Бургаски мамчета - 7 - ма тема

  • 29 460
  • 734
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен! Шоки е на линия Simple Smile.

Да ви пиша и тук - утре чакайте парички от НОИ или поне някаква част от вас. Моите днес са наредени. Те нали във вторник и четвъртък превеждат.

# 286
  • Мнения: 1
здравейте и от мен да ви се оплача в петък  след рецептите които четох тук за салатки с цвекло вечерта си направих една салата и в събота цял ден прекарах в тоалетната провръщане от което се оказа че е алергия от цвеклото нямаше такъв ужасен ден а на вън тихо се сипе първия сняг
Така че не прекалявайте Simple Smile

# 287
  • Мнения: 85
След колко време е готов актът за раждане?
на нас ни казаха 2 седмици

# 288
  • Мнения: 49
Menina e написала по-горе 7 работни дни!

# 289
  • Мнения: 4
krisko6699 - явно си е до организъм. Дано не се повтаря вече Simple Smile
А аз да ви се похваля тръгнах за кауфланд да гледам намалените кърпи за баня,но отидох в мола и в LC WAIKIKI имаше намаление на детските дрешки. Е сдобихме се с 2 ританки с изключително сладурска щампа на дупето хихи - 2 бр. за 10 лв.
В другите магазини имаше също големи намаления ако някой се интересува Simple Smile

# 290
  • Мнения: 2 141
След колко време е готов актът за раждане?
7 работни дни.

Благодаря за информацията Simple Smile
Тъкмо, докато ме изпишат от болницата и той ще е почти готов, ако не ще ми го пращат.

# 291
  • Мнения: 70

Благодаря за информацията Simple Smile
Тъкмо, докато ме изпишат от болницата и той ще е почти готов, ако не ще ми го пращат.

Сори за любопитството, но откъде ще ти го пращат  newsm78

# 292
  • Мнения: 2 141
Март месец се изнасям в София, че края на месеца трябва да раждам.

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 4
Ваня, ти ли му носиш изцедена кърма или е на АМ?
Не, не му нося, казаха ми да си я замразявам, на АМ е. Даже днес вече са му махнали сондичката и е на шише Simple Smile
А акта за раждане си го взех на 20.01, а родих на 11.01, т.е. на 8-мия работен ден  Peace

# 294
  • Мнения: 0
На мен в болницата ми казаха да отида да го взема след 2 седмици, не отидох по-рано, а даже по-късно, не очаквах да е готов дори тогава, останах изненадана.

# 295
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Ваня, ти ли му носиш изцедена кърма или е на АМ?
Не, не му нося, казаха ми да си я замразявам, на АМ е. Даже днес вече са му махнали сондичката и е на шише Simple Smile
А акта за раждане си го взех на 20.01, а родих на 11.01, т.е. на 8-мия работен ден  Peace
А на коя дата е издаден? На Валерия го взех на 18ти, но е издаден на 13ти.
Аничка.бс, пътеката за секцио е 7 календарни дни, 7 работни дни в общия случай са 9 календарни.

# 296
  • Мнения: 2 141
Да стигна до там Simple Smile има къде да остана в София.

Момичета, наспахте ли се?

# 297
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен! Ох да ви се оплача предната нощ не съм спала от болки в корема и повръщане - не знам стомах ли е какво ли и вчера цял ден на легло. Аз по принцип съм нямала никакви проблеми със стомаха  - това да ме боли стомах не знам какво е. От както съм бременна често ме присвива  - и то аз си мисля че е стомах де - боли ме по-горе корема не ниско долу.Дали е възможно от бременността да ми се е раздразнил или......
  Бонбонче къде си? Хайде чакаме вече хубави новини!
   krisko6699 - съжалявам че така се е получило при теб с цвеклото .Явно наистина на всеки организъм по различен начин му действа. Е лек ден от мен момичета!

# 298
  • Мнения: 70
Добро утро!
Аз лично не съм се наспала - цяла вечер се въртях от болки в краката, място не можах да си намеря. Вече на 100% съм убедена, че бременост с бременост изобщо не си приличат, сега остана да се надявам да е така и при бебчетата  Mr. Green
Хубав ден!

# 299
  • Мнения: 49
Шоки, стискаме палци липсата ти да е за хубаво Simple Smile.

Stelinkata, ако те боли кажи и на док, че все пак си е болка, а и казваш, че често се случва.

Tafta, мен и китките вечер взеха да ми се изтръпват - просто нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт