Спе6но рецепта за косопад???

  • 289 748
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 112
И аз преди години имах обилен косопад и използвах PHYTO CYANE     всичките които съм ползвала са хубави и все още ги използвам.Продуктите им се продават в аптеките(поне досега когата съм попитала в козметични магазини никога не съм ги намирала) или от тук

# 211
  • Мнения: 0
здравеите. Четох това което сте написали и реших да споделя опит.
Преди 2 години косата ми започна да капи направо на кичури, опитах какво ли не, но без резултат. Пробвах ампули, маски и всичко за което чувах. Накрая, август месец 2009, отидох при един човек в Чирпан. Той се занимава само с това. Ходя при него и той ме маже с някакви негови билки и след три месеца ходене при него косопадът ми спря. Сега вече не ми капе косата и имам растеж на нова. Става бавно, но на мен ми помогна. А както чувам от многото други хора, които го посещават помага и на тях.
Този месец ходих и при билкар. Той пък ми изписа билки да въря и пия. Незнам какъв ще е ефекта от тях и дали ще има, но стискам палци косата ми да се възстанови напълно.

# 212
  • София
  • Мнения: 158
здравеите. Четох това което сте написали и реших да споделя опит.
Преди 2 години косата ми започна да капи направо на кичури, опитах какво ли не, но без резултат. Пробвах ампули, маски и всичко за което чувах. Накрая, август месец 2009, отидох при един човек в Чирпан. Той се занимава само с това. Ходя при него и той ме маже с някакви негови билки и след три месеца ходене при него косопадът ми спря. Сега вече не ми капе косата и имам растеж на нова. Става бавно, но на мен ми помогна. А както чувам от многото други хора, които го посещават помага и на тях.
Този месец ходих и при билкар. Той пък ми изписа билки да въря и пия. Незнам какъв ще е ефекта от тях и дали ще има, но стискам палци косата ми да се възстанови напълно.

А може ли телефон на този лечител в Чирпан,може и на лични  bouquet

# 213
  • Мнения: 616
Имам чувството, че си им дистрибутор

По-скоро yes

И за да не е спам, шампоан и балсам Nioxin. Предполагам в БГ трудно се намира, може да се поръча онлайн.
Всъщност Miratrix е дала сайт. подкрепям!

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 00:34 от MissNellie

# 214
  • Мнения: 16
Билка чемерика! А, и репей.

# 215
  • Мнения: 616
Билка чемерика! А, и репей.

Лосиона Себорал форте е с екстракт от чемерика, и аз съм много доволна!

# 216
  • Мнения: 17 987
Аз знам, че чемериката е много отровна, затова се притеснявам, по едно време спряха и себорала, и това съвсем засили страховете ми. Сутрин и вечер ли мажете от него? Миете ли след това или си оставяте да изсъхне?

# 217
  • Мнения: 616
Ха, интересно! аз поне едно 2 години съм го ползвала редовно, ей на нищо ми няма засега...да чукна на дърво Mr. Green
Аз лично слагах след всяко миене (3 пъти седмично за мен) тампонче обилно напоено, и втривам в корените хубаво навсякъде, оставям го да си изсъхне до следващото миене. миризма няма след това, и не омазнява косата.

# 218
  • Мнения: 2
Аз до преди 1 месец имах проблеми с косопада и то много ми падаше , заради тъпата булимия.Но използвах себорал форте, също и някъкъв много скъп шампоан, но за съжаление не си спомням как му беше името  Rolling Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 311
Аз си купих по препоръка на фризьорка и дерматоложка лосион Alpicort на Dr. Wolf. Води се дермален разтвор. Според фризьорката има невероятен ефект, самата тя го ползва. При мен също помогна. Трябва да се втрива в корените 20 дена.

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И аз преди години имах обилен косопад и използвах PHYTO CYANE     всичките които съм ползвала са хубави и все още ги използвам.Продуктите им се продават в аптеките(поне досега когата съм попитала в козметични магазини никога не съм ги намирала) или от тук
Един глас и от мен за ФитоЦиан. Помогна ми много. Едно на ръка, че косопада спря, но косата ми стана по - хубава. Сгъсти се и сега расте като луда. Пример: Ноември с косопад и подстригана на френско каре с гол врат. Сега коса бол, расте ми нова и дължината ми е малко под раменете.

# 221
  • софия
  • Мнения: 1 305
Да споделя и моя опи с косопада. Косата ми падаше на цели кичури нещо страшно  #Crazy започнах от това че си смених шампоана и балсам за коса с този който ми действа най-добре на мен, експериментирах с какви ли не шампоани за термо защита и тнт защото използвам напоследък преса за коса и реших че от нея ми пада косата, и имам чувството че от неподходящи продукти се стигна до там. Сега се мия с Елсев червената серия и от няколко миения ми пада вече по малко косата, купила съм си и хининова вода, но не мога още да кажа резултата. Стимуланта за коса на Икаров на мен ми омазнява косата и не ми харесва.

# 222
# 223
  • Мнения: 17 987
Бре, кво е това чудо, подозирам лосиона Ефект 2 / или нещо подобно, рекламирано в Уикенд/...не помня вече. Я разкажи повече, приложи снимков материал, преди, след... Нали ти е ясно, че който се бори с този проблем е обосновано подозрителен и не вярва на нищо. Реклами бол, полза честно казано от нищо няма.

# 224
  • По света и у нас! Най - често у нас!
  • Мнения: 69
На мен косопада ми спря от стимулант на Икаров за коса. Фризьорката ми го препоръча, намазва се на главата и се завивам в домакинско стреч фолио и така спя. Малко запарващо е , но при мен подейства. Мазах се всяка седмица в продължение на 2 месеца. А сега си правя тази маса на всеки 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт