Британците, британците! - тема 44

  • 15 674
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 736
Някой да заключи оная тема, че от четене там не мога да стигна дотук, да се съглася със Северчето, че Емилия е неузнаваема в отрицателен смисъл с тъмна коса. Пху, казах си го.

# 661
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Някой верно да заключи оная тема, че умрех от скука, докато чакам някой да мине оттук!  Crossing Arms

# 662
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ай не се оплаквайте,аз минавам, пускам снимки, a вас ви нема, заети с гейството hahaha hahaha hahaha

# 663
  • Мнения: 9 144
С тази последната Кейт, получих сърцетуп.  Heart Eyes
Сър Иън на сутринта изглежда още по-готин,  Blush
Наташа-та ни е на ниво както винаги.  Mr. Green

Емилия ще я видим втория сезон, надявам се сценария в нейната част да е по-адекватен от миналия.

# 664
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
айде, и аз стигнах да се разпиша днес  Hug
пак съм си вкъщи и пак голям сняг  Tired писнА ми вече

# 665
  • Мнения: 3 736
За адекватност не мога да апелирам, щото не съм чела книгите, но ще се радвам да ми я показват повече, обичам дракони.

# 666
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ОМъГъ, това тази Емилия ли е?  Shocked ОМъГъ!

# 667
  • Мнения: 3 736
Да бе, нали?  Laughing

# 668
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мда бе, ОМъГъ!  Shocked

# 669
  • Мнения: 9 144
Стига деее снимката не е готина
Я вижте тук



# 670
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Сарк, на теб не ти харесва ли  newsm78

# 671
  • Мнения: 3 736
Бум, това пак ли е тя?  Shocked Искам си я блондинка! И тъмнокоса е хубава, но руса много повече ми харесва.

# 672
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Бум, това пак ли е тя?  Shocked Искам си я блондинка! И тъмнокоса е хубава, но руса много повече ми харесва.
на мен пък руса ми е някак странна  newsm78 , ей тук много ми харесва  Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 9 144
Бум, това пак ли е тя?  Shocked Искам си я блондинка! И тъмнокоса е хубава, но руса много повече ми харесва.

Да, пак тя, с Визерис и Роб  Grinning

# 674
  • София
  • Мнения: 71
На последната снимка ми харесва, може би заради ефектите на снимката, но на другите - не. Не казвам, че е грозна, даже е много сладка, но не мисля, че кестенявото е нейният цвят. Ми изглежда ми малко като хапана от оси на тия снимки, сори. Confused Иначе има много хубави очи, особено в близък план като ги дават в сериала ми харесва много. В книгата Денерис е с виолетови очи, и отначало бях малко разочарована, но сега не мисля, че с виолетови щеше да й е толкова добре.

Визерис мноооого харен, само дето е леко кльощав. Той пък напълно ми съвпадаше с образа си на екрана. Актьорът на Роб не ми харесва толкова, не харесвам къдрави мъже, а и героят му, колкото и да е добричък (или може би именно заради това Twisted Evil), нещо не ми беше никак интересен.

За драконите подкрепям напълно. Дано само бюджетът им го позволи, че на такива безумни "дракони" в по-евтини продукции съм се нагледала, че...  hahaha

Въъъ, оная тема стигнала нови висоти. Нямам намерение повече да я докосвам и с десетметров прът. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт