СПА в България, впечатления, отзиви, препоръки, разочарования

  • 104 393
  • 760
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 571
Ориентирахме се последно към хотел Медикус Вършец.Някой ходил скоро да сподели че отзивите много противоречиви.За първи път ми се случи нещо много интересно което искам да ви кажа.При запитване за хотел Калифорния Павял баня офертата беше много добра.Поради липса на свободен друг хотел реших да резервирам там.С резервирането обаче направих запитване с какво работно време е спа центъра /най вече басейна/и джакузито все пак включено ли е в цената.За мое учудване /такова чудо за първи път чувах/ отговора беше работното време е от 8.30-12.00часаи от 16ч-19ч.Джакузито се заплаща 10лв. newsm78 Имайте в предвид когато резервирате.

# 226
  • Мнения: 556
mimi0585 погледни в темата за черния списък с хотели, там имаше отговор за Медикус- коментара не беше положителен Peace

# 227
  • Мнения: 3 571
mimi0585 погледни в темата за черния списък с хотели, там имаше отговор за Медикус- коментара не беше положителен Peace
Рискувах и резервирах от утре живот и здраве сме там.После ако иска някой ще дам отзиви.

# 228
  • Мнения: 3 571
mimi0585 погледни в темата за черния списък с хотели, там имаше отговор за Медикус- коментара не беше положителен Peace
Рискувах и резервирах от утре живот и здраве сме там.После ако иска някой ще дам отзиви.
Много доволни

# 229
  • Русе
  • Мнения: 3 710
Чакаме повече и по-подробни отзиви Simple Smile. Приятно изкарване.

# 230
  • Мнения: 3 571
Завърнахме се от 2 чудесни дни в хотел Медикус Вършец.Навсякъде чисто и топло.. По усмихнат и приветлив персонал не съм виждала.Добра кухня.Басейна не е голям но чист и топъл /30гр/.Със сигурност бихме повторили.

# 231
  • Ирландия
  • Мнения: 231
Здравейте!
Изчетох тази прекрасна тема.Но искам да попитам дали имате по-скорошни впечатления от Апарт Хотел Медите?Интересувам се по-специално от вътрешния басейн дали е голям и дали има детска зона.Не откривам снимки на вътрешният басейн.В момента има изгодно предложение,а все още не е за външен басейн...
Ще се радвам да споделите.

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
Белведере Банско не препоръчвам за СПА - работи само вечер и има малък басейн, парна баня, сауна и кално джакузи  Sick

# 233
  • Мнения: 907
Завърнахме се от 2 чудесни дни в хотел Медикус Вършец.Навсякъде чисто и топло.. По усмихнат и приветлив персонал не съм виждала.Добра кухня.Басейна не е голям но чист и топъл /30гр/.Със сигурност бихме повторили.


mimi0585 при какви ценови условия почивахте? Вчера нещо не им се отваряше страницата исках да погледна

# 234
  • Мнения: 3 571
Завърнахме се от 2 чудесни дни в хотел Медикус Вършец.Навсякъде чисто и топло.. По усмихнат и приветлив персонал не съм виждала.Добра кухня.Басейна не е голям но чист и топъл /30гр/.Със сигурност бихме повторили.


mimi0585 при какви ценови условия почивахте? Вчера нещо не им се отваряше страницата исках да погледна
Сайта им не се отваря не знам защо.Аз намерих техни координати от ваучерите за колективно пазаруване.Бяхме 2въз +2деца настанени в апартамент.За 2нощувки платихме 266лв. с включена закуска.

# 235
  • Мнения: 2 033
Здравейте!
Изчетох тази прекрасна тема.Но искам да попитам дали имате по-скорошни впечатления от Апарт Хотел Медите?Интересувам се по-специално от вътрешния басейн дали е голям и дали има детска зона.Не откривам снимки на вътрешният басейн.В момента има изгодно предложение,а все още не е за външен басейн...
Ще се радвам да споделите.

Аз съм писала отдавна за хотела. Ти питаш за друга сграда, но имай предвид, че басейнът е в основната. Виж в черния списък, наскоро четох ужасни неща.

