Какво правите с умалелите дрехи на децата?

  • 15 132
  • 166
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 070
Запазените давам на приятелки с по-малки момченца, а износените ги слагам в плик до контейнера.

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Тези, които са запазени ги давам на съседи с по-малки деца (основно отиват при мой братовчед с момченце, 1-на год. по-малък от синът ми), а тези които са износени ги нагъвам и ги слагам в торба до контейнерите за боклук (там слагам и мои дрехи, по същия начин,както и обувки, които няма да се носят).

# 122
  • Мнения: 1 817
Давам на една приятелка с по-малко дете.
В момента точно това приготвям-изпирам всичко, разпределям по видове, а обувките отделно са напълнени с хартии да пазят форма Simple Smile. Давам всичко, а те да си преценят какво да носят.
По износените оставям до казаните. Веднага изчезнаха:))

# 123
  • Мнения: 55
Досега нищо не съм хвърляла,ни дрехи ни обувки.Нямаме толкова износени като за в коша.Малко дрешки и още някои пособия дадох на едно младо семейство сега ще имат бебе.Но основно всичко си кътаме.За второто както казва моят мъж.Аз искам да ги продам но той не дава,свидят му се и детската количка не я дава,едвам се нави да обявя кошарата.Така че второто горкото само ще износва(това в кръга на шегата newsm62)

# 124
  • Мнения: 349
Най-запазените давам на познати, другите - в чанта до контейнера. Също и обувки оставям, наши дрехи, спално бельо. Който има нужда, си ги взима.

# 125
  • Мнения: 66
Давам ги на приятелки с по малки деца.

# 126
  • Мнения: X
По-скъпите и хубави дрешки ги давам в наследство, а по евтините ги давам на организации.

# 127
  • Мнения: 7 325
Моите дрехи и тези на баткото ( запазени ) оставих в контейнер за Африка. Дрешките и вещите на бебето съм ги прибрала и се надявам като си отидем декември месец да ги дам на някой, който ще им се зарадва. Повечето лятно е слагано по един път защото за съжаление почти нямаме лято. Познати с бебета нямам защото съм на 30+ и всички около мен са с пораснали деца и никакво намерение за бебета. Бих дала на дом, но до колкото разбрах носени дрехи не приемат.

# 128
  • Мнения: 480
Аз давах, давах на приятелки, но имам доста дрехи, а и други бебешки стоки. Можем да направим тема, в която да приготвим торби със запазени дрехи по пол и възраст и да разменяме според нуждите  Peace. Така ще се радваме и очароваме една друга и ще сме си от помощ. С радост бих дала хубави дрешки за бебе на някое бъдещо мамче или такова с кака или батко, което има нужда. С продажби и домове не ми се занимава  Tired.

# 129
# 130
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Запазените дрехи ги въртим с приятелските семейства, другите отиват на вилата за резервни, а най-захабените в торба до контейнера или за парцали.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 488
Давам на приятелки, но повечето пазя за номер 2, а по-захабените- с петна, загрубели по вратлето /заради захранването..., продължило векове/, или с дупчици- засилих в коша. Обувки не пазя- умалеят ли- хвърлям.

# 132
  • Мнения: 513
Аз давах, давах на приятелки, но имам доста дрехи, а и други бебешки стоки. Можем да направим тема, в която да приготвим торби със запазени дрехи по пол и възраст и да разменяме според нуждите  Peace. Така ще се радваме и очароваме една друга и ще сме си от помощ. С радост бих дала хубави дрешки за бебе на някое бъдещо мамче или такова с кака или батко, което има нужда. С продажби и домове не ми се занимава  Tired.

супер Hug

# 133
  • София
  • Мнения: 2 217
Подарявам ги. Не мога да продавам. Освен ако не става въпрос за стоки, свързани с отглеждането на дете, които не са дрехи и обувки /активни гимнастики, колички, стерилизатори и т.н., макар, че и такива съм раздавала.../.

# 134
  • Мнения: 103
Основно ги пазя живот и здраве за второ, но като гледам как минава времето сега имам прителка с бебче и може да и дам нещо за зимата;такива, които са изцапани или скъсани хвърлям. на мен също са ми давали

Общи условия

Активация на акаунт