Януарските деца стават на една! (Стиснати палци за Тея от всички) - 30

  • 26 275
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните пораснали бебоци:
Юлиян на мама borianna
Кристиян на мама Brilliantine
Емил на мама Chopi
Калоян на мама mishen
Константин на мама teodolinka
Елина на мама Ivet_baby

Пожелавам им много здраве и безгрижно детство!!!!

Честит празник на всички акушери!!!!  bouquet  bouquet
Ноеми да Ви е честита новата придобивка!!!!!
Болничките бързо да оздравяват Hug
vall_t Честит ти рожденик!

# 661
  • Мнения: 496
Бонджорно, мацки!
Днес светът е една идея по-хубав като че ли (Пепинка, имаш пророчески таланти!  Hug).

Първо ЧРД на Емил, Елина, Кристиян, Калоян, Константин и Юлиян! Да са живи и здрави сладките дечица!   newsm59 newsm38  party041
Чопи, Ивет, честит празник и на вас, както и на другите мамчета!   bouquet
Камче, пропуснах и на теб да ти честитя малкото рожденниче вчера! Много щастие и здраве от все сърце желая!  newsm67
Вал, честит рожденник и на теб!   bouquet Да е жив и здрав, много да се обичате и да се слушате! Ииии, опасна работа си, какви торти майсториш!
Арабелка, уелкъм! И аз така като теб се помотвах сума време, но се поправих и виж колко ми е хубаво сега в компанията на такива лични и мили мами!  Heart Eyes
Катенце, каква "закусчица", бе мацко?! Това си е цяла гала-закуска, ако има такова понятие! Мерси, все пак, почерпвам се веднага!  Wink

Ние сме бая недоспали с дребното, понеже приплаква цяла нощ, но... каквото, такова... Мажем се с лекарството и чакаме подобрение. Мерси за подкрепата!  Hug

# 662
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Кате , ако има мами на диета ще им прецакаш отслабването.
Огънят ме стопли определено.

# 663
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 999
Ха здрасти!

Сега ще се опитам по-адекватно да пиша...  Mr. Green

Честито на всички днешни рожденичеца, както и на тези, които пропуснах тези дни!!

Ей, Буби, милото Зори  Cry Cry дано бързо минава тази гадост  Praynig

Ивет Бейби, стискам палци за вашия апартамент, в момента пазара доста се е раздвижил!

Овесени  ядки - аз си ги правя, най-често с кисело мляко и сирене.

За отбиване още не мисля... надявам се някак от само себе си да се отбие Тервел, както Пресиян, но засега никакви такива индикации не виждам  Mr. Green

Подправки  Whistling всякакви. Тервел си яде от нашата манджа. По-конкретно: червен пипер, магданоз, копър, девесил, кимион, розмарин, босилек, риган, чубрица, джоджен, целина листа, бахар, лук и чесън в големи количества. Не съм вкарала само черен пипер и горчица (от тези, които ядем ние). От сладките - какао, канела, мак.

# 664
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 999
И сега да разкажаааа  Flutter
Първо благодаря на всички за честитките!!!  Hug

Така... значи преди около 2 седмици си харесахме много кокетно жилище на прекрасно място, НО на непосилна цена. Предложихме на купувача по-ниска, той не се съгласи... и го отписахме. (Мишел, Какче, говоря да онова жилище) След няколко дни продавачът предложи друга цена. Тя пак не ни устройваше и пак така - тишина от негова страна, съответно ние пак го отписахме. Междувременно си ходих на други огледи, но все нещо не ми хващаше окото.
Само да добавя, че имаме изключително тесни критерии - и като район (медицинска академия, стрелбище, хиподрума), и като сума  Tired... направо невъзможни. Искахме или да е или за тотален ремонт и заради това на ниска цена, или изцяло готово и пак на прилична цена.

