С какво се промени животът ви след раждането на детето/цата?

  • 5 039
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 066
В момента, в който излязох от родилното с детето, сякаш попаднах в паралелна вселена, в която уж всичко си е същото, но в действителност не е.
Не мога да кажа, че всичко се промени, но реално нищо не е като преди.  Heart Eyes
Много добре казано!
Уж нищо не се е променило,а всъщност всичко е различно.

# 31
  • Мнения: 10 547
Промени се това че, поех най-голямата отговорност в живота си. А именно тази промяна носи със себе си всичко останало, което е лично и субективно, както стана ясно от една тема в друг подфорум.

# 32
  • Мнения: X
Сега ми хрумна и още нещо - станах доста по-отговорна към собствения си живот и здраве. Вече съм ниско рисков играч  Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 618
оо, децата са всичко. Без тях съм нямала нищо.
Какво се промени? Промени се това, че има вече за кого да даваш всичко от себе си и да обичаш някого по силно от теб самия. Животът ми стана доста по-смислен с тях, по-шарен, по-забавен. Харесвам да съм родител Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 2 216
Изпитах немислими емоции. Всеки ти казва какво е, но то не може да се опише....Който е виждал първата стъпка на детето си ще ме разбере Heart Eyes
Обаче концентрацията ми май много намаля, малкото егоизъм който имах изчезна, приоритетите ми се пренаредиха....И наистина станах по-отговорна към собственото си здраве Peace

# 35
  • Мнения: 2 231
В момента, в който излязох от родилното с детето, сякаш попаднах в паралелна вселена, в която уж всичко си е същото, но в действителност не е.
Не мога да кажа, че всичко се промени, но реално нищо не е като преди.  Heart Eyes
Много добре казано!
Уж нищо не се е променило,а всъщност всичко е различно.
И аз так мисля.
МНооого са нещата. Най вече по отношение на личното ми време (май вече нямам такова) Не ходя почти по заведения, кръчми и дискотеки. Всъщност май май не ходя никъде, ако не мога да отида там с тях. КОгато избираме място и начин на почивка пак първо се съобразяваме с тях. Наистина уж е същото, но всъчщност изобщо не е  Mr. Green Че аз на един фризьор не ога да отида ако не създам сложна организация преди това. Много много не ми помагат  бабите за съжаление и за радост  Mr. Green

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Спрях да мисля първо за себе си. Признавам, че преди си бях дете егоистче.
За първи път не се интересувах колко килограма съм, ядях, само и само да има кърма за бебето. Съответно и моят обем нарасна, но това не ме интересуваше.
Станах домошарка. Разбрах какво е да обичаш някого повече от живота си.

# 37
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Освен, че всичко се промени, чисто технически - навици, приоритети и т.н., за първи път в живота ми рабрах какво е истински страх. Преди само съм си мислела, че се страхувам.

# 38
  • Мнения: 11 849
Освен, че всичко се промени, чисто технически - навици, приоритети и т.н., за първи път в живота ми рабрах какво е истински страх. Преди само съм си мислела, че се страхувам.

 Peace абсолютно съм съм съгласна. Няма такава обич и няма такъв страх Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 3 066
Станах по спокойна и по свободна Simple SmileSimple Smile

# 40
  • Мнения: 2 149
Излекувах си егоизма и се научих на търпение Peace

# 41
  • Мнения: 1 050
Преди ходех на работа 30 мин. преди началото на работния ден, сега едвам успявам да стигна 10 мин. след започването му. Crazy

# 42
  • Мнения: 2 231
Преди ходех на работа 30 мин. преди началото на работния ден, сега едвам успявам да стигна 10 мин. след започването му. Crazy
и аз така  Joy
Там се гримирах даже и зяпах в интернет. После като родих каката започнах да закъснявам системно, и не само с по 10 мин  Blush (добре че шефа ми е готин)
А сега като/ако се върна на работа октомври ще видим какво е положението  Mr. Green

# 43
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
За работата е така наистина, ами не стига, че закъснявам, но и по-рано си тръгвам. То ми се отрази и на заплатата де, но какво да прави човек Simple Smile

# 44
  • Мнения: 275
Въобще не помня какво беше преди? Joy JoyТо не съществува вече.

Общи условия

Активация на акаунт