Кюретаж и забременяване след това - 28

  • 20 559
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 242
Момичета, лечението с хомеопатия винаги е съпроводено с диета само плодове и зеленчуци без яйца мляко никакъво никакво месо никакво масло сладко изобщо нищо зеленчукови супи фрешове и чист хляб. Аз вдигнах 38,2 изпотих се сега температурата спада преди малко беше 37,7 дано да спадне още и всичко да е наред. Направила съм си една голяма кана фреш. Бебчето одеве като се закашлях ме заболя много рязко корема сега ме боли лекичко но постоянно. ... познайте в какъв филм съм, но си повтарям Здравата ябълка не пада от дървото ...  Hug благодаря ви за подкрепата безценни сте  Heart Eyes

# 766
  • Мнения: 95
Като стана въпрос за компрес за гърло, знам много ефикасна рецепта, която помага и при гнойни налепи: пресича се прясно мляко с малко лимон или оцет и се прави прясна извара, която се мамазва върху парче плат (може и върху дамска превръзка) и се поставя компрес на гърлото. Държи се около два часа.

# 767
  • Мнения: 354
Вики къде го пипна този вирус точно сега бе момиче?
Стягай се! Да се възстановяваш бързо и в понеделник при док всичко ще е наред ще видиш. Hug

# 768
  • Мнения: 338
Ех Вики, точно сега ли те пипна гадината. Мен най-много от това ме е страх - да не се разболея. Дано температурата ти продължи да пада и в понеделник да ни зарадваш с тупкащо сърчице. Не знам дали не е по-добре да вземаш парацетамол newsm78

# 769
  • Мнения: X
Вики, високата температура не е никак хубаво да я имаш при бременност, не смятам, че един парацетамол ще ти навреди, за да я смъкнеш ! Успех и стискам палци !

# 770
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Troy
Затоплено прясно мляко не трябва да се взема при кашлица ! Млечните продукти отделят слузести вещества , а при една кашлица когато дробовете са пълни ,това е последното нещо за което може да си помисли .
Да, тези теории и аз ги знам и поддържам, но факт е, че по съвет на педиатъра за детето ми затопленото прясно мляко с лъжичка мед действа идеално против кашлицата всеки път, когато се появи.
Друга рецепта против кашлицата е сокът от настърган лук  посипан с захар и оставен да престои една нощ.
Точната рецепта:
http://zdraveopazvane.com/%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%82/
Високата температура е изключително опасна, особено ако е продължителна и над 38 градуса.
Наистина парацетамола е нужен в такива  моменти. Не трябва да се пренебрегва и памука напоен с оцет.
http://www.az-jenata.bg/index.php?page=article&aid=2989

# 771
  • София
  • Мнения: 13 206
Момичета вмъквам се да кажа 2 неща.
Първо Вики да сваля непременно температурата. Какви да тия 38 градуса  ooooh! Сваляй, Вики максинлано бързо температура. Нищо няма и да пиеш парацетамол

Второ, искам да споделя за кашлица какво ми помогна когато бях бременна и после когато кърмя. Черна ряпа с мед. Взима се черна репичка, отрязва се капаче отгоре и с лъжица се издълбава вътрешността. Да стане като чаша. Вътре се слага лъжица мед и се поставя цялата ряпа в чашка така че брадичката й да е потопена във вода, за да е свежа. От меда ряпата пуска периодично сок. Тоя сок се пие е мнооого помага за кашлица. Направо е вълшебен. Който ме познава знае какъв скептик съм по отношение на такива методи, ама това се оказа чуден лек.

Айде, пожелавам по-малко болнички! Hug

# 772
  • Мнения: 449
Vache,тази рецепта съм я чувала от няколко места,явно наистина действа Peace.Ако ми се наложи,ще я пробвам първо нея.
Вики,и аз в начална бременност имах силни болки при кашляне и особено при кихане,даже единият път по това разбрах,че съм бременна.Споко,всичко ще е наред! Peace
Basis,благодаря ти за статията,много е полезна!
Тони,скъпа,къде си... Blush

# 773
  • Мнения: 7 118
Аз за кашлица съм правила лук със захар и също много помага, като се има предвид, че моята за няколко часа става жестока и давеща..направо започвам да не мога да дишам от нея.
Това с ряпата също е страхотно, знам го от мама, но не съм го пробвала. Благодаря за напомнянето, ВачеHeart Eyes

Вики, пиши как си, мила!


# 774
  • Мнения: 343
аз давам на малкия за кашлица ,лук с мед и мед с канела също  Peace

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 15:33 от мечтание

# 775
  • Мнения: 736
мечтание  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 776
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт