ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 734
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 462
Най-смешно от всичко ми беше като ми обясняваха как мога да чистя без да се навеждам Shocked
Защото чистиш удобно легнала в леглото, затова!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Чистат супер,но за всичките  екстри които си харесах ми излизаха към 3000, но евро,не лв ShockedМога да ги дам парите,но не виждам смисъл прахосмукачка за 3000 евро,предпочитам телевизор за тия пари.А като идваха в нас на демонстрация,преди това така бях чистила и търкала и какво изкараха,направо ужас ShockedПочти ме бяха зарибили,добре че се осъзнах Laughing

# 17
  • Мнения: 5 391
Хубава придобивка си е, когато дойдат в къщи на демострация разбираш всъщност колко е мръсно, въпреки всекидневното търкане и миене.Ама много парички май...

# 18
Свекървата домъкна преди известно време една такава, няма да влизам в подробности, но...

въпрос към тези които я ползват - колко време отнема почистването на прахосмукачката после, колко често я сглобяват, и кои приставки ползват? Въобще за колко време мият прозорците с нея, и за колко време - по традициония начин.

На мен ми е много по-удобна една стара Хитачи, с обикновен филтър, дето после натискаш копче и кабела сам се навива

Лично моето мнение е, че тази прахосмукачка е идеална, ако живееш в огромно жилище, и има кой да чисти с нея вместо теб.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 336
Я по-добре си купете една прахосмучка с воден филтър за 500 лв. и спете спокойно!


Само да не е Делонги! newsm11 Имам такава и ми е по-трудно да изчистя с нея, отколкото ако събирам с ръка боклуците. smile3515

# 20
  • Мнения: 1 202
Наистина е хубава прахосмукачката но е доста скъпа .А и доколкото зная има и други прахосмукачки които чистят с воден филтър.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
Я по-добре си купете една прахосмучка с воден филтър за 500 лв. и спете спокойно!


Само да не е Делонги! newsm11 Имам такава и ми е по-трудно да изчистя с нея, отколкото ако събирам с ръка боклуците. smile3515
   Rolling Eyes кво му е на Делонгито?  инак и при нас са идвали на демонстрация, една позната е  дистрибутор, аз като видях кво изкара тая прахосмукачка от килима ми си кръстосах погледа... инак имам Рейнбоу бебе - овлажнител и дезинфектант за въздуха Crazy

# 22
  • Мнения: 6 039
Имам Рейнбоу и от години всеки ден се чисти с нея. Преди няколко месеца мажът ми я занесе в сервиза за профилактика, която стуваше около 100лв. Това е. Аз лично се моля да ми служи още много дълго, защото никоя прахосмукачка не чисти така.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044


Цитат

Само да не е Делонги! newsm11 Имам такава и ми е по-трудно да изчистя с нея, отколкото ако събирам с ръка боклуците. smile3515
Цитат
Мойта е Делонги,от тези където перат,сушат и още сто джаджи има,но я ползвам само за прахусмокачка.Аз съм доволна Wink

# 24
  • Мнения: 71
Здравей!Майка ми преди няколко години си купи и сме много доволни,мисля че няма да съжаляваш а и ни дадоха комплект тенджери zepterr подарък защото я  я платиха наведнъж.
А щях да забравя и тези флакончета,които влизат в комплекта,който се сипват във водата,докато се чисти са със страхотни аромати.Вярно че е много скъпа но мисля че си заслужава.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
Флакончетата много бързо свършват,а са доста скъпи май?Няма спор че чисти супер,просто не ми се дават 3000 евро, Confusedза всичко друго,но не и за това.Максимума който бих дала за прахосмукачка е 1000лв Confused

# 26
  • Мнения: 71
Е,да това е въпрос на лично предпочитание.
Ако сега аз трябва да извадя толкова пари за да си купя не мисля,че ще го направя.

# 27
  • Мнения: 3 760
Ами аз съм се засилила да купувам на изплащане. Ако мъжът ми не ме спипа де, че ще ме  #2gunfire
Ако си взема, ще идвам да ви чистя хи-хи Laughing

# 28
  • Мнения: 1 393
Лично нямам наблюдения,но много приятелки са адски доволни от нея.Свекърва ми има и май трябва да я пробвам  newsm78

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 336
 Rolling Eyes кво му е на Делонгито?  
Абе сигурно зависи и от модела, ама моята е тази http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09000571 и е много неудобна, малка е всмукателната мощност, въпреки че мотора е 1500 w, контейнерът се почиства трудно.

Общи условия

Активация на акаунт