Та... харесах онзи ден (в четвъртък) друг апартамент, за основен ремонт. Вчера си извиках майстори да направят оценка горе-долу колко ще ни излезе ремонта като сума, за да видим дали ще се вместим в бюджета си. Пълен абсурд ooooh!!!! - 20 бона само за ремонт Sick, обзавеждането отделно! Ноу уей Naughty! И така, изстрелях се тъжна с 200 оттам и точно се качвам на колата и ми звъни брокерката - продавачът, с който се пазарихме за другия апартамент, се е навил на нашата цена... и това става в 3 следобед! Shocked И сега всичко става на бързи обороти. Звъня на Крас да ми отговори, щото продавачът бързал. Дадохме положителен отговор веднага. Тя се свързва с другата брокерка, тя с продавача - човекът искал асап да задвижим нещата, че бил с кредит и му текат вноски. Да, ама ние в събота (сиреч днес) не можем, че ще пътуваме. Той не може вчера... а сега де! В 5 ч звъни отново - продавачът се освободил, до 1 час да сме в агенцията. Взимам пари - ние вкъщи повече от 20 лева не държим, но точно тогава имахме, защото бях теглила именно да стоп капаро.  Нарамвам Тервел, тичам в градината, взимам Пресиян, взимам Крас от работа и цялата сюрия се изтърсваме в офиса... и преговори до 8 вечерта... Тервел се изнерви, Пресиян щеше да заспи, че беше на ски цял ден...

и така... толкова светкавично стана всичко, че цяла вечер мигах като теле...

# 665
  • Мнения: 58
Днес моето момче стана на 1 година! Нека да ми е жив и здрав! Да бъде много щастлив,послушен,добър, умерено палав, чаровен и умен! Да следва сърцето си, но и да се вслушва в ума си!

За мен тази година с Емил бе изпълнена с много нови и хубави,най-хубавите ми моменти и чувства! Не знаех,че една жена може да бъде толкова щастлива,докато не станах майка. Не. МАЙКА. с главни букви Това е прекрасно.

Благодаря и на Вас,че сте тук, във форума.  Hug

Почерпете се виртуално!





Честит 1-ви рожден ден и на другите дечица! Здраве, щастие и безгрижно детство!

Вал, да поглезиш твоя мъж! Да е жив и здрав!

Половината от гостите няма да дойдат  Sad

# 666
  • Мнения: 6 443
Здравейте, момичета! Искам да се извиня на всички дечица, на които пропуснах рождените дни!

Честит рожден ден на порасналите Ади, Боян и Вики, родените на мъжкия ден Иван, Даниел и Адриан, Рая, Лия, Йоана, Ивайло, последните козирози Марти, Рая, Вики и Божидар и водолейчетата Деница, Тина, Оги и Ивона! Бъдете здрави, усмихнати и много щастливи! Весело детство!

Честит рожден ден на Юлиян, Кристиян, Калоян, Константин и Елина!
Специални поздрави за рождения ден на Емо! Hug Heart Eyes
Весел празник!


Чопи, честито ти пораснало детенце!  Hug  bouquet


Всички из дома се тръшнахме болни. Алекс с една висока Т над 40 градуса, Дани и той над 39 и за капак и аз. Познайте как се гледат 2 болни деца от болната им майка.  ooooh! Едвам изкретах. От вчера малко поживнах и аз, че е по-добре положението. Но беше страшно. Пфу!

Ноеми
, честито!   bouquet Да го полеете одобаващо!

Анабела, тортата е супер! А за камерата много тихичко ти завиждам  Blush Че ми е мечта точно тази!  Crazy

Инка, няма как да не отбележа! Видях ви с Ема във ФБ и сте страхотни! Май за първи път ви виждам  Hug

Някой беше питал за гърнето - не се одобрява от Дани. Мисля след месец- два направо да махам пелените и да видим какво ще става. Нощни, Бебеш кога имаше прозорец?

Бебеш, освен много положителна енергия да ви изпратя  Hug

Вал, честит ти рожденик! Да ти е здрав и послушен!   bouquet

Буби, много неприятно. Дано бързо да се оправя малката Зори!  Hug


Момичета, преди време ви бях споделила, че подаръците от РД на Дани ще дарим на Комплекс за социални услуги в нашият град. Вчера пуснах тема във форума, и във ФБ пуснах съобщение, но интереса изобщо не е голям, а ми се искаше да да съберем повече неща. Малко съм разочарована, но колкото - толкова. Ако искате и вие да се включите, просто ни
ПОДАРЕТЕ ЛЮБОВ!!!

# 667
  • Мнения: 58
Пате, ти ми беше вестителка, но незнам защо не ти записах и двата тел. номера. И в дена на събитието, миналата година по това време, звъня ти, звъня ти,на този,който имах .... И накрая вестителската новина се падна на БенджиHug и за двете ви

Ноеми, честит Ви апартамент! Всичко е станало на тагадък,но важен е резултата.

