Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 307
Калоян тази сутрин легнал до него го пита" Любо защо си болен, лошо ли ти е, една мечка ли те уплаши?"  Joy

ох много мило ми стана, дано ви се оправи бързо котето

# 691
  • Мнения: 421
Привет и от мен  Hug
Маймунски, бързо да спада отока.
Танута, моят синковец преди си удряше главата в земята когато се ядоса. Слава Богу този период отмина. Сега път налита да бие мен, баба си или сестра си. С другите деца до сега не се е бил, но се бута, когато се опита да му вземат играчката или да го изместят от някоя катерушка.
Вес, браво за работата. За теб няма ли криза?

Честито на всички приети в детска градина! Ние сега ще подаваме документи и дано ни приемат  Praynig

Ние днес си направихме една дълга разходка без количката. Малко надцених Емо и Криси и едва се доблякоха да вкъщи. Ходихме до един парк, който се намира на едно хълмче в центъра и до който се стига с асансьор. Вчера пък си прекарахме една прекрасна сутрин на плажа. Беше топло и без вятър.
Онзи ден Емо ме изненада супер приятно - прегърна ме много силно и каза "Много, много те бичам." Направо се разтопих. Често си казваме, че се обичаме, но до сега не го е казвал толкова емоционално. Напоследък е станал още по-див. Онзи ден за половин час на площадката си ожули устата и лакътя и си направи една огромна и синя цицина на главата. След това вечерта някак си е успял да излезе от кошарата си (от тези сгъваемите). Снощи пък някак си влезе вътре  ooooh! Голяма е маймунка.
Сега ще търся да изтегля от някъде някой анимационен филм, че трите части на Ледена епоха ми изникнаха на пъпа  ooooh! Всеки ден се гледат и трите.

Хубав ден на всички  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 310
Привет мацки и от мен.

Чак сега намирам време да драсна и аз.

За записването - утре сутринта ще ходим до педката да вземем бележката и след това отиваме да я записваме. Ще водим и Инката да разгледа - то ще й е за втори път, ама дано ни поразходят малко да се запознаем по-подробно с обстановката.

А на половин година ли беше сега профилактичния преглед на децата? Направо да вземем и това да свършим...

Алиске - няма проблем с лазерната стига да пазиш мястото с фактор. За лице 50+, за тяло поне 25. Ама аз ходя вече година и половина и съответно и на морета бяхме - никакъв проблем не е. Важно е да се предпазва около 2 седмици след лазера и съответно след море да се поизчака да падне малко тена. Иначе съм свръх, ама свръх доволна - направо да го позлатят тоя дето е измислил лазера. Сега само се чудя отде да събера малко пари да включа и крака , ама бая пари излизат, та няма да стане сигурно. Но пък едни крака все ще ги преживея да ги оправям сама....

В тази връзка днес сутринта, ако знаете какво сътворих!!! Правя си кола-маска точно на краката с кола-патронче и на финала ми се отваря кола-маската и се излива ЦЯЛАТАААА върху бедъра ми, стола и пода  #Crazy Sick А както знаете тя не е водоразтворима, а липоразтворима...леле как не умрях. Изхабих целия зехтин да почистя района. Крака ми е син, защото беше 10 пласта кола, която трябваше да първо да издърпам с лента....жестоко изживяване просто.

Маймунски - милия Калоянчо....и на мен ми стана мило - дано мацата се оправи бързо.

А нашата котешка "гад" нали я командировахме на къщата на техните на Боби и по празниците като бяхме там, само като ни видя и се изнесе с двеста - обидена ли ни е, гадината, незнам. Въобще не се доближи до нас през цялото време.

Синапова - клиника Юниор дент на Попа е детска.
 Хммм ще взема я и аз да я заведа тия дни да я види зъболекарката ми.

Егати пороя заваля, а Боби точно се прибра да се разходим  Tired

# 693
  • Мнения: 307
Мерси Вес. Утре ще се обадя да запиша час.

# 694
  • Мнения: 53
Дубруютрууууу Hug




Зъболекар - те на такова животно не знам как ще го заеда,няма изобщо да си отвори устата. ooooh! А е хубаво да се заведът,да има от сега наблюдение и контрол.

Маймунскито как си,мина ли ти гърло-липсващо-зъбобола? Hug Дано котето ви се оправи,а Кало сладък представих си го как говори на котето. Hug Grinning

Яни радвам се че се отбиваш,и че сте добре.Посвикнахте ли вече,адаптирате ли се малко по малко.Дай някоя снимчица да ви се порадваме. Hug

Нейка тъпение и говорене (и строгост в отстояването на казанаото от мама)му е майката.Те виждат че има ефект от говоренето и налагането на "наказания" след някакви си поредни пъти.Защото си мислят че следващия път може и да им се размине.прибирането.А така като си спокойна и твърда в решението си,като предварително си и го казала-какво ще направи мама ако...Но трябва малко време и търпение. Hug

Алиска да се похвалим че са в една градина разбойниците ни.Ако ги сложат и в една група. Hug Аз драснха ли ти графика за запсиване...уффф блонди под прикритие съм..както често се шегуваме с Кикито. hahaha

Като споменах Кики,къде си работно момиче? Heart Eyes Hug

Вие с какъв фактор ги мацотите малчовците? Аз взех 30,пък мисля за морето 50 да взема.

Документите за градина
- чакам си служебната бележка и отивам да ги метна.Вчера бяхме при педи за тях и за консултация.Веси понеже си питала и вие можете да свършите тази работа 2в1.Сега на и половин годинка се ходи за мерилки и теглилки.Мишко за шест месеца е дръпнал 2-3 см. и половин кило горе долу.

