вграждане на мигли косъм по косъм!

  • 178 988
  • 770
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 991
Ами аз съм си боядисвала милите сама вкъщи. При условие че са руси, но хилави, потъмнява, но го няма ефекта както със спирала, която ги удебелява. Този метод е за жени с гъсти мигли с дебел косъм но руси. Боята нито може да ги удължи, нито сгъсти.

# 676
  • USA
  • Мнения: 7 309
Taка е,аз съм много светла и миглите/веждите ми са русички,защото прецених,че тази процедура ще ми е в плюс.

# 677
  • Мнения: 76
За първи път вчера си сложих мигли косъм по косъм. Уж в добър салон с хубава козметика, чисто, добри отзиви. Не се мих изобщо 24 часа след това. Но днес ми паднаха 4-5 миглички. След баня направо 3 на снопче. А изобщо не ги търкам, само ги реша нежно с четчица. Аз малко си поплаках на процедурата, де. 3-4 сълзички, защото отне по час и Половина на око и малко лепило почна да ми щипе, защото ми влезе в окото. Таа дали не е от това да не е хванало лепилото. Тя каза, че не пречи,но знам ли? И нормално ли е да почнат да ми падат още на другия ден или да сменям салона?

# 678
  • Мнения: 2 874
Къде ходи и каква сума ти взеха?

# 679
  • Мнения: 76
50 лв. В Бургас. Салона си има клиентела, затова се чудя само на мен ли така ми става или е нормално?

# 680
  • Мнения: 2 874
Ако искаш сложи и една снимка и ще ти кажа дали са поставени ок.
Аз съм от 5 години с мигли и съм сменила десетки салони.

Иначе, не е изключено да ти пада снопче дори и на следващия ден, особено ако ти е първо поставяне.

# 681
  • София
  • Мнения: 10 312
Я да сравним цените за София, 1-2D взеха ми 100лв. за поставяне, поддръжката ще е 60лв. множко ми се струва  newsm78

# 682
  • Мнения: 2 874
Толкова са в добрите салони. Къде ги слага?

# 683
  • София
  • Мнения: 10 312
Толкова са в добрите салони. Къде ги слага?

При една украинка, не бих казала, че салона е добър. Искам да отида няколко пъти, тогава ще дам мнение, засега не съм кой знае колко доволна, но другия път ще ми сложи други мигли, да видим.

# 684
  • Мнения: 783
А мигличките заедно с твоята мигличка ли падат? Защото ако да,просто твоите миглички си се обновяват. Simple Smile

# 685
  • Мнения: 76
Самостоятелно си падат. Ето и снимка. Малко е тъмничка, но пак се забелязва.

# 686
  • Мнения: 2 874
Ммм, не искам да те стряскам, но - не ми изглеждат добре.
3D ли са?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3405086052895332& … d=531796186891014

Това са в салона, в който аз слагам.

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
KPP, ти при кого конкретно ходиш в LashTag? Чувала съм, че някои от момичетата там работят супер кадърно, други – не чак толкова.

# 688
  • Мнения: 2 874
Ходя при Сави вече половин година. Изключително съм доволна.

# 689
  • Мнения: 18 492
Нормално е да падат, да. Но миглите са кофти - и като подредба, и като дължина. Съжалявам, че съм директна. Иначе и моите очи сълзят доста при процедурата. Накрая хванахме цаката, след като мацката се забави да ме вземе. Трябва ми известно време на климатизация, като идвам отвън, особено в студено време. Казвам си и при най-лекия дискомфорт на лепенката, защото дори съвсем малко да ми опира в ръба на някой от клепачите и се започва велико сълзене. Попива ме веднага със салфетка и често ме обдухва с едно мини сешоарче.

За съжаление нямам никакво време напоследък и да си запазвам час на 2 седмици за подръжка, ми е невъзможно. Ще пробвам другата седмица процедурата с извиване и боядисване (забравих как се казва).

Общи условия

Активация на акаунт