Звездни компромати - 124

  • 43 051
  • 733
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 41
Дете роди на Валери Божинов мисля през 2007г. Светни ме останалите 4 г на кого е раждала дете понеже аз може и да съм изпуснала какви ги върши "тая".
Натали, в злобата си, много се излагаш ама много.

Абсолютно!
Очевидно е по снимките на пернишката Убавица, че Николетка и е кумир, но е време да успокои топката.  Peace

# 286
  • Варна
  • Мнения: 4 444

Тази особа имам чувството, че последните няколко години е била вързана на въже! Ужас за окото, за слуха, за всичко! Едвам изтърпях "интрото" дори! #Crazy

# 287
  • Мнения: 39 507
Г-жа Божинова е останала без джип http://life.dir.bg/news.php?id=10303296&nt=5

# 288
  • Мнения: 353
Карла Бруни -Саркози-първо излизане след раждането 2

Кларк Гейбъл имал внук Кларк Гейбъл Laughing

 smile3511 Стига вечееее за Алисия и Николета...По-досадна тема от дребните "сензации" ,които се публикуват за тях  нямаааа.Оставете засегнатите страни да се оправят както могат.


Чарлийз Тирон на Critics Choices Awards заедно с Кирстен Дънст ,Елизабет Олсен и Мишел Уилямс


ДЮКАН трябва да се забрани със закон- такива вреди нанася ,че трябва да го съдят за непредумишлено осакатяване -знам го от известен лекар кардиолог,преподавател на студенти.Голяма част от пациентките му са правили режима на Дюкан.Както той казва "Пак са дебели,но и болни!"


Клипът на Мария  Sick Sick Sick Sick Язък за парите на Гущеров  Mr. Green  -кой нормален човек държи такова скъпо возило на улицата ,при условие ,че всички знаят ,че собственика даже е в чужбина  Laughing
Нищо -Валери ще й купи друг  Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 15:13 от Ветинари

# 289
  • Мнения: 9 695
Карла Бруни направо е осакатила лицето си!  ooooh!


Като споменахте внук на Гейбъл, снощи по Фокс Лайф даваха 5 минутно филмче за незаконната дъщеря на Кларк Гейбъл и Лорета Янг. Не знаех тази история. Много глупава, да не кажа проста, жена е тази Лорета.
Ето ТУК малко информация за тези, който не са чули за нея!

До смъртта си не признава публично, че осиновената й дъщеря е всъщност нейна биологична с баща Кларк Гейбъл. Дори прави операции на детето си, за да не прилична на бащата!

Много изтрещял народ!  Crazy

# 290
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Алисия е доста противна  Rolling Eyes За мен въобщее не може да се мери с Николета като визия.Изглежда възрастна и съсухрена и не намирам грам чар в нея Peace
Е, все пак Алисия не е на 24 години...и всяка вечер пее в завдения, където се пуши, спи по няколко часа, и дете има...сигурно е нормално да изглежда по-възрастна и съсухрена (чак па съсухрена, ама хайде)...

# 291
  • Мнения: 2 044

Ауу,сигурно Алисия е поръчала да и го откраднат,понеже и отмъкна Валери.И защото и завижда. Joy Joy Joy

# 292
  • Мнения: 1 455
  -кой нормален човек държи такова скъпо возило на улицата ,при условие ,че всички знаят ,че собственика даже е в чужбина  Laughing
Нищо -Валери ще й купи друг  Mr. Green

[/quote]

Не искам да се заяждам, но Всеки нормален човек, живеещ в нормална държава има правото да си остави колата, каквато и да било марка на улицата. Това да не е колело да си го сложиш в коридора. Айде стига вече... Laughing

# 293
# 294
  • Мнения: 1 167
Алисия е доста противна  Rolling Eyes За мен въобщее не може да се мери с Николета като визия.Изглежда възрастна и съсухрена и не намирам грам чар в нея Peace
Е, все пак Алисия не е на 24 години...и всяка вечер пее в завдения, където се пуши, спи по няколко часа, и дете има...сигурно е нормално да изглежда по-възрастна и съсухрена (чак па съсухрена, ама хайде)...

 Peace Peace Алисия, по нищо не отстъпва на НЛО, освен по извратеното си излъчване на някои фотосесии, което в никакъв случай не означава нещо лошо.

Алисия изглежда добре за годините си, но смятам, че прекалено много са и "издялкали" носа и е станал много тънък.

# 295
  • Мнения: 353
 -кой нормален човек държи такова скъпо возило на улицата ,при условие ,че всички знаят ,че собственика даже е в чужбина  Laughing
Нищо -Валери ще й купи друг  Mr. Green


Не искам да се заяждам, но Всеки нормален човек, живеещ в нормална държава има правото да си остави колата, каквато и да било марка на улицата. Това да не е колело да си го сложиш в коридора. Айде стига вече... Laughing
[/quote]


A-a-a-a аз живея в ненормална държава явно .В парижки регион готините возила са в гаражи или на платени паркинги с охрана.Не искам да кажа ,че крадците са в правото си да крадат де ,ама като имаш скъпа кола плащаш ,за да си я сложиш на по-безопасно място .Да не говорим,че тук на младежта като й доскучае и ги пали тези возила.
Иначе ,ако кажеш на циганин ,че са те обрали ,отговорът е :"Имал си ,краднали са те,ако нямаш -какво ще ти вземат "  Laughing
И не се заяждам с Николета-за всеки бих го казала  Wink


Цитат
Алисия е доста противна   За мен въобщее не може да се мери с Николета като визия
Изобщо не е въпрос на визия -според мен в свирките е ключът  Whistling
Я си отворете друга тема Алисия срещу Николета  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 759

Ауу,сигурно Алисия е поръчала да и го откраднат,понеже и отмъкна Валери.И защото и завижда. Joy Joy Joy

Кола за над 100 000 не се краде ей така,като си плати "откупа"  ще я върнат,ако не я изкарат зад граница.

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 18:42 от Genuine

# 297
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227

Стига и вие де, бременна е жената, паметта й е отслабнала и просто е забравила къде е паркирала  Mr. Green

# 298
  • Мнения: 1 813
Не знам дали тук е мястото да си коментираме Николета и Алисия, ама пък ползи и вреди от диета със сигурност не са за Звездните компромати.

# 299
  • Мнения: 95

Много интересни! Хю Лори е велик и тук...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт