Една вечер с...?

  • 17 353
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Е? Аз, някак, съвсем буквално май ги приемам нещата с мъжете - ако искам и имам пряк достъп като общуване до някой мъж, когото харесвам, направо действам. За мен е загуба на време да си мечтая за някой мъж, който дори не подозира за съществуването ми, нито е вероятно някога да го срещна и лично да се запозная с него. Ако случайно някой ми се мерне в полезрението и ме впечатли, ще видим какво ще го правя.  Simple Smile
Ти пък много задълбаваш. Аз също не съм си мечтала никога, поне нямам спомен. Сега заради темата се замислих и си избрах тоз убавец.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ако трябва да се огранича да мъже - Киану Рийвс и Антонио Бандерас.
Иначе има жени, с които искам да се запозная, уви, някои не са сред нас вече - баба Ванга, Лейди Ди например.

# 17
  • Мнения: X
С Nikki Sixx. От партито на Аксел само може да ни дишате във врата.  Mr. Green
Аксел? Ужас!  Sick




Ники на живо е по-хубав от всякакви снимки, нищо че минава 50.



Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 22:09 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 337

Е какво му в на Аксел> Толкова е...мърр Mr. Green

# 19
# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
На Аксел много му се кефех като бях тийнейджърка.  Thinking newsm78

Тоз Ники ич не лошав. Blush

# 21
  • Мнения: 5 710
oh, това е моя човек


# 22
  • Мнения: X
На Аксел много му се кефех като бях тийнейджърка.  Thinking newsm78

Тоз Ники ич не лошав. Blush

Не, никак не е лошав Никито.  Laughing
Бтв, в тяхната книга (на Motley Crue) The Dirt четох доста неприятни неща за Аксел. И аз му се кефех едно време, но със сегашната си външност ми е отблъскващ. Сигурно човек като е кофти от вътре, старее като цървул, а не като катедрала.

п.п. Мъжът от горния постинг е страхотен, но като питаха за една вечер само и аз такова ...  Embarassed

# 23
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Много ме кефеше Аксел,като певец все още,но и аз съм 4ела доста гадни неща за него.Винаги съм предпочитала Slash Heart Eyes
Цитат
Мъжът от горния постинг е страхотен

O да...

# 24
  • Мнения: 684
С ето този синеок рошко  Flutter



Как ще протече вечерта?! Ще го гледам без да откъсвам очи и отвреме на време ще му рошкам косата. И ще трябва да го разсмивам, защото има прееееелестна усмивка!... Но като се замисля той е професионалист - и без да го разсмивам ще се усмихва омайно Laughing

П.п. ...Оооо, и ще му слушам британския акцент!

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 23:44 от jas.min

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Много моля ЦОННА ако обича да си махне ръцете от моята мечта! Grinning

Той е МОЙ!

Андариел,усмихни се бе,жена!Няма да ти се счупи някой зъб. Mr. Green

# 26
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Категорично не мога да се огранича с един Mr. Green. След дълго мислене изборът ми се спря на тези тримата





Вечерта ще е... интересна Whistling Whistling Whistling

# 27
  • Мнения: 945
Ето го моят човек, малко е поостарял, но не ми пречи Laughing

                                                        


Ери, дай някой жокер Grinning Аз обичам луканка Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 175
Искам вечеря с него:



Искам да си приказваме до сутринта. Беседа с умен човек, променил историята. Не ми трябват разни захаросани актьорчета да точа лиги по тях. Не че и този не си го бива де  Wink

# 29
  • Мнения: 257
Аз бих перифразирала така въпроса - Какъв разговор би се получил между Минка от село Малък Чочовен и Анджелина Джоли от Бевърли Хилс ? Освен да обсъдят технологията при доене на кравите?  Thinking
Иначе приветствам човешкото въображение,особено в късните часове  Wink което ме подсеща,че е време да се отправя към покоите си.

Общи условия

Активация на акаунт