ЕГИПЕТ - тема 6!!!

  • 72 203
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 262
Надявам се април да съм там. Peace

# 721
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Надявам се април да съм там. Peace

Пожелавам ти го! При все, че хотели, обслужване и храна нямат нищо общо с твоята страст Турция, мисля, че ще оцениш другите дадености на страната. Peace
Задължително Луксор, Кайро е пожелателен.

# 722
  • Мнения: 262
Galactic Voyager, благодаря. Наясно съм с нивото в страната на фараоните,вече съм бил там но все пак рано или късно Египет ще тръгне на родния пазар защото е една от най- мистичните дестинации,пълна с екзотика и легенди. В Кайро, Пирамидите и  Националния Музей вече съм бил ,така че Луксор е голямата цел. Дано.  Peace

# 723
  • Мнения: 2 652
А Иво и на Райският остров е невероятно да отидеш . Много се радвам ,че ще се бъдеш до тези невероятни места .

# 724
  • Мнения: 262
Благодаря,Паперина.На Райския остров не съм бил/имам го предвид/,но на Ел-Гуна-Да. Не мога още да се похваля официално,защото чакам потвърждение от Тез Тур дали ще има възможност за полета на 4.04.
Но дори и да не стане сега, аз от Египет не се отказвам и ще се върна там ,въпрос на време . Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2 860
Нашият хотел беше в Ел Гуна. Много ни хареса.

# 726
  • Мнения: 2 652
Иво, пожелавам ти ,да се осъществи тази екскурзия както за теб така и за другите българи от групата . Бях миналата година и сега не стои на дневен ред тази дестинация но ...колко още неща има да се видят в Египет ..Александрия - имаше двудневна екскурзия с нощувка в х-л Хилтон 5* , Имаше екскурзии до горното течение на Нил ..към Асуан . Просто за 7 дни не може човек да се докосне до тази древна култура . Но дано всичко мине добре и ...снимки !! bouquet

# 727
  • Мнения: 3 215
Хайде, дано живне и дестинацията, и темата, че най-после наближихме 50стр и искам новата тема да я пусна освежена Simple Smile

# 728
  • Мнения: 6 031
Хайде, дано живне и дестинацията, и темата, че най-после наближихме 50стр и искам новата тема да я пусна освежена Simple Smile

Да помогна тогава.  Grinning

Мисля, че не съм показвала тук снимки от Египет.  Laughing

С огромно удоволствие бих се върнала там отново!

# 729
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Пропуснала съм снимките. Чудесни са...и като ги гледам си мисля...така както ги няма тълпите от туристи, колко по-хубаво ще е.

# 730
  • Мнения: 6 031
Пропуснала съм снимките. Чудесни са...и като ги гледам си мисля...така както ги няма тълпите от туристи, колко по-хубаво ще е.
И миналата година нямаше особено големи тълпи.

Имаше обекти, където си бяхме абсолютно сами - например в храма на Сети I.
В Рамесеума, също бяхме само ние...

Иначе да кажа, че ми се ходи в по-южните части - към Абу Симбел, но за там изискват предварително подаване на документи и се пътува с въоръжен конвой.

# 731
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Разкош. Така можеш да се насладиш на мястото...Като е лудница ми идва в повече.

# 732

Общи условия

Активация на акаунт