Искам бебе с много страх

  • 1 617
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
Ох, и двамата сме, едни, дълбоко чувствителни, но трудно показваме на другите какво ни е.
Аз си плача винаги, и пред него, и сама. Ще гледам да си запазя час за психолог в най-скоро времещ ще се опитам да мисля положително, и така. Надявам се скоро да има резултати.
Благодаря много... Някак е различно, човек, който е преживял това да ти каже тези думи и някой, който не е. Думите имат различна тежест... Но и самото състояние на човека, към който са отправени думите трябва да е на същата вълна, за да ги чуе и осъзнае...
  bouquet

# 16
  • Мнения: 534
Не искам да ти отговарям със заучени мъдрости и кухи фрази, а професионално мнение не съм в състояние да дам  Tired Мога да предложа само един виртуален гуш  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 2 802
Определено има разлика в думите на тези, които са го преживели и разбирането е друго. Бъди силна, моля те и не падай духом ... защото примириш ли се с това, после ще е много по-трудно. Говоря ти така, защото искам да ти вдъхна надежда за живот, такъв какъвто ти го искаш и само ти можеш да си го "подариш" И ни дръж в течение  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 405
Не искам да ти отговарям със заучени мъдрости и кухи фрази, а професионално мнение не съм в състояние да дам  Tired Мога да предложа само един виртуален гуш  Hug Hug Hug
Благодаря  Hug

# 19
  • Мнения: 405
Определено има разлика в думите на тези, които са го преживели и разбирането е друго. Бъди силна, моля те и не падай духом ... защото примириш ли се с това, после ще е много по-трудно. Говоря ти така, защото искам да ти вдъхна надежда за живот, такъв какъвто ти го искаш и само ти можеш да си го "подариш" И ни дръж в течение  Heart Eyes
Много си права, само аз мога да си направя живота черен или красив...
Май ми стига толкова самосъжаление, писна ми да се чувствам зле, искам си щастливия живот...
 Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 191
Ла Ви здравей. Заповядай в нашата тема, в която всички ние (Фейт, Блонди и много-много други момичета) споделяме своите болки и радости, и се подкрепяме взаимно. Пишем всеки ден за щяло и нещяло, но идеята е да си даваме рамо докато не станем мами, а и след това Simple Smile Ето я темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634278.0  Hug

# 21
  • Мнения: 80
И аз много съжалявам за това което ти се е случило.Когато прочета история като твоята,просто си казвам че  аз съм щастливка,защото не са ми се случвали такива ужасни неща.Само ще ти кажа да бъдеш смела,преживяла си такава болка...а фактът че пак мислите за дете означава че трябва да го направите просто,а и по този начин ще пренасочите енергията си в любовта един към друг,а защо не и към дете.Пожелавам ти през новата година,да успееш да превъзмогнеш страховете и наистина да намериш утеха.

# 22
  • Мнения: 405
Благодаря Криси.....
И аз се надявам, че тази година ще ми е по-щастлива и изпълнена с любов....  bouquet  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт