Звезден Стил и Мода 2-ра тема

  • 36 759
  • 425
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
SAG awards, най-добре облечените според People:
http://www.peoplestylewatch.com/people/stylewatch/package/galler … _20564330,00.html

# 76
# 77
  • Мнения: 0
С интерес всеки път следя тези награди, и съм на мнение, че Гучи и Готие винаги са най-иновативни.
Стела Макартни също ми е сред любимите дизайнери, страхотни идей, искам всичко, което твори в моя гардероб!   Grinning

# 78
  • Мнения: 3 677
Да се включа и аз малко в паузата от работа, но много е напрегнато в момента при мен, а уж целта е, по-малко работа, повече пари  Joy  Май все се докарвам на,точно обратното положение, но стига съм ревала....
 
~Йtoile~ , не мога да видя нито една снимка от линковете,които си дала?

От САГ, много ми хареса Лиа Мишел в Ателие Версаче и Кели Осбърн е много, елегантна,въпреки косата...
Вижте Kristen Stewart в Dior Couture , роклята май е леееекичко too much, или??
Рииз У., много интересна във Вютон, но не ми харесва...Не знам защо..
Кейт Бланшет в Ал.Маккуиин, хубава е.

Водянова в Луи Вютон и тя, но милата на нищо не прилича...Що така? newsm78 Сигурно заради горната част, иначе на ревюто изглежда така и ми харесва.

Madonna в LґWren Scott
Keira Knightley в Burberry Prorsum , перфектна визия,много ми харесва, а дори не съм ѝ фен
J.Lo пак тя в Долче и Габана, палтото е разкошно, малкият и той не е зле, както и червените обувки, нали е хит розово и червено, чудни са и аксесоарите  Joy
Бар Рафаели в рокля от емблематичната колекция на Роберто Кавали от 2005та. Сега подобни на тази рокли
са емблематични за колекциите на Емилио Пучи, но това не е случайност, човекът,който правеше роклите на Кавали до 2005та год, просто вече (от 2006та) е шеф дизайнер в Пучи, а именно Peter Dundas
 

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 23:24 от меркантилница

# 79
  • Мнения: 3 677
С интерес всеки път следя тези награди, и съм на мнение, че Гучи и Готие винаги са най-иновативни.
Стела Макартни също ми е сред любимите дизайнери, страхотни идей, искам всичко, което твори в моя гардероб!   Grinning

Гучи имаха един, труден период м/у напускането на Том Форд, който беше успял да покачи продажбите им с близо 90%  Shocked , и назначаването на  Фрида Джанини на негово място, която доста плахо го замести в началото, но ето, че последните години отново разцъфтяват, не без, безценните и най-веротно задължителни съвети на Мис Ана Уинтор, разбира се.. Sunglasses Най-вероятно на нея дължим създаването на Гучи бейби.
И аз харесвам Гучи, все повече.

# 80
  • Мнения: 3 677
Utre sa BAFTA i Grammy
Shte ima material

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 18:43 от меркантилница

# 81
  • Мнения: 3 677
Даян Крюгър в Dior
Дженифър Хъдзън, супер свежа в сет на Гучи и страхотни обувки тези Heart Eyes  пролетен разкош!

Beyonce и Хилъри Дъф и двете с шал на Ал.Маккуийн, и двете по време на бремеността си  Simple Smile
 Кети Пери по принцип ми е, антипатична и рядко може да предизвика интерес у мен, но този път много ми харесва  Embarassed Alexis Mabille HC ето близък план
Ема Уотсън в red Valentino ужасна рокля и на модела и на Ема...