# 236
  • Мнения: 0
Спа Хотел Калиста Старозагорски МБ. Впечатления от семейства с малки деца. Спа центъра наистина е страхотен.  Stop Детския басейн е с топла вода. Но влизат и възрастни тъй като водата там е топла докато в големия не толкова. Бяхме там няколко дни включващи и почивните. Почивните дни е нещо ужасно. Пълно е с месни, които идват от сутринта и до късно привечер са там. Имаше спящи по лежанките. В едната сауна някаква баба се беше намазала с някакви нейни мазила миришеше ужасно. Големия басейн беше препълнен с народ. Плащат си по 20 лв. и цял ден са там. Пренаселено и много шумно е почивните дни. Следват дните от седмицата - тогава наистина е спокойно и става за релакс, но след скандали с персонала от центъра. Включват само една сауна и само една парна баня. Има едни азиатки в спато. Като ги питаш защо другите са изключени се правят на луди че не говорят български. Съответно ги метнахме на английски ... Всичко разбират, но се правят на луди. Голям скандал стана. При положение че си плащаме по 160-170 лв. на ден и да работи само по нещо, някак си не ми звучи. Стаите са много тъмни, тесни, с малки прозорци, подтискащо е с една дума. Сутрин нямаше хубава топла вода, беше хладка. По късно през деня пускаха по гореща. Цените в ресторанта са високи. Като цяло беше студено в хотела. Детския център е ужасно студен и много малък, без никакви играчки, в едно подземие. Ако търсите разнообрази - няма, наоколо има още няколко хотелчета. Слизахме до Стара загора на 12 км. С две думи цената която се плаща не отговаря на предлагането, при условие че за да ползваш спато цял ден ти струва 20 лв. Разликата за какво е - за тъмната стаичка ... Има и още, но мисля че и това е достатъчно...

# 237
  • София
  • Мнения: 940
Спа Хотел Калиста Старозагорски МБ. Впечатления от семейства с малки деца. Спа центъра наистина е страхотен.  Stop Детския басейн е с топла вода. Но влизат и възрастни тъй като водата там е топла докато в големия не толкова. Бяхме там няколко дни включващи и почивните. Почивните дни е нещо ужасно. Пълно е с месни, които идват от сутринта и до късно привечер са там. Имаше спящи по лежанките. В едната сауна някаква баба се беше намазала с някакви нейни мазила миришеше ужасно. Големия басейн беше препълнен с народ. Плащат си по 20 лв. и цял ден са там. Пренаселено и много шумно е почивните дни. Следват дните от седмицата - тогава наистина е спокойно и става за релакс, но след скандали с персонала от центъра. Включват само една сауна и само една парна баня. Има едни азиатки в спато. Като ги питаш защо другите са изключени се правят на луди че не говорят български. Съответно ги метнахме на английски ... Всичко разбират, но се правят на луди. Голям скандал стана. При положение че си плащаме по 160-170 лв. на ден и да работи само по нещо, някак си не ми звучи. Стаите са много тъмни, тесни, с малки прозорци, подтискащо е с една дума. Сутрин нямаше хубава топла вода, беше хладка. По късно през деня пускаха по гореща. Цените в ресторанта са високи. Като цяло беше студено в хотела. Детския център е ужасно студен и много малък, без никакви играчки, в едно подземие. Ако търсите разнообрази - няма, наоколо има още няколко хотелчета. Слизахме до Стара загора на 12 км. С две думи цената която се плаща не отговаря на предлагането, при условие че за да ползваш спато цял ден ти струва 20 лв. Разликата за какво е - за тъмната стаичка ... Има и още, но мисля че и това е достатъчно...

Извинявай, но не съм съгласна за тясната и тъмна стая:) Явно такъв ви е бил късметът. Нашата лятото беше светла, огромна а сме с дете също и с балкон.
А другото, което описваш е много неприятно. Ние  останахме с много добри впечатления, но май не бяхме за уикенда.....

# 238
  • Мнения: 14 042
Аз бях миналата година и впечатленията ми са съвсем различни.Вярно, бях през май. Имаше си и топла вода от сутринта, стаята ни макар и без тераса беше достатъчно светла и просторна- бяхме с едно дете.Местни имаше през почивните дни, но не чак толкова много, не ми пречеха.А е имало  моменти, в които бях сама в Зона релакс, на сауна или инфрачервена сауна, всичко работеше.

Това, което и за мен изглеждаше много неприятно, че възрастни влизаха в детския басейн, а не им правеха забележки , мисля,че от персонала на хотела би следвало да се намесват, за да се спазват правилата.

# 239
  • София
  • Мнения: 940
Аз бях миналата година и впечатленията ми са съвсем различни.Вярно, бях през май. Имаше си и топла вода от сутринта, стаята ни макар и без тераса беше достатъчно светла и просторна- бяхме с едно дете.Местни имаше през почивните дни, но не чак толкова много, не ми пречеха.А е имало  моменти, в които бях сама в Зона релакс, на сауна или инфрачервена сауна, всичко работеше.

Това, което и за мен изглеждаше много неприятно, че възрастни влизаха в детския басейн, а не им правеха забележки , мисля,че от персонала на хотела би следвало да се намесват, за да се спазват правилата.
Да, при условие, че си има изрична табела, че е забранено влизането на възрастни в детският басейн!

Общи условия

Активация на акаунт