Бебешката количка - цяла наука за второ висше №14

  • 55 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 44 349

аха, новият модел е с 3 положения на гръбчето и пълно легнало, дори да не е описано, мисля където пише 2012 няма как да е старият.

Kalifornia - аз  2 години го возех по бг асфалт, калдаръм, черен път и т.н. на място му е мозъка.....Wink  но важното е разбира се и на майката да й е спокойно, така че никой не навивам Wink но за нестабилно, не е нестабилно.

# 661
  • Мнения: 27 524
Ейнджъл, мерси за предложенията, но както казах тук има 5-6 модела на кръст и това е. Има Чико, които са боклуци и още два-три вида, това е.
Свестните са тези 4-те, които изброих само, други няма  Laughing

Но мънички, леки, летни колички със сигурност не искам.  Simple Smile

Със сигурност големите и особено помпащите се гуми возят милион пъти по-комфортно. Не, че ще му стане на бебето нещо от друсане, ама като може и да му е по-добре - защо не.  Simple Smile

Моята колица е Смартче, така че в багажничето ми никаква количка няма да влезе, освен съвсем тип чадърче, дето ги продават за по 20 евро  hahaha

# 662
  • София
  • Мнения: 44 349
а не може ли да си поръчаш от вън? или искаш  непременно да я видиш? иначе аз мурата бих взела на твое място, ако това е избора със сигурност Simple Smile

# 663
  • Мнения: 27 524
Мога да поръчам. Но различни има само в Германия. Във Франция са същите. Но категорично не бих проъчала без да я видя. Мъжът ми така се прехласна по Рекаро, но на живо едно платче се крепи едвам-едвам на едни ципчета, мерси  Stop

# 664
  • София
  • Мнения: 44 349
А Елеа на бебе конфорт, тук поне   хубаво се изказват за нея? Concord Fusion? те са немски?
не са с най-гигантските гуми, но не са и с малки и двете, тях поне няма ли ги....
Я дай някой  сайт от вашите, направо не мога да повярвам, че няма др колички....или  просто на живо няма?

# 665
  • Мнения: 27 524
Елеа-та я има. Ама не ми харесва  Tired

Ето тук има почти всичко, което се предлага в Белгия, с едно-две изключения може би.

А тук са само летните.

# 666
  • София
  • Мнения: 44 349
ужас колко ви е постно.... и от към цветове даже, не само модели Simple Smile
ами само макси козито ми харесва на мен....
или си направи една шопинг екскурзия за количка Simple Smile Crazy Hug

# 667
  • В кошера...
  • Мнения: 529
По въпроса с белите колела на Топаза на Сибекс. Сестра ми има такава. И на мен ми беше странна отначало, че и с бели дръжки отгоре на това. Но след цяла година ползване - не съм ги виждала мръсни, почистват се с едно движение и определено по бели гуми и дръжки прахът, мръсотията и одрасканото си личат много по-малко /изключвам кал, защото то и с черни гуми да е пак трябва да се почисти/ - както при тъмните мебели!
Калифорния, къде видя, че Калистото няма предни амортисьори - предполагам, че има, но не пише в описанието...
Аз също съм се спряла на Калистото или Топаза /не ми харесва малкия сенник/, но много ме притеснява липсата на чанта, ще трябва да измисля начин да я закрепя.
От два месеца търся, но не съм открила по-евтини в чужбина от Моето бебе - официалният вносител.
Ще добавя, че съм бутала Топаза много пъти - страхотно лека и маневрена е. Даже при неравности и калдаръми.
Блонди, и аз съм за Козито, и аз смятам, че преди всичко БЕБЕТО до година, година и половина има нужда от комфорт, който може да осигури само по-стабилна и с едри габарити количка, което не значи, че не е маневрена, разбира се!

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 18:39 от medunka

# 668
  • София
  • Мнения: 44 349
чантата какъв е проблема? купуваш си отделна и  просто я злагаш на дръжката.

# 669
  • В кошера...
  • Мнения: 529
Да, така правим, но тя се приплъзва върху сенника и когато е отворен не е много удачно. Гледах в ибей едни като карабинерчета за чантите на количките - може би са вариант.

# 670
  • Мнения: 27 524
ужас колко ви е постно....

Всичко е постно тук, ела да видиш каши и пюрета колко видове има - има няма 6  Joy

Ами Макси Козито ще е, мерси пак  Hug

# 671
  • Мнения: 411
medunka, по сайтовете пише, че Topaz имат амортисьори и на предните, и на задните. На Onyx пише на задните, а на Callistto - нищо. Така заключих, че нямат.  Thinking Щом специално отбелязват за кой модел къде точно имат.

# 672
  • Мнения: 2 559
medunka, по сайтовете пише, че Topaz имат амортисьори и на предните, и на задните. На Onyx пише на задните, а на Callistto - нищо. Така заключих, че нямат.  Thinking Щом специално отбелязват за кой модел къде точно имат.
По различните сайтове често пише различни неща и понякога заблуждаващи  Whistling
Виж тук предполагам е по-вярно  Wink

# 673
  • Мнения: 2 891

Пък на Cybex Callisto не ми харесват предните колела, макар и по-големи като диаметър. А и амортисьори нямат.

как да нямат. Имат Simple Smile

Блонци, да, Mutsy също отговарят на критериите ти. Ето например на 4 rider облегалката пада до долу, а опцията fun seat е разкошна за по-голямо дете. Ето списък с магазини. Има два вида шаси - Лайт съ сстандартни гуми и с една спица, което е с помпащи се.

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 20:01 от jj okocha

# 674
  • Мнения: 27 524
Не ги знам тези, видях магазин, където ги има, точно срещу болницата, където ще раждам. Ще отида да ги видя. Хубави ли са, в смисъл качествени?  Thinking Какви са по народност?

Общи условия

Активация на акаунт