Януарските деца стават на една! (Стиснати палци за Тея от всички) - 30

  • 26 325
  • 718
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Имаме си апартамеееееееееееееееееееееееент!
Сори, не мога да ви изчета, но много ми се прииска да споделя!!!! Hug
Честитоооооооооо!
Хайде сега разказвай! Какъв, къде, и прочее.... Няма да ти вадим думите с ченгел сега...  Simple Smile
Както казва една приятелка - ЗАпочни от звъни се ( т.н.всичко едно по едно и с подробности Simple Smile )

Роси страхотна торта  Hug

# 646
  • Мнения: 68
 Честито на всички рожденици, които пропуснах! Да са живи и здрави и много щастливи!
 Честит рожден ден на вчера празнувалите Лия, Йоана, Рая и Ивайло и днешните Божидар, Тина, Вико, Мартинко ,Рая, Деница, Оги и Ивона! Много здраве и щастливо детство!
 Страхотни торти,  Embarassed, аз и един кекс не мога да забъркам.
 На гърне слагам чат пат, най-обича в чисто сменен памперс да ака  Mr. Green
 Ноеми, а честито! Тъкмо като спря да търсиш а  Simple Smile, трябва да го полеем, може и лятото ако минаваш насам, аз ще помня  Peace.

# 647
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Буби като видях снимката за тебе се сетих и така ме хвана яд ,че не я открих за вашия РД
Мелона ,браво на тебе за изпита,как го правите този номер с ученето и всичко останало,евала   bouquet
Тонита Hug
Ноеми ,честито!Много прекрасни и щастливи моменти ви желай в него!

Аз утре си изпращам гостите/бебе Калина,етърва ми и девер ми/  Cry и ми едно скапано

Анабела тортата е страхотна !

Открих начин да пиша във форума,събличам Нели по боди с боси крачета и я оставям да циркулира/я що чудо изписах/ Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 22:40 от tuty1

# 648
  • Мнения: 496
Ха добър вечер!

Ееех, не мога да се включа цял ден от търчане, но първо да кажа каквото имам на ум, че ще забравя.
Така.
Ноеми, честита придобивка! Със здраве да я ползвате, отдавате или каквото там сте намислили! Simple Smile Ти си наистина всестранно развита личност, понеже както разбрахме, освен в човешките рес-си имаш голямо бъдеще паралелно в музикалния бизнес (справка Коледното парти на софийските мацки) и в бизнеса с недвижими имоти!  Mr. Green Майтапа настрана, радвам се, че усилията ти се увенчаха с успех!  Peace
Тонита, права си - януарските дечица сякаш са избрани по хубост, да са ни живи и здрави!
Тути, не бъди тъжна, пак ще дойдат! Само здраве да има!  Hug
Анабела, МарияП, Зайке, ама много красиви тез деца, бе! Пу!  Hug
Бебеш, радвам се, че си отпочинала!

Аз днес изтрещях тотално. Оказа се, че Зори е направила афтозен стоматит в комбина с вируса, в следствие на което венчетата са толкова отекли и подути, че почти са покрили вече порасналите зъбчета!  Shocked При малко по-силен допир кървят, а малката почва да пищи истерично. Полудях! С 300 зора намерих детски стоматолог на разположение (двете доцентки, които имах предвид бяха извън града). Добре, че беше една приятелка на зълва ми в София (детски стоматолог с богат опит), която успя още по телефона, чувайки обясненията ми да ми каже за какво иде реч. Та с 300 зора изнамерих детския стоматолог в Пловдив, който все пак да я погледне и той потвърди диагнозата. За мое учудване, обаче, ни предписа Тантум Верде, което не се дава на деца под 30 месеца, поради съдържание на спирт и ментол... Добре, че приятелката на зълва ми ми продиктува едно лекарство, което се прави по рецепта, та сега третирам с него... Дано мине по-бързо, че междувременно Зори отказва вода, понеже я боли като пие от шише, а по друг начин не може... Не иска и да суче, та май се отбиваме преждевременно... Tired Абе... мани... На всичко отгоре подпрях и колата днес при една маневра (бях тотално изтрещяла вече) и пукнах кутията на резервната гума отзад на багажника... A day to remember!
Оплаках се хубавко...  Embarassed

# 649
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Буби Hugстискам палци бързо да минава и да се успокои малката шушка Praynig
А за снимката имам подготвена една за втория и третия РД на Зори Grinning

# 650
  • Мнения: 496
Мерси, ТутиHug Hug Hug

# 651
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, благодаря за милите пожелания.Поплаках си.

ЧРД на всички от мен, бъдете щастливи деца.
Роси - прекрасната ти дъщеря да е все такава.

Ноеми, подробности?

Ние 3 дни празнуваме, та не чета много.

Калинката е страхотен.

