Осми клас преполовихме, дружно се успокоихме

  • 36 047
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 413
Дата: 27-ми - заковано!

Място - НИКИ - заковано!

Час? Денят е работен, значи поне 18,00ч.

Шани, ни мъ ядосвай!  Hug

# 76
  • Мнения: 644
Нали няма да си тръгнете до 19,15 ?  Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 11 804
Не е ли много рано 18 часа?Поне за мен е мисията невъзможна преди 19.

# 78
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Срещата е обявена! След 18:30 всеки идва кой когато може....
Само за резервацията е необходима горе-долу точна бройка ..... и на мами и на чавенца...

# 79
  • София
  • Мнения: 2 265
Понеже аз съм с "Виктория"-та, имах предвид тази във Военния клуб на Раковски.

Това срещу Руската църква ли е?
Аз ще дойда без девойка - тя е на английски... Или ще закъснеем малко...

# 80
  • Мнения: 7 263
Нали няма да си тръгнете до 19,15 ?  Laughing


Защото надали ще успея по-рано. Но засега поне планирам твърдо да дойда- непушачи. Макар че там май нямаше голяма разлика.

# 81
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Ало, непушачите....вие къде ще седите в крайна сметка?
Както някой каза в НИКИ има добра вентилация в салона за пушачи....ако ще се делим на салони....децата естествено ще са в непушаческия салон, инак няма и да ги пуснат, но дайте да се разберем де ще сме останалите  newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 1 861
Мииии, Лейди, тъй кат' гледам, пушачите сме крупно малцинство - дотук 3 броя от официално потвърдилите...
Къде изчезна мими72? Заяви добри намерения преди няколко страници и ... Пък и други липсват...

Я кажете как са децата в края на срока? Моят вчера приключи с класните и реши, че е приключил и с ученето на този етап!  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 413
"крупно малцинство"  Joy

3-те броя пушачи сме низвергнати, а? Simple Smile) Ще си седнем в единия край на масата (която по спомени беше около 3 метра)  Laughing

Иначе класните минаха, но ученето няма край. Ще не ще всеки ден е над учебника, няма избор. Не е споменала да има оформена оценка по каквото и да е, но тя първо споделя клюките, после ако има време, може да каже нещо и за учебния процес.

mama jeni, твоят син ще бъде отвлечен от мойта дъщеря на 27-ми януари, след часовете. Посока - Ники  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 143
Мииии, Лейди, тъй кат' гледам, пушачите сме крупно малцинство - дотук 3 броя от официално потвърдилите...
Къде изчезна мими72? Заяви добри намерения преди няколко страници и ... Пък и други липсват...

Я кажете как са децата в края на срока? Моят вчера приключи с класните и реши, че е приключил и с ученето на този етап!  Mr. Green
Ей,че хубаво ми стана Blush,като питаш за мен.Тук съм,ама от работа съм изплезила език.Лошото обаче,че на 27 януари съм 12часа,демек до 19.30.Работата ми е на Руски паметник и не знам дали ще успея да дойда до вас,поне да ви видя.Пишете горе долу до кога мислите да стоите и къде точно се намира заведението.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 861
Мими, ще успееш! Simple Smile Първо, че си общо взето близо и второ, като гледам и доста от другите, аз включително, едва ли ще се класират преди 19, 19 и нещо...

Ето го Ресторант "Ники"
Адрес - ул. "Неофит Рилски" 16:

http://sofia.zavedenia.com/2161/Ресторант.Ники//

# 86
  • Мнения: 734

mama jeni, твоят син ще бъде отвлечен от мойта дъщеря на 27-ми януари, след часовете. Посока - Ники  Mr. Green

Дъщеря ти постигна с лекота това, което се пробвах два дни Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 119
Здравейте. Влизам да ви видя как сте, как са тийнчетата, така да си сверя часовника  и какво да видя организирате среща. Викам си супер чакай да прочета сега какво,кога, къде и се  Shocked
Дата: 27-ми - заковано!

Място - НИКИ - заковано!

Час? Денят е работен, значи поне 18,00ч.

Егати и каръка съм ooooh!, тийна на тоя ден се появи на белия свят и съответно сме оргинизирали вечерно, следучебно и следработно тържество. Та много ме е яд да знаете. Иначе и двамата щяхме да дойдем, ама към непушачите /поне се записвам за следващия път към бройката непушачи/.

Относно ученето - класните минаха, ама и преди тях и след тях голям зор за учене няма, но и аз не мога да се оплача от него засега. Пък и вниманието ми сега е към малкият, там ще са леките четвъртокласни матури тази година.

Момичета желая ви прекрасен уикенд, и ако не успея да се добера до свободни минутки до предстоящата среща - да си изкарате страхотно.

# 88
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Нунти, ще пием по едно за младежа   bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 1 861
Еее, нунти! Тъкмо инструктирах моя да подюри адаша за срещата! Ама да ти е жив и здрав! Имаш сериозна извинителна причина!;)

Общи условия

Активация на акаунт