Всички болни,малки и големи, да се оправят, в т.ч. и мойта племеница,заради която днес няма да дойдат. Болничка е

# 668
  • Мнения: 1 687
буби, ужасна случка!
значи все пак малката бубинка са я тормозели венците, ама защо толкова сериозно Sad
ще се оправи де! ти ще ни докладваш ката час Simple Smile

ноеми, айде, честит ви апартамент! сега те чака ме по-често тук, няма измъкване! Simple Smile

вал, честит ти рожденик! и следващият път - по-напред в листите! Simple Smile

честито и на днешните рожденичета!

аз много страдам - утре съм цял ден на бачкане, а то точно днес да вземе да навали, ще измра от студ по спирките! Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 116
Честит рожден ден на днешните рожденници  Hug Да сте живи и здрави  newsm59 newsm67 newsm38

Арабелка Козелка добре дошла  Hug

Вал да ти е жив и здрав мъжот  Mr. Green Много да те слуша, да ти помага с домашната работа и децата и да ти носи пълен портфейл  Hug

Буби добре, че сте имали такива познати да реагирате бързо  Peace Скорошно оздравяване  Hug

Ноеми голямо приключение, НО важен е крайният резултат  Peace

Елч защо си на работа в неделя?

# 670
  • Мнения: 1 687
по време на сесия няма събота и неделя Simple Smile

# 671
  • София
  • Мнения: 598
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КАЛОЯН НА МИШЕ! ДА Е ЗДРАВИЧЪК, ПАЛАВ И ЧАРОВЕН МАЛЪК ГОСПОДИН!

ЧОПИ, ЧЕСТИТО ТИ ПОРАСНАЛО МОМЧЕНЦЕ! И НА НЕГО МНОГО ЗДРАВЕ И СКОРО ДА СИ ИМАТЕ ПРЕКРАСЕН ЛЮБЯЩ ТАТИ!

Ноеми, честит ви апартамент! Със здраве да си го ползвате!

Пате, буби, да оздравяват бързо буболечките. Буби, като писа за червеното петно на езичето, си помислих за стоматит, ама викам да не съм лош пророк. И аз бях с такъв миналия месец, малко трудно се преглъща, но се ядва!

# 672
  • София
  • Мнения: 5
Момичета нещо на последък не мога да се добера до форума и да видя какво става, но влизам сега за да поздравя всички рожденници няма да споменавам поименно, защото са много тези които съм пропуснала...........Мили деца бъдете живи и здрави много щастливи и усмихнати, скъпи Мами нека малките същества изпълват сърцата ви с много много радост и усмивки всеки ден!!!!!!!!!Честит Рожден Ден на всички!!!!!!!!!!!! newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 Tada  party041  Gift

# 673
  • Мнения: 411
честито на днешните  рожденници!

vall, тортата ти е супер  Grinning! направо ми се прияде   chef.

буби, много гаден този стоматит, бързо да оздравявате.

# 674
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Момичета много Благодаря, за пожеланията Hug Благодаря Ви, че тази една година /и повече де/ споделяте нашите радости и тревоги и ни подкрепяте...Радвам се, че сме заедно Hug
Тутс  Hug за Нелка Wink

Честито и на днешните ни пораснали дечица  bouquet

Ноеми честита Ви къщурка, нека е изпълнена с мн хармония, любов и разбирателство Laughing
Буби spoko
Арабелка Козелка  welcome

Отбиването на този етап и двамата не сме готови за това. След тези 5 мъчителни дни осъзнах, че поне един от двамата трябва да е готов на тази стъпка.....е за момента не сме Naughty  Може би към края на лятото ще се опитам да махна дневното кърмене, за да може есента като го пусна на ДЯ драмата да не е още по-голяма Confused
Подправки почети всякакви - магданоз, копър, джоджен, риган, даф. лис, чубрица /стрита/, мащерка, босилек, червен пипер, чесън, канела .....
Елда- почистената и измита  се вари в съотношение 3:1 за около 10мин.Похлупва се и престоява още толкова извън котлона.Докато е още топла се подправя с бучка масло и обезсолено сирене. eat

ПП Чопи развълнува ме smile3525

Общи условия

Активация на акаунт