# 652
  • Мнения: 93
ох, Буби, мнооого гадно... дано мине бързо, миличката шушулка  Hug

Ноеми Честито

ral  моята приятелка беше пробвала всички частни кухни и най беше доволна от Хер бебе, та и аз мисля да пробвам първо тях

# 653
  • Мнения: 119
Честит Рожден Ден малки мечета - Дари, Виктор, Марти и Тина.
Честито и на Рая, Дени, Оги и Ивона и Белослава - много здраве с пълни шепи за всички пораснали бебета Simple Smile


Svetoslava - аз елда не давам, че ми е гадна, но варя просо (някой тук каза-sorry, че не помня ,че било добре за анемията) и го смесвам с кус-кус - хич и не забелязва и поне малко хапва.
Ноеми - Честито - сега остава да се похвалиш и за Перу   Heart Eyes
Калин фризьор ли ще става - да пращаме мадамите на прически  Laughing
Бебеш - ще видиш, че е за добро  Hug Браво на Явор. Сега ще видиш, че за нула време ще проговори.
Аз за говоренето не се притеснявам, ама хич. Децата са като попивателни- попиват, слушат, мълчат, трупат бисери.....и като почнат няма спиране.
Буби - целувки на Зори - дано да и мине бързо...(за колата-като се наспиш и си забравила)

Прекрасни са "бебоците" ни. Всеки път като видя снимки като вързопчета и сега и ми трепва сърцето и една гордост ме обзема. Да са живи и здрави и все по-красиви ще стават  Hug



Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 00:58 от pepink@

# 654
  • Мнения: 4
Момичета, привет!
Първо искам да ви почерпя виртуално /ако можех и реално/ за първия рожден ден на моето съкровище - Елина!    party023 newsm38 Много съм щастлива, не мога да опиша с думи какво усещам като си спомня за днес, но една година назад  Heart Eyes Heart Eyes
Да са живи и здрави и вчерашните и днешните рожденници   bouquet nbirthday

Благодаря на всички, които ми отговориха за удрянето на шамарчетата и ходенето на колене   bouquet Исках да си сверя часовника дали са нормални тези неща Simple Smile

Бебеш  Hug, почивай си повече и много се радвам, че Явор приема с радост яслата!
Буби, много неприятно за малката - бързо да се оправя, ти също да се успокоиш!
Ноеми, честит апартемент! Ние също в момента сме нон стоп по огледи и дано скоро си харесаме нещо  baby_neutral
Адис, какво количество си давала от Перитола? На нас ни предписа три пъти по 1 мл. Поне един месец да го давам. Имам чуството обаче, че тя само спи от него, то няма кога да яде. Лекарката ми каза, че трябвало да не я оставям дълго време без хранене, да яде по-често по малко, защото иначе си харчела от запасите и също отслабвала.
Също се чудех дали заради сученето не яде  Thinking Имам чуството, че почти нямам кърма, но тя през деня постоянно иска да суче, нощем е само по гърдите ми - тотално е пристрастена. Отбиването ми се струва мисия невъзможна. Много ми е притеснено какво ще я правя с това неядене и сучене нон стоп...
Може ли да ме включите в групата във фейсбук, за да мога и аз да споделя снимки, че тук все още не съм се научила да качвам  Crazy Мерси!
Айде, пак се улях  Blush

# 655
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug
Чета ви още от бременността и имам чувството, че вече ви познавам. И аз се чудя защо вече година и половина така и не написах нищо, но ето, че в тази прекрасна нощ в 2 часа ми дойде музата.
Терминът ми беше 31 Януари, родих на 1-ви Февруари, но все пак си се чувствам януарка. Моето момченце се казва Виктор, роди се нормално. Все още се кърмим, но и ние сме на вълна отбиване. Той е много пристрастен, но за моя изненада за сега се справям доста успешно и ни остана само едно кърмене за приспиване вечер.
Едва ли ще бъда много активна в писането, но реши все пак да ви се представя, стига съм воайорствала Embarassed

# 656
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните буболинковци:
Юлиян на мама borianna
Кристиян на мама Brilliantine
Емил на мама Chopi
Калоян на мама mishen
Константин на мама teodolinka

Елина на мама Ivet_baby


Честито и на всички, които пропуснах последните няколко дни! Да сте ни живи, здрави и много усмихнати, сладки мишленца!

Буби, ама че работа. Дано по-бързо се оправи Зори.

Бебеш, за добро ще да е било отлагането. Браво на Явор за яслата.

Още нещо исках да напиша, ама малкия ме врънка тука да се разхождаме из стаите.

# 657
  • Мнения: 142
Добро утро и честито на днешните рожденици.
Арабелка Козелка добре дошла или добре представила се  Simple Smile
Ноеми, честито и на теб.
Аз днес съм с пълна програма - главоболие, кръст, корем и цикъл. Малката се буди 100 пъти, абе красота.
Буби ужас, не мога да си представя какво и е на малката буболечка. Дано бързо мине.
Изпускам нещо, но после ще добавям

# 658
  • Мнения: 5
Добро утро  eat

айде по една вкусна топла закусчица в тази зима непоклатима Simple Smile



Честит празник и на днешните малки и вече големи рожденници - да са живи и здрави, много весели и засмени и палави игри без чет им пожелавам! Честит празник и на родиртелите!

Ноемииии, ай честито и наздраве  cheers всички чакаме подобрен преразказ  Wink

БубиHug голям петък 13ти си имала вчера, стискам палци да се оправяте бързо  Peace

ами това от мен, ще се включа като дойде време я за обяда, я за вечерята, но днес аз съм ин сървис дет се вика  Laughing

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Честит празник на днешните ни пораснали дечица - Емил, Юлиян, Кристиян,  Калоян, Константин, Елина.
ЧОПИ  Hug Hug

Почерпете се за здравето и на ММ - днес и той има рожден ден. Направих му една тортичка, да ме слуша повече и ядосва по-малко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт