Продукта е много добър,но и както всички знаете и много скъп,та затова дилърите са толкова досадни,упорити и се правят на маймуни! Постоянно трябваше да се усмихваме,да ръкоплящим за щяло и не щяло,голяма лицемерщина беше!  #2gunfire Ако колко са нахални...умирах от срам,като ходих по демонстрации и само мълчах,а супервайзора омайваше хората! Сега като се замисля...умирам от срам,но ми олекна,че споделих! Разбрах,че не ставам за зарибител (бях си възтановила парите вече) и се махнах! (Задържах се там защото бях хлътнала по шефа на офиса - той наскоро се ожени и чакат бебе,така че може благоверната му да цъфне нейде из форума.) Останаха ми хубави спомени от екскурзиите на ,които ходихме и разбира се "машината",която си е супер!

# 109
  • Мнения: 804
Имам Рейнбоу от 7 г и дори работих във варненския офис на фирмата няколко месеца!  Embarassed Беше много забавно,но и в същото време ужасно!!! Наистина се чувствах като в секта! Продукта е много добър,но и както всички знаете и много скъп,та затова дилърите са толкова досадни,упорити и се правят на маймуни! Постоянно трябваше да се усмихваме,да ръкоплящим за щяло и не щяло,голяма лицемерщина беше!  #2gunfire Ако колко са нахални...умирах от срам,като ходих по демонстрации и само мълчах,а супервайзора омайваше хората! Сега като се замисля...умирам от срам,но ми олекна,че споделих! Разбрах,че не ставам за зарибител (бях си възтановила парите вече) и се махнах! (Задържах се там защото бях хлътнала по шефа на офиса - той наскоро се ожени и чакат бебе,така че може благоверната му да цъфне нейде из форума.) Останаха ми хубави спомени от екскурзиите на ,които ходихме и разбира се "машината",която си е супер!
И аз съм от тези дето си купиха, ама преди 11 години, и аз установих че "зарибител" не е моето амплоа и се отказах след като продадох 4-5 машини. Доволна съм от прахосмукачката, но цената наистина е огромна за нашите стандарти. В Америка може и да струва 2000 долара, защото и там се разпространява на същия принцип МЛМ, но техният стандарт е значително по-висок. У нас дилърът взема комисион средно от около 150 долара, после вземат и тези в нивата над него и цената естествено расте. Офисът в София е разкошен и е построен именно с парите от надценяването на продукта.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
След голямо умуване най-накрая се реших! Поръчах Рейнбоу с всички приставки (последен модел, серия Е) от щатския ибей с 8 години гаранция за 650 долара+180 за доставката. Нямам търпение да пристигне и всичко да е така, както бе описано.
Относно дилърите: чувайки от различни места колко са нахални реших да не рискувам да ги пусна у дома, особено взимайки под внимание колко малко търпя досадници, без чувство за мярка и как трудно запазвам самообладание и спокоен тон!  #2gunfire
Та за цената 2200 евро: нямам нищо против, ако продавачите са добри ако искат и 5000 да й искат! Ама не от мен, да ме прощават! Peace

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 23:10 от LaDiDa

# 111
  • Мнения: 6 039
LaDiDa,
хайде честито. Добре дошла в клуба Wink

# 112
  • Мнения: 1 426
Ako тази прахусмокачка-Рейнбоу не вършеше добра работа,нямаше да се продава на тази солена цена вече толкова години.Защо плюете по нещо,което дори не сте ползвали
Не по прахосмукачката като такава плюем, а по начина й на продаване.

# 113
  • Мнения: 22 902
Ako тази прахусмокачка-Рейнбоу не вършеше добра работа,нямаше да се продава на тази солена цена вече толкова години.Защо плюете по нещо,което дори не сте ползвали
Не по прахосмукачката като такава плюем, а по начина й на продаване.
Ами това е политика на фирмата,която явно работи,защо да я сменят. Whistling

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 10:56 от ДесиХ2

# 114
  • Мнения: 226
Или са ви излишни 2000 евро или наистина сте се побъркали?! #Crazy
За какво ви е този Рейнбоу?! За 2000 евро ще си купя 30-40 прахосмукачки и ще ги хвърлям на всяко чистене и пак ще съм по-добре. И като изсмуче всичкия прахоляк ще живеете до 100 години ли?! В момента който подадете нос от вратата и са ви нападнали всички микроби, микроорганизми, бактерии и всякакви страшни ужасии. Я се стегнете! 2000 евро могат да се инвестират за нещо много по-стойностно!

# 115
  • Мнения: 6 039
Или са ви излишни 2000 евро или наистина сте се побъркали?! #Crazy
За какво ви е този Рейнбоу?! За 2000 евро ще си купя 30-40 прахосмукачки и ще ги хвърлям на всяко чистене и пак ще съм по-добре. И като изсмуче всичкия прахоляк ще живеете до 100 години ли?! В момента който подадете нос от вратата и са ви нападнали всички микроби, микроорганизми, бактерии и всякакви страшни ужасии. Я се стегнете! 2000 евро могат да се инвестират за нещо много по-стойностно!

ммммммммммм много умно, как не се намери някой толкова далновиден, да ме светне преди 15 г. как ме е яд!!!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 116
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Или са ви излишни 2000 евро или наистина сте се побъркали?! #Crazy
За какво ви е този Рейнбоу?! За 2000 евро ще си купя 30-40 прахосмукачки и ще ги хвърлям на всяко чистене и пак ще съм по-добре. И като изсмуче всичкия прахоляк ще живеете до 100 години ли?! В момента който подадете нос от вратата и са ви нападнали всички микроби, микроорганизми, бактерии и всякакви страшни ужасии. Я се стегнете! 2000 евро могат да се инвестират за нещо много по-стойностно!

Не мисля, че ти е работа да правиш сметка на парите на другите, кой колко има и за какво ще ги харчи.
Чувала ли си я приказката за лисицата и киселото грозде?  newsm78

# 117
  • Мнения: 14 489
А онези двамата започнаха да ни обясняват че ние сме престъпници и искаме да убиеме детето си и социалните трябва да ни го отнемат.


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

това верно е секта с ненормалници. мен една позната ми беше дала телефона на някаква дистрибуторка, която наистина беше много любезна и супер настоятелна, като в момента в който й казах че не желая демонстрация и т.н. веднага смени тона и стана едва ли не злобна. добре, че не съм ги пуснала у нас Thinking

# 118
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 692
След голямо умуване най-накрая се реших! Поръчах Рейнбоу с всички приставки (последен модел, серия Е) от щатския ибей с 8 години гаранция за 650 долара+180 за доставката. Нямам търпение да пристигне и всичко да е така, както бе описано.
Относно дилърите: чувайки от различни места колко са нахални реших да не рискувам да ги пусна у дома, особено взимайки под внимание колко малко търпя досадници, без чувство за мярка и как трудно запазвам самообладание и спокоен тон!  #2gunfire
Та за цената 2200 евро: нямам нищо против, ако продавачите са добри ако искат и 5000 да й искат! Ама не от мен, да ме прощават! Peace

КоЙ осигурява доставката след като я поръчаш от там, как става?

# 119
  • Мнения: 1 426
[Не мисля, че ти е работа да правиш сметка на парите на другите, кой колко има и за какво ще ги харчи.
Чувала ли си я приказката за лисицата и киселото грозде?  newsm78
А пък работа ли е някой да ме кара да затъна в дългогодишни дългове?

Общи условия

Активация на акаунт