# 82
  • Мнения: 3 677
Анджелина  Джоли  и  Брад  Пит на премиера в Берлин на филма на Анджелина "В земя на кръв и мед"

На  пресконференция  предния  ден 

Анджелина,в типичните за нея тоалети, но все пак красива
 На премиерата е в Джени Пекъм, а на пресконференцията Салваторе Ферагамо
Ким Кардашиан в Антонио Берарди ох...Толкова красива щеше да бъде, ако беше прибрала циците, където им е мястото,всичко е унищожила с тях...
Нина Добрев и Камила и двете в Моник Люлиер

# 83
  • София
  • Мнения: 6 472
Анджелина много ми харесва на премиерата Heart Eyes
А аз по принцип не я харесвам Peace

Роклята на Ким е невероятна, но на нея и седи пошло Confused
Риана в Bottega Veneta , страхотен гащеризон, а и цялата колекция...Риана не я харесвам, преди ми циганееше сега съвсем с това русо Tired

# 84
  • Мнения: 3 677
 малко от Бафта наградите

Кристина Хендрикс  Rolling Eyes Май Вивиан Уестууд, не съм сигурна, но е вулгарна, по принцип много си падам по нея.

Пенелопе КРуз скучновата в Армани

Melissa George във Виктория Бекъм дизайн

Звездата на вечерта във Луи Вютон, специално за нея и по нея шито  Laughing Както знаем те е първа дружка с Марк Джейкъбс
 Най-красивата тази вечер Мерил Стриип във Вивиан Уестууд
После ще има още малко

Брад Пит, без Анджи и Джордж Клуни, също са там, изглеждайки чудесно!

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Наградите Грами, има страшни недоразумения:
http://www.people.com/people/static/h/package/redcarpet2012/gram … vals/index.html#1

Риана и Кейти Пери с чудни рокли, обаче тоя цвят на косите.... Confused
Тейлър Суифт е прекрасна!
Адел чудесна, много подходяща рокля Peace
Фърги ми е ай ай, а придружителката на вокала на Maroon 5 е с цепка до дупето, направо имам чувството, че и се вижда....е, то се вижда кое  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 6 496
Ах , да кажа ,че Риана руса много ми харесва, а роклята и е много елегантна-направо класика(тя като ,че ли е поотслабнала?).Парис също е страхотна. Е има недоразумения ,но това са Грами все пак-желателно е да си ексцентричен  Laughing.А всички мъже бяха готини .

# 87
  • София
  • Мнения: 1 544

Val Kilmer  Sad

# 88
  • Мнения: 3 677
 Адел, беше БОГИНЯ снощи, роклята - лично от Джорджо Армани за Адел с любов  Heart Eyes  И колко е отслабналаааа, по нещо обаче ми напомня Кейт Уинслет на млади години, сигурно по порцелановата кожа ??

Роклята на Фърги от Жан Пол Готие, това е нещо, което не му е мястото никъде другаде, освен на модния подиум, или поне не и на гърба на Фърги  Sick Много е зле..Но аз вобще не мога да се сетя, тя да е била "добре" някога.

Роклята на Кети Пери, това, ако не е разкош, кое е ??? Ели Сааб, разбира се.

Гуинет Полтроу в Стела Маккартни, и тя с нищо не успя да ни изненада в избора си на тоалет, но важното е, че изглежда добре.
  Риана и тя в Армани, страшно секси!
 Иначе големи глупости имаше снощи, примерно Тейлър Суифт, извинявай NBM, виждам, че си я харесала,  беше облякла тази рокля на Zuhair Murad , роклята сама по себе си, не е никак зле, но на Тейлър нещо толкова тежко вобще не ми хареса...Тя е младо момиче, можеше да се докара и по-добре. Но, при положение, че 14годишни звездички вече носят Шанел, то явно на никой не му пука .

 Прави ми впечатлени, че повечето тоалети бяха висша мода, което не е типично за Грамите, а по-скоро за Оскарите, но нищо те не са се свършили, има останало това, онова и за Оскарите
 Вал Килмър, милия и мен ме облещи с визията си, не го бях виждала от години...

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 19:46 от меркантилница

# 89
  • София
  • Мнения: 6 219


Фърги е  Sick
Адел е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Невероятна! Рокля, грим, прическа!

 

Общи условия

Активация на акаунт