Хайде хубав ден. Hug

# 695
  • Мнения: 307
Миа и аз си мислех така, ама ако му обясниш, че ще отиде при една хубава леличка да му види зъбките. И зъболекарката е много мила и внимателна. На Митко му обясняваше, че стола е космически кораб и го караше да гледа в лампата и да зяпа за да изгонел някакви лоши извънземни. И това не е детска зъболекарка, а моята при която си ходя. ( е вярно и тя има деца и обича децата) и накрая Митко не искаше да става от стола.

# 696
  • Мнения: 57
Оф да ви кажа за мойта специална котка, оказа се че и е кристализирала урината и неможе да се изпишка, милия 3 дни не беше пишкал, сложиха му пълна упойка, антибиотици, пикочния му мехур беше пред спукване, ама го оправиха , довечера пак ще го водим. Сега е на специална храна от по 25лв килото  Crazy, как може да има такава скъпа котешка храна незнам...ама да се оправи животинчето.
А за зъболекаря незнам и аз как ще го заведа, след случката с избиването на зъба миналото лято, ама все ще се измисли нещо.
Лек ден  Hug

# 697
  • Мнения: 19
Веси аз пък не съм разбрала че сте я командировали котката, мислех че е изфърчала на улицата. Любопитно ми е сами ли ви предложиха да ви покажат градината или вие си поискахте, и аз искам да разгледам но си мисля че ще ме скастрят?! Дано Ина и занапред да ходи с кеф.
Ние не сме ходили на зъболекар, бих го завела на преглед обаче си мисля че ще е голям рев.
Да кажа че пихме с Мия кафенце най-сетне, Мишето един голям мъж е станал. Днеска Жорето много кисел като се прибирахме, че и колелото не искаше да си дава и се сърди за всичко, е прибрахме се и заспа детето едва успях да му дам нещо за ядене, който става рано така е Grinning

Мацки мислех си като не можем да сколасаме за Априлци, да си направим една Борисова градина в неделя, що в неделя щото само тогава до обяд съм свободна Joy пък ако вали - клубче, примерно от 10-11.

# 698
  • София
  • Мнения: 310
Веси аз пък не съм разбрала че сте я командировали котката, мислех че е изфърчала на улицата. Любопитно ми е сами ли ви предложиха да ви покажат градината или вие си поискахте, и аз искам да разгледам но си мисля че ще ме скастрят?! Дано Ина и занапред да ходи с кеф.

Алиске - жената сама ни предложи да ни разведе, но ти си в правото си да искаш да видиш  Simple Smile Но така или иначе на 5 юни ще има родителска среща и ще развеждат, ако някой иска.

Абе доволна съм на първо четене, въпреки, че ревнах като влезнах - мъчно ми стана пък  Blush
Най-доволна съм от това, че учителката е набор най-много на Боби, че като знам тука в 19-та, че лелите присъстват и на моите снимки от детската и ми става лошо.

Хайде чао засега

# 699
  • Мнения: 22
Здравейте мамчета:)
Вече няма търпение за Априлци . Жалко само ,че тази година в малък състав ще сме... Малко разнообразие , след като цяла зима Алекс 3 на ясла , 10 дена у дома болен . Върхът беше април месец , първо Алекс 10 дена, после Бобо 5 , после още 5 дена зъби вади, и сега пак Алекс 10 дена !
Иначе са добре, много се обичат и се радват един на друг Simple Smile
Кики :милинките ми не втасаха и кучето ги яде, че като изстинаха не можеха да се захапват даже Simple Smile но няма да се отказвам , пак ще пробвам Simple Smile
ЛЯгам аз ,че стана 5 дена бачкам и все си лягам към 2 и ставам в 8 , а и утре ще ходя а един семинар, ще кажеш ,че си нямам друга работа...

Алиске: мажи с по-висок фактор, явно от слънцето има алергия,че то много вредно вече става .

# 700
  • София
  • Мнения: 310
Добро утро!



Хайде на закуска в планината  Crazy

Егаси никой не е писал два дена....да не пътувате вече....Ей и да ми оставите баница и кекс до утре!!!

# 701
  • София
  • Мнения: 307
и аз това се чудех че никой няма ни тук , нито в скайпа. явно вече пътуват повечето.

аз ще поработя и чак тогава тръгваме

ще оставим разбира се  Wink

# 702
  • Мнения: 4
Добро утро!!!  Simple Smile Simple Smile

Лек път и весело изкарване! Ние ще чакаме сминки ...
Най-новото при нас е, че сме без памперс.
Днес съм на зъбар  и ако Павел позволи ще помоля зъболекарката да погледне и неговите зъбки.
От снощи му обяснявам и той е съгласен, но ...  Simple Smile
И ако остане време може да отидем в НСА, ще има купон с The Voice и Coca-Cola.
Дано не вали всъщност.

Весела среща!!!

# 703
  • София
  • Мнения: 307
добро утро   bouquet

много е студено, а и след готиния уикенд въобще не ми се потапя в работната седмица, а тя ще е дългаааааааааа


# 704
  • София
  • Мнения: 310
Добро утрооо  Hug

Много студ бре  Confused

Уикенда беше страхотен, изкарахме прекрасно, децата са големи сладури. Запознахме се с бебе Борис на Лили и те така. Много ми хареса местността, хотела /въпреки проблема с кебапчетата  Simple Smile/....абе изобщо перфектно мина. Жалко, че не бяхме и за още една нощувка.

Хайде после може по-подробно...а и снимки ще качвам..

Общи условия

Активация на акаунт