Бургаски мамчета - 7 - ма тема

  • 29 458
  • 734
  •   1
Отговори
# 255
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
добро утро Шоки - да си стои на топло Бебо и като реши ще излезе  Hug

# 256
  • Мнения: 85
и така ето за повръщането,трябва да се притесняваме когато:
1-фонтаните са по опасни за момченцата stork-boy ,те били по склонни към някаква си болест(гастро-нещо си)
2-повече от 2 обилни повръщания на 1 хранене
3- ако повърнатото има миризма или застояло мляко от предното хранене
4-ако повърне повече от това което е изяло
мисля че това беше,ако се сетя друго пак ще пиша
ние сме на чай от копър на хип,и еспумизан л,засега спи,само леко се свива от време на време,снощи беше ад
майка ми ми донесе и една обаяна блузка,ако случайно е урочасана,дано да и мине каквото и да е Praynig

# 257
  • Мнения: 105
Здравейте майчета:)

January - аз вече гласувах за Светлина и как няма да гласувам за нея Simple Smile. Да прослушах си ви по телефона Simple SmileSimple SmileSimple Smile не се сдържах след като ви мислих доста дни:)

Ние днес бяхме на полагащия ни се преглед в Девата. Жорката е добре. Наддали сме вече 1 кг. и сме 3900 кг. Simple Smile. Но съм малко и разочарована от момичетата на рецептия. Защо ли ? Ами когато ми сваляха конците попитах кога мога да си запазя час при педиатърката Колева. Тогава една от тях ми каза на 22.01.12 от 11.30 часа. Е днес отиваме и се оказва, че тя не била на работа. Направо нямам думи. Беше редно след като има промяна в графика или незнам каквото там е станало да ми се обадят нооооооооооо. Прие ни лекарката на смяна, за която нищо не бях чувала - д-р Хрусанова. Много са зле тези на регистратурата:(SadSad

# 258
  • Мнения: 49
Танче, браво - расте юнака. А за рецепцията на ДМ думи нямам. От тях съм вдигнала ръце и аз. Много са зле. Ако си обучат или подменят рецепцията мисля, че много от проблемите им ще се оправят.

# 259
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Танче д-р Хрусанова е единствената лекарка там на която имам 100% доверие-не се тревожи  Peace

# 260
  • Мнения: 105
Танче д-р Хрусанова е единствената лекарка там на която имам 100% доверие-не се тревожи  Peace


аз не се тревожа дали лекарката ни е обърнала достатъчно внимание, а съм ядосана на момичета от регистратура. все пак за това са там и им плащат за да дават нужната и най-вече точна информация:)

# 261
  • Мнения: 49
И Танче, честита ви месечинка - да е жив и здрав Георги и да продължава да слуша мама и тати Simple Smile   bouquet

# 262
  • Мнения: 105
И Танче, честита ви месечинка - да е жив и здрав Георги и да продължава да слуша мама и тати Simple Smile   bouquet

Благодаря, но утре ни е месечинката:)Simple SmileSimple Smile

# 263
  • Мнения: 49
ЕЕЕЕ месечинка е на 30 ден Simple Smile. Не всеки месец има 31 дни  Embarassed

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Тане, браво на Жорката, че е наддал 1 килограм!Все така да си папка и расте занапред!
Днес няма висока отчетност тук, хайде, новозаписалите да се отчитат  Laughing
А другите да не се вихрят само във фейса  Wink

# 265
  • Мнения: 35
Хайде и аз да дам отчет - ако до 30-ти не съм родила,
влизам в Девата за предизвикване. Ох, малко ме хваща шубето. Whistling
tania_burgas - браво на малкия мъж, много добре се движи. Hug

# 266
  • Мнения: 105
ЕЕЕЕ месечинка е на 30 ден Simple Smile. Не всеки месец има 31 дни  Embarassed

Аз ще си ги смятам по датата на раждане:)


Хайде на анкетката. Ама моля ви предлагайте ми т.е. нека всяка от вас ми изпрати примерно заглавие на тема:)Simple SmileSimple Smile. Благодаря ви!!!

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 18:16 от tania_burgas

# 267
  • Мнения: 7
Да се разпиша и аз  Laughing
По - скоро да се оплача, в петък вечерта като ме хванаха контракции  Sad, на косъм бях да ходим в болницата, пих едно ношпа и леко по-леко отшумяха, но ако има следващ път няма да се замислям дали да отида или не. На вас случвало ли си ви е? Преди това също съм имала, но са били за секунди и отшумяват, а този път 30 мин нон стоп
Иначе днес бяхме до Джъмбо да огледаме какво има и там, след това в Хиполенд и в крайна сметка се прибрахме само с една играчка за бебо. Решихме, че началото на февруари ще напазирим всичко, и от 9 ( живи и здрави ) ще го чакаме, когато реши да сме готови  Hug
Утре съм на преглед, да видим как върви малкото ни човече, а и излизам в 45 дневния болничен
Лека вечер от мен!

# 268
  • Мнения: 2 474
Аз както и при първата бременност нямам никакви контракции,поне не и такива,които да усещам.
Нямам усещане,че раждането наближава. Laughing
Паломче,стискам палци бебо да тръгне сам и за леко раждане,разбира се. Hug
Влади,винаги се радвам да прочета твой пост.Как мина изпитът или да не питам? WinkНяма търпение да видя снимки на госпожицата ти. Heart Eyes
Танче,тези проблеми с регистратурата в Девата винаги ги е имало(поне откакто следя темата им тук и според отзивите,които имам от техни пациенти).Ей кога се роди Жорката кога и месец направи? Hug

# 269
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Палома негра, и от мен стиснати палци!  Hug
Щокич, ти защо бързаш, толкова го стиска този младеж, сега и той ще си се постиска малко, виж какво кофти време е, аз също не бих излязла в това време.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт