ДайТе ми сЪвеТ миЛи МаМи

  • 1 110
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Дидка,Сами засега спи в такава кошара и ми е много удобно,но за заспиването си имаме ритуал-лягаме двамата,или който друг ще го приспива,гасим лампата и му пея или разказвам приказка докато заспи-обикновено до 10 минути е готов.
Но за бебо сме рашили да му  я освободим ,а баткото да настаним направо на голямо легло-може би ще оставим "Приста"та която в момента ползваме за гости,за да може някой да ляга до него  за приспиването ,а ще мисля по въпроса за падането-с нещо  ще заграждам.
Мислихме и за двуетажно легло,или от тези дето втория матрак е на колелца и се издърпва отдолу,но май още ни е рано-ще му мислим напролет

# 16
  • Мнения: 574
И аз съм пред такъв проблем и съм решила втората кошарка да е от леките. Така ще мога да си я местя когато искам до леглото и ако се окаже дзвер и докато шетам в някоя стая.Таман ще ги амортизираме и после ще вземем еднакви и удобни за двете деца като направим стая само за тях.

# 17
  • Мнения: 1 581
Виктор на 1г. 6мес. започна да спи сам на малко легло, подобно на това дървеното, но с ниските преградки и от двете страни. Не е падал никога, а много се врътка - намирала съм го и легнал на другата страна, освен това поне нашето легло е доста ниско - педя от земята, дори да се търкулне, няма страшно  Laughing
Все пак кошарите са за бебета, а той ще е батко  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 149
Здравей мила -наистина е страхотно дървеното легълце ,но мисля ,че синята кошарка ще ти е по-удобна ,защото после ще можеш да си я ползваш като така наречения "МАЙМУНАРНИК"-много е удобно,а като порасне бебче ще им направиш децка стая с еднакви по стил легълца .Това е моето мнение 1crib

Общи условия

Активация на акаунт