Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ян. 2012, 21:04 ч.

вграждане на мигли косъм по косъм!

• 149 038
  • 670
  •   2
Отговори
# 660
Момичета, искам да ви питам тези от вас които са с мигли косъм по косъм- сресвате ли.
Как е по- правилно : на мокро след баня/тоалет или Като са вече сухи.
И колко често го правите? Според мен трябва всяка сутрин...

# 661
  • Бургас
Аз моите ги сресвам веднага след като ги подсуша когато са мокри за да си заемат формата и да не ми се заплитат после, четката е винаги в мен и отделно ги сресвам по няколко пъти на ден, внимателно разбира се, да не изскубваш косъмчета, а и така ги поддържаш по-чисти. Самата четчица за сресване я сменям на няколко дни, все пак окото е нежно място и не искам да пренеса някаква инфекция, и си ги мия всеки път като си мия и лицето, понякога по 4-5 пъти на ден, никога не ги подминавам при миене и то не само с вода а и с пяната за лице.

# 662
Момичета,миналата неделя си сложих за пръв път мигли косъм по косъм. Вчера и днес ми пада по едно снопче с няколко миглички и вече започна да се забелязва. Козметичката ми каза към края на месеца да отида на поддръжка,но така като гледам до тогава няма да ги има... нормално ли е

# 663
danidenis,по принцип всеки ден нашите си миглички падат - по много повече от 1-2 ,така че е съвсем нормално. Simple Smile Пада твоя мигличка - пада и съответно залепеното на нея снопче.

# 664
danidenis,по принцип всеки ден нашите си миглички падат - по много повече от 1-2 ,така че е съвсем нормално. Simple Smile Пада твоя мигличка - пада и съответно залепеното на нея снопче.
Да ,но ми остана като дупка и стой малко странно... за това се зачудих.. 😁

# 665
  • при Arctic Monkeys
Просто поддръжката няма как да е ва 3 седмици , при мен не се е случвало за такъв дълъг период да издържат. 2 седмици , максимално.

# 666
  • Бургас
Защо, аз ходя веднъж в месеца, много рядко имам дупки и то в повечето случаи аз нещо като ровя или реша правя. Единственото е че оредяват (аз принципно не ги искам много гъсти, целя по-естествена визия), но понякога даже ми харесват повече, че седят като моите си с хубава спирала. В интерес на истината, преди изредих 2-3 дами където поставят и при тях ми падаха доста по-бързо, понякога на 2та седмица бяха доста оредяли. Септември целия ме нямаше, а бях правила миглите 4-5 дена преди да замина, и като се върнах имах още доста мигли, но пък ми излезе алергията на очите и това с което мажа е доста мазно и в интерес на истината доста изпопадаха заради мазилото, затова си мисля, че много зависи и от продуктите с които Ви правят миглопластиката, и от този който Ви ги поставя, но и от това което ползваме ние....

# 667
Някои за по-бързо слагат доста повече от 3 мигли на 1 твоя (при положение, че искаш 3д) и става така. Обърни внимание колко мигли са в снопчето, което пада и дали има прикрепена твоя паднала мигличка. Не давай да ти слагат повече от 3 (мое мнение), ако искаш после да имаш мигли. От опит го казвам. Затова ги махнах бързо бързо. На никой не му се занимава 3 часа да ми слага изрядно миглите, щото явно няма как за по-малко да се сложат така първия път. И при всяко положение след 2 седмици си бяха за поддръжка. Иначе при по-мазна кожа и неправилно третиране пак по-бързо капят, но пък ще ги видиш дали има прикрепена твоя мигла и ще разбереш от къде идва проблема.

# 668
Аз съм била и с 9D,и пак 4 седмици са издържали перфектно,явно при всеки е различно.

# 669
Аз съм била и с 9D,и пак 4 седмици са издържали перфектно,явно при всеки е различно.
Уоу! Даже не знаех че съществува такова нещо.

# 670
Много нежно стояха,изобщо не беше фрапантно-изключително фини и тънки косъмчета. 😊

Общи условия

Активация на акаунт