Осми клас преполовихме, дружно се успокоихме

  • 36 045
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 263
Да ни стискате палци мили бивши седмокласни мами Hug Напълно ви разбирам, че не ви се наднича в нашата тема. Бяхте ни обаче много полезни и ви благодаря от сърце! Здраве и успехи на вас и децата ви!!!


Аааа палците не ги пускаме - но това е друго!  Peace Peace Peace
Наистина от все сърце желая късмет на всички "наши" деца, просто няма земна сила, която да ме накара да се ангажирам и тази година с подобна тематика  #Crazy - миналата година ми беше достатъчна  Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 633
Да ни стискате палци мили бивши седмокласни мами Hug Напълно ви разбирам, че не ви се наднича в нашата тема. Бяхте ни обаче много полезни и ви благодаря от сърце! Здраве и успехи на вас и децата ви!!!


 Че стискаме палци - стискаме. Ама вие да не забравите да се похвалите после  Laughing Сигурна съм, че поводи ще имате.

# 677
  • София
  • Мнения: 752
Аз без бой си признавам, че не само надничам в седмокласната тема, ами направо си я чета. Embarassed И съвсем не от носталгия, ами щото още догодина пак ще съм на седмокласна вълна и трябва да съм в час. Whistling Иначе палци стискаме, разбира се! Grinning
Да се отчета по последните повдигнати въпроси. При осмокласника най-голямата промяна е, че е решил да става дългуч и расте на височина с някаква невероятна скорост. #Crazy Такова нещо не бях виждала.  Shocked Като ми се изпречи пред очите, всеки път поглеждам надолу дали не е стъпил на нещо. Де така да растеше и на акъл или поне мъъъъничко и на широчина.Sad
Някои питаше за физкултурата в училище. Да кажа, физкултура много яко се играе в нашето училище. Laughing Всеки път, когато са имали физическо, се връща много изморен. Tired Оня ден две четворки донесе Embarassed: на спринт и 600 м бягане. Не можел във всичко да е перфектен. ooooh!

# 678
  • Мнения: 48
Момичета, имате ли скалата за преобразуване на точките в оценки за НВО 8 клас (чужд език).

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз не само надничам, ами направо си се пържа и тази години със седмокласните вълнения. И все пак, тази година съм малко по-спокойна.

# 680
  • София
  • Мнения: 409
mili.m, очакваме скоро да споделиш добрите новини! Hug

Стискам палци за теб, както и за всички седмокласни мами, които надничат в темата ни, дечицата ви да попаднат в най-желаното от тях училище!
 
Някой каза "среща"? Къде и кога ще отбележим "годишнината"? Да се отнесем по-сериозно към това събитие! Времето вече се оправи, нали  Wink

# 681
  • София
  • Мнения: 1 861
...Някой каза "среща"? Къде и кога ще отбележим "годишнината"? Да се отнесем по-сериозно към това събитие! Времето вече се оправи, нали  Wink

А така, Меденка!! Да наблегнем на същината! Какво всички се хванаха за "носталгията"!?   Crossing Arms

mili.m, викаш, като гърмян вече заек, човек по-спокойно приема нещата? Laughing Хайде, утре да се похвалиш с девойката! Hug

За промяната у децата, аз у моето чаве не виждам съществена такава. Може би е станал една идея по-суетен по отношение на външния си вид, даже се зае да отслабва! Домашните задължения - пазарува, общо взето като му възложа нещо го прави, стига да не е свързано с подреждане на стаята, това ни е най-голямата мъка!  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 413
Темата отишла на втора страница! Засрамете се  Laughing

Надникнах в седмокласната и ми стана едно леееко на душата, че минахме това чудо. Стискам палци на децата, а повече стискам на майките им да не изгубят здрав разум!   bouquet

И да си дойдем на темата: Кой каза среща? Кога, къде? Времето се оправя и може да се пие биричка на тиферич, с търчащи наоколо малки и големи диванета  Mr. Green
Така че ви призовавам: По-сериозно моля вЕ!

# 683
  • Мнения: 644
Ха, и аз минах първо през седмокласната тема  Mr. Green чакат си днес резултатите- най-изнервящия момент, изплува ми усещането от миналата година... А тази година как бързо и лежерно мина  Crazy
Голяма работа, че нещо не си оправяли стаите и си седяли на ушите  Laughing

За среща, позатопля се, а вечерите се запълват на пълна лятна скорост  Grinning Та да нарочваме ден овреме!

# 684
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Резултатите са факт... Пак има добри оценки, естествено на форумски майки  Mr. Green

Та къде/кога е срещата?

# 685
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
Уф, и аз наминах през седмокласната тема. Имам три много близки дечица и се вълнувам заедно с майките, а преди малко разбрах, че са се справили повече от добре. Нямаше как да не се развълнувам.  Laughing
Казвате "седнали си на ушите" и още как. Лежерно, та дрънчи. Младежът расте на височина, за тази година мина през периода на игрите пред компа, мотаенето по МОЛ-ве със съученици, ходене на кино, сега е зациклил на тема гледане на филми, леко вманиачен вече. ooooh! Някъде да споменах учене?!??! newsm78 Grinning
Весела срещичка, момичета. Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 1 861
И понеже уклончиво ми се мотлявите на тема среща, слагам "на масата" дати 9-10.06, 16-17.06, щото няма цял живот само с вас да се разправям! Wink Чакам предложения за "къде"...

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 09:11 от Morrighan

# 687
  • Мнения: 145
Hug
Момичета благодаря Ви за всичко което научих от вас, за подкрепата и всеотдайността.
Да се похваля и аз с моето умно момче...много сме доволни
БЕЛ нво-5,553 , оценка за канд. 5,607
МАТ. нво 6,000 , оценка за канд. 5,536
 newsm44 много сме щастливи

# 688
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
16-17.06... Къдет' кажИте  Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 409
И понеже уклончиво ми се мотлявите на тема среща, слагам "на масата" дати 9-10.06, 16-17.06, щото няма цял живот само с вас да се разправям! Wink Чакам предложения за "къде"...

Morrighan,  bouquet    както винаги идейна и инициативна! Hug

Принципно и двата варианта ме устройват. Все пак бих предпочела съботните дни или по-близките дати, че за след две седмици - я камилата , я камиларя....
Вие, с по-малките дечица (ако ще ги взимате), имате право да определите мястото Wink
Аз нямам претенции и ще се съобразя с народната воля, стига да има  beer3

А с тийнове или без?

Общи условия

Активация